Skocz do zawartości

Lockout i wszystko o


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze by było, jakby sternowska k**** beknęła po tym lokaucie, ale im później zaczną grać, tym lepsza będzie umowa dla właścicieli więc lepsza będzie pozycja Sterna - taka luźna myśl. Przydałoby się pozbyć tego trutnia.

 

Ciekawe jak teraz będzie z kasowaniem klubów - 2, w porywach 4 spokojnie by się znalazły. Nie wiem czy w sytuacji procesu to jest do zrobienia, ani czy ktoś chciałby to zrobić, ale gdyby tak się stało, zawodnicy obudziliby sie w dwukrotnie ciemniejszej dupie, bo i miejsc pracy byłoby mniej.

ja jakoś wątpię żeby likwidowali kluby, nie wiem na jakiej zasadzie miałby sie to odbywać, ok NoH niema właściciela to można by ich zepchnąć ale jestli zgłosi się ktoś chętny do kupienia tego klubu to wiadomo że "kaska nie śmierdzi" więc raczej własnym sumptem nba nie będzie finansować likwidacji klubów, już predzej pomyślą o przenosinach niż likwidowaniu, nie wiem czy to dobrze czy żle też podoba mi się perspektywa żeby gracze dostali jak najbardziej po dupie ( chociaż w sumie tylko ci najwięksi szczekacze głównie na to zasługują a oni nie grają w takich klubach jak Bobcats itd.), może i poziom ligi by się podniósł ale nie wiem może jestem w mniejszości ale mi się podoba że jest całkiem spora liczba ekip bo dzięki temu różnorodność jest większa, nie przekonuje mnie to żeby rywalizowały ze sobą same mocne ekipy od tego sa wkońcu play off.

 

Co do sterna to w 100% racja, też mnie martwi ze udane negocjacje za kilka miechów moga umocnić jego pozycję, kiedy tak naprawdę już dawno należałoby mu podziękować, mam ndzeję że prędzej czy później ta miernota odejdzie.

Tyle, ze to jest w sprzecznosci ze zdrowym rozsadkiem: dlaczego kiepsko prowadzona druzyna ma miec zyski?! Powinna miec straty to mialaby jakas motywacje by sie poprawic, a tak mamy takich Clippersow...

ok racja ale na tu i teraz system finansowy w nba to jakaś paranoja więc cięzko też wymagać od poszczególnych klubów jeszcze raz powtórzę albo uwalniamy albo zaostrzamy to co jest teraz to totalny kretynizm, ten podatek od luksusu to szczyt absurdu

najsprawiedliwsza finansowo, czyli podział zysków, hardcap i wszystkie inne mechanizmy stwarzające równiejsze szanse

Ameryka kraj wolności i demokracji, a tu masz socjalizm aż miło :roll:

dyktator jest to i ustrój odpowiedni, słowem jakoś nigdy nie zastanawiałem się ale jak to jest z wyborem komisarza, stern to sobie tam moze być aż do usranej śmierci czy ktoś ma na to jakiś wpływ?

A jak komus sie nie chce czytac czy grzebac w szczegolach przytocze tylko jedno zdanie:

tak ale z Rays to jest też szczególny przypadek, oni tam mają super managera który pomimo tego że kaski neima buduje konkurencyjną ekipe ale w Tampie jak i ogólnie na Florydzie ciezko o dobrych fanów, na ta ekie nawet podczas meczów play off przychodzi ok 30 tysięcy, sami ludzie z klubu móią ze jest im przykro z tego powodu że ekipa niema takiego suportu pomimo że rynek jako taki jest bo okolice st.petersburg i tampy sa całkiem mocno zaludnione ( co ciekawe głównie przez emerytów jak patrzyłem bo trybunach to fakt że oni nawet chodz a na te meczyki :) ), straty finansowe prz lepszym bilansie tej ekipy łatwo uzasadnić frekwencja pozostaje podobna ale wydatki parę sezonów temu poszybowały odpowiednio w górę i dlatego mamy straty. w 2003 w Rays płacono rekordowo mało 19 mln$ na garze ( przy ok 200 mln$ Yankees widać dysproporcję :D ) ale od tego czasu gaże za sezon sięgneły nawet 70 baniek co jest takim srednim wynikiem na mlb, pozatrzymywano przez kilka lat lepszych graczy i mamy straty, ale tak jak mówię to nie jest idealny przkład, oczywiscie wiadomo ze niektórych rzeczy się nie przeskoczy smal market to smal market nawet przy takiej organizacji jak Jazz która ma wsparcie cięzko byłby wydawać rok rocznie tyle co dajmy na to Lakers, ale nie szukajmy skrajności smal market dobrze zarządzany też sobie może poradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem cos takiego

So, this is interesting. The Indianapolis Business

Journal , a somewhat random source, is reporting that

10 NBA owners drafted a letter to the league's labor

relations board saying that they strongly oppose David

Stern's 50/50 proposal that was rejected by the

players on Monday.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej wkurwia mnie to ,że jak zawsze rano przy herbacie nie mogę odpalić hajlajtów

widze że my mamy wszyscy takie same zwyczaje :) te poranki i patrzenie co i jak poszło, a teraz tylko pozostało :cry:

też zawsze rano przed robotą oglądałem skróty i spoglądałem na boxscore.Ileż to razy zamiast na 7 poszedłem do roboty na 8 czekając aż Clippersi skończa swój mecz>

matko ktoś w końcu zaczął kibicować Clipps a oni odstawiają lockout, to jest dopiero chamstwo, czy Sterling w ogóle o tym wie( oczywiście nie o tym że jest zwiecha ale że jest kibic ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co inwestować jak 2012 jest koniec świata?

i po co te glupkowate tezy?

zajmij sie lepiej swoim zyciem, bo zaloze się iż twoja wiedza w zakresie polityki = sie wiedzy statystycznego kowalskiego ktory nabyl ja ogladajac tv i przegladajac internet.

nie wiem jak Twoja wiedza z zakresu nauki = wiedzy statystycznego Kowalskiego ktora nabył uczeszczajac (haha wagaryjac) w 6 klasach podstawówki, ale naukowcy z CERN wyprodukowali w LHC czarna dziurę, ktora trzymają poki co pędzaca w cyklotronie z predkoscia światła, i probuja zniszczyć wiazkami atomow ołowiu (wlasnie na to przelaczaja). Jak sie nie uda, to planują w 2012 przelaczyc LHC. na pełna moc, a jak i to nie pomoże to bedzie powolny koniec...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam trochę inne pytanie związane z lockoutem.

 

Powiedzcie mi tak na zdrowy rozum, poza szopką jaką robią zawodnicy bo nie rozumiem ni c*** pewnych rzeczy.

 

Jest lockout, nie ma grania- okej. Jestem z Miami Heat, przegraliśmy finały, nie jesteśmy mega zgrani. Czy zamiast jeździc i napierdalac po 50pkt na śmiesznych sparingach nie lepiej zebrac drużynę, której trzon i tak się nie zmieni i zapierdalac codziennie na treningach? Poważnie, przecież nawet jeden trening dziennie poświęcony D i zagrywkom przyniósłby ogromne profity. To samo tyczy się Oklahomy czy Memphis. Rozumiem, że w Denver byłoby to głupie bo c*** wie kto tam będzie grał ale teamy, które mogłyby wynieśc z lockoutu od c***a dobrego nie robią nic (poprawcie mnie jeśli się mylę). Kompletnie nie rozumiem postawy zawodników. Zamiast wziac i sie zebrac, żeby potrenowac to się opierdalają. To pod kątem drużyn a ilu jest zawodników, którzy po przepracowaniu takiego okresu czasu nad tylko swoją formą może wróciliby do swojego grania sprzed paru lat? Arenas, T-mac, nawet Duncan. Nie dotarłem do żadnego źródła czy jacyś zawodnicy pracują nad formą. To mnie zastanawia- chcą grac o misia, wygrac misia to niech zapierdalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio był mecz w Orlando

zawodnicy vs starzy zawodnicy

Howard organizował grali penny arenas duhon lee Barnes

w jakiejś formie są

arenas po której stronie występował, czy może w przerwie na połowe zmienił barwy :)

Chyba można tak zrobić, ale nie może być w tym żadnej inicjatywy klubu...W sensie zadnych trenerow i korzystania z ich obiektow treningowych.

Jefferson; Sap; Fav razem trenują od ponad 2 miechów Corbin o tym gadał nikt się jakoś nie czepia więc to chyba jest zdziebko przesadzone z tą kontrolą podczas lockoutu.

merytorycznie prosze.

merytorycznie to srebro jest już właśnie pase znaczy ta bessa teraz bedzie, co trzeba kupować to ja wam mówię mam tą informację z pierwszej ręki ale takiej poufnej tej ręki, kupujcie tylko i wyłącznie żwir, podobno światowe zapasy sa na wyczerpaniu a bez żwiru cały świat stanie i cenny bardzo podskoczą, podobno już teraz w polsce w skarbcu narodowym rezerwy w żwirze robią nie w złocie bo tusk wyprzedza swoim gjeniuszem światowe trendy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.