Skocz do zawartości

Lockout i wszystko o


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

]dobra darujcie bo zaraz obydwaj będziecie siebie warci :P Zresztą @Maciek( jak i ja oczywiście) jest z prowincji i to największej z możliwych czyli z Wawy

A tam, tu na forum to można sobie wpisać miasto, jakie się podoba, a w rzeczywistości to nigdy nic nie wiadomo. :lol:

 

Ogólnie to zupełnie nie rozumiem takiego np. Besiktasu. Niby wiadomo, tacy zawodnicy to ogromna promocja, pieniądze i dobra gra zespołu(prawdopodobnie). Ale jeżeli już odejdą to mamy klub bez żadnych perspektyw, który traci fanów i najprawdopodobniej jest w solidnych długach... A skład to już bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nba gorzej lub lepiej lockout przetrwa, obojetnie ile by on nie potrwal

ale czy forum e-nba sobie z lockoutem poradzi ??? ;)

sluszna uwaga

jeszcze tydzien temu bajwazniejsza byla obrona rodmana a juz teraz forum jest martfe

Trudno sie dziwic skoro stracilismy jedna z aktywniejszych czesci sezonu...

http://weaksideawareness.wordpress.com/2011/07/09/how-much-fun-nba-missed-busiest-parts-of-season/

 

W kazdym badz razie jak dla mnie to dobry moment by pobawic sie "starymi" danymi ;-)

Np wczoraj z wynikami poszczegolnych kwart w ostatnich 3 sezonach:

http://weaksideawareness.wordpress.com/2011/07/13/how-much-fun-can-you-find-in-score-by-quarters/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NFL juz sie prawie dogadali (choc poki nie podpisza umow to nigdy nic nie wiadomo). Ich lockout troche juz trwa ale wyglada na to, ze sezon uratuja w calosci, ciekawe czy i w nba beda w stanie sie dogadac na czas. Nudne beda czwartkowe wieczory bez Barkleya robiacego z siebie idiote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakis czas planuja tzw meetingi, ale nie przyda sie to na wiele bo obie strony wydaja sie byc, lub graja "zdeterminowanych" tak wiec te przeciagajace sie rozmowy i tak niewiele wnosza do sprawy. Trzeba troche poczekac az lockout osiagnie kilka kamieni milowych, pierwszym powinien byc domniemany poczatek sezonu, nastepnie koniec roku, a potem to juz ostatni mozliwy termin do zrezlizowania 50 games long season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do chwili kiedy zawodnicy zameldują się po pierwsze wypłaty nic się nie stanie, w sumie dobrze że się nie spotykają bo i tak by nic nie narobili, nie ma tego "ciśnienia" by coś ustalić. Podejrzewam że to nie są negocjacje tylko przedstawienie sobie nawzajem żądań, a o ustępstwach narazie nie ma co mówić. Szkoda bo minęło tylko dwa tygodnie, strasznie wolno lecą te wakacje. W zeszłym roku to było takie fjjjjjjjju i już melo drama. W tym roku hujnia.

 

Kalendarz tak czy srak by ustalili.

Na początek 1 listopada ma być mecz bulls-mavs.

Zaleta lockoutu?

mniejsze prawdopodobieństwo że boozer się połamie.

ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomosc

Xmas game mabyc Heat - Mavs a jesli przewiduja dzis XMas game tak jak w maju/czerwcu odwolali SummerL tzn ze cos jest na rzeczy

Wg mnie to raczej tworzenie zludzen, ze cos sie dzieje, ze liga/wlasciciele dziala w dobrej wierze itp itd.

Przeciez jak sie nie dogadaja to po prostu odwolaja ten mecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu i po co odwolywali SL w Las Vegas jak jeszcze nie bylo lockoutu ?

to ze wyszedl grafik to raczej dobra prognoza gorzej jakby wcale nie wyszedl

do tego sam fakt ze to liga wychodzi z inicjatywa swiadczy o tym ze moze do konca nie maja zlych zamiarow

 

co do ''moja twoja'' wina

to nie wiem czemu mamy ta dyskusje wogole

 

lockout - to tak jakby strajk wlascicieli

strike - strajk zawodnikow

 

mamy lockout nie strike

to wlasciciele nie chca ''pracowac'' a nie zawodnicy wiem czemu ktos wogole pisze o tym jaki to zawodnik A jest glupi beznadziejny leniwy i pazerny jak nie w tym rzecz i zupelnie na odwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu i po co odwolywali SL w Las Vegas jak jeszcze nie bylo lockoutu ?

Bo to malo istotna czesc kalendarza, wiec wczesniejsze odwolanie obchodzilo chyba tylko rookich...

 

to ze wyszedl grafik to raczej dobra prognoza gorzej jakby wcale nie wyszedl

do tego sam fakt ze to liga wychodzi z inicjatywa swiadczy o tym ze moze do konca nie maja zlych zamiarow

... i dokladnie o takie wrazenie im chodzilo ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu i po co odwolywali SL w Las Vegas jak jeszcze nie bylo lockoutu ?

Odwołanie SL było zapowiedzią tego co się zbliża. Przecież załatwienie wszystkich formalności to nie jest kwestia godzin, a dni, tygodni.

 

to ze wyszedl grafik to raczej dobra prognoza gorzej jakby wcale nie wyszedl

To, że wyszedł grafik to takie zamydlenie, że coś się dzieje. Z tego co gdzieś czytałem/widziałem żadnych rozmów pomiędzy obiema stronami nie było od ponad dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.