Skocz do zawartości

Lockout i wszystko o


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

playerz says 'check' !!! :mrgreen:

 

nawet chocby sezon zostal odwolany czy cokolwiek innego, to za ten ruch hunter, fisher i reszta negocjatorow ze strony zawodnikow maja moj szacunek !

Jakie to check, jaka twarda gra jak gracze prosza o spotkanie przed deadline???

 

jakim deadline ? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle czasu po deadline a oni jeszcze gadaja to chyba dobrze nie?

Moga po raz 157 powtarzac te same argumenty liczac, ze druga strona ze zmeczenia materialu je przyjmie ;-)

W kazdym badz razie na pewno lepsze to niz gdyby mieli znowu rozpoczac festiwal "to druga strona nie negocjuje fair i nie chce zrobic tego ostatniego kroku".

 

ponad 80% Amerykanów ma w d... lockout, nawet nie zauważyli ze nie ms NBA

nie wiadomo ilu z tych nieco ponad tysiąca badanych w ogóle interesowało się NBA przed lockoutem.
Tak czy inaczej temat jest dosyc populistyczny, przeciez wiadomo, ze fani wroca jak tylko bedzie do czego.

 

ja to wogóle nie łapie tego całego zamieszania z tym bri, lepiej by właściciele na tym odrobinę ustąpili ale powprowadzali jakieś zasady dzięki którym nie byłoby wywalania kaski w błoto

Masz jakies konkretne propozycje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wogóle nie łapie tego całego zamieszania z tym bri, lepiej by właściciele na tym odrobinę ustąpili ale powprowadzali jakieś zasady dzięki którym nie byłoby wywalania kaski w błoto

Masz jakies konkretne propozycje?

 

ja mam, wyjebac jakies 80% GMow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wogóle nie łapie tego całego zamieszania z tym bri, lepiej by właściciele na tym odrobinę ustąpili ale powprowadzali jakieś zasady dzięki którym nie byłoby wywalania kaski w błoto

Masz jakies konkretne propozycje?
ja mam, wyjebac jakies 80% GMow
Taaaa, swietna, tyle, ze mogli to zrobic juz dawno temu i nie ma to zadnego zwiazku z nowym CBA ;-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, swietna, tyle, ze mogli to zrobic juz dawno temu i nie ma to zadnego zwiazku z nowym CBA ;-P

 

taaa tylko ze zadne CBA nic nie zmieni jesli mamy debili rozdajacych pieniadze, doncia tink ?

ja wiem ze mozemy tu wprowadzac zlote formuly, algorytmy opracowywane przez profesorow matematyki etc ale przeplaceni byli, sa i beda

 

podsumowywujac - przelacanie nie ma zwiazku z nowym CBA :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co piszą na hupshajpie to bri(50/50) dogadane i 3 z 5 kwestii systemowych.

 

Zostaje MLE i ogólnie kwestie z wychodzeniem ponad czapkę. Jak dla mnie jasne jest, i nie widzę innej opcji, że mimo kamiennych twarzy umowa jest prawie pewna. Dziś z 6 godzin pogadają i może będziemy zakończenie lockoutu... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.hoopsworld.com/derek-fisher- ... -at-50-50/

 

http://www.hoopsworld.com/fisher-says-n ... ress-made/

 

ja to biore dosłownie.

Jesli mam do wyboru wierzyć dziennikarzowi ktory nie był na sali a fiszerowi ktory jest glownym negocjującym to wierze fiszowi.

Chyba że fisz blefuje tylko takie pytanie: PO CO?

moim zdaniem nie blefuje.

Naprawde, wielkie rozczarowanie dziś rano, szczerze myślałem że to już ten dzień, teraz podchodzę do tego z dystansem gdyż jest większe prawdopodobieństwo że się nie dogadają, niż się dogadają.

A smutne jest to że nawet gdy się teoretycznie porozumieją to dochodzi jeszcze głosowanie a w tym momencie jest 11 właścicieli którzy nie godzą się na warunki sterna. A w tej grupie ponoć nie są: holt, gilbert, server, jeśli wrócą do jastrzębi i jeśli podąży za nimi chociaż jeden owner to glosowanie wsrod owners nie przejdzie.

 

więcej stern chce mieć jednomyślne glosowanie, nie 16 do 14 ale co najmniej +20 do -10. A to jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESPN: opuszczając hotel, w którym odbyło się wczorajsze spotkanie, David Stern rozmawiał z ekonomistą związku Kevinem Murphym. Murphy powiedział, że stara się tak zorganizować swoje sprawy, aby być obecnym na jutrzejszym spotkaniu. Stern zachęcał go, żeby przyszedł mówiąc „to będzie dobry dzień żeby być tutaj”.

tak zastanawia mnie skąd dziennikarze biorą tak nieuchwytne info. Zawsze jest source say: bla bla bla. Kim/czym jest source? podsłuchem w kieszeni sterna/fiszera czy małym chińczykiem siedzącym w koszu na bielizne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zastanawia mnie skąd dziennikarze biorą tak nieuchwytne info. Zawsze jest source say: bla bla bla. Kim/czym jest source?

Tez mnie to intryguje i generalnie moj strzal bylby taki: "PRowiec drugiej strony". W tym przypadku Murphy przekazal to zdanie do swojej strony i ktos odpowiedzialny za kontakt z mediami rzucil haslo zaporzyjaznionemu dziennikarzowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.