Skocz do zawartości

Lockout i wszystko o


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

playerz says 'check' !!! :mrgreen:

 

nawet chocby sezon zostal odwolany czy cokolwiek innego, to za ten ruch hunter, fisher i reszta negocjatorow ze strony zawodnikow maja moj szacunek !

najprawdopodobniej sezon przepadnie a za pół roku podpisza umowę na gorszych warunkach, ciekawe czy wtedy też "szacun" będzie im się należał, dlamnie takie zachowanie związku to czysta gra pod swoja reputację w sensie robiliśmy co możliwe żeby wam dobre warunki wynegocjowac a ze g. z tego wyszło to już nie nasza wina :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

playerz says 'check' !!! :mrgreen:

 

nawet chocby sezon zostal odwolany czy cokolwiek innego, to za ten ruch hunter, fisher i reszta negocjatorow ze strony zawodnikow maja moj szacunek !

najprawdopodobniej sezon przepadnie a za pół roku podpisza umowę na gorszych warunkach, ciekawe czy wtedy też "szacun" będzie im się należał, dlamnie takie zachowanie związku to czysta gra pod swoja reputację w sensie robiliśmy co możliwe żeby wam dobre warunki wynegocjowac a ze g. z tego wyszło to już nie nasza wina :?

wlasnie nawet jak sezon przepadnie to szacun, bo sporo postawili na szali, no nie ? a gdyby przegrali ? no przynajmniej honorowa porazka by to byla, a za takie cos tez szacun sie nalezy

 

a czy sezon bedzie, czy nie bedzie.... na moje oko to raczej bedzie, wlasciwie to moge sie zalozyc o spora kase

no ale jakby nie bylo to ja jakos plakal nie bede

a jak podpisza w koncu umowe gorsza to tez ich problem, nie moj

ale przynajmniej negocjuja z jajami a nie jak cipy

 

 

Jakie to check, jaka twarda gra jak gracze prosza o spotkanie przed deadline???

 

 

geeez, widze ze dla Ciebie twarda gra i sukces zawodnikow bylby tylko w wypadku, gdyby utrzymali bri na poziommie 57%, tak ? no, az tak dobrze to nie jest, i zawodnicy i nawet ja zdaja sobie z tego sprawe, dlatego sa rozmowy i spotkania, no nie ?

 

co nie zmienia faktu, ze rozpoczynajac od pozycji wyjsciowej, poczatkowych ofert itp to chyba zawodnicy znacznie wiecej ugrali niz wlasciciele, czyz nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-mle juz prawie bylo dogadane, prawie tak wysokie jak wczesniej, fakt ze o rok czy dwa krotsze

-amnestia - jesli dobrze zrozumialem, to bedzie to dzialalo [w zarysie ] podobnie jak allan houston rule, czyli zarobki kolesia po zwolnieniu nie beda sie liczyly przeciw salary druzyny, ale koles dostanie swoja pensje do konca w 100% + dostanie pewnie jakis nowy kontrakt, czyli czysto finansowo wyjdzie to na plus dla zwalnianego zawodnika

-gwarantowanie kontraktow i ich dlugosc - o tym jakos nic nie slyszalem, natomiast nie spodziewam sie drastycznych zmian - jesli ktos cos wie na ten temat to niech napisze

 

co do escrow to nie wiem wogole co i jak

 

no a bri bri no o to jest cala awantura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam wlasnie konferencje prasowa NBAPA i musze powiedziec ze jesli chodzi o nagrode im. Shawna Kempa to Pierce jest z pewnoscia w czolowce :) Zawsze byl jakby puculowaty, no tylko ze teraz nie jest juz jakby tylko raczej, a raczej to na pewno :P

przed lockoutem o tym mowilismy i nazwisko Pierce'a o dziwo sie nie pojawilo :D ja stawialem na melo, byly glosy ze Odom ale nie The Truth :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierce od dawna jest gruby.

on nie jest gruby tylko napakowany tłuszczem ;) plus kiedy on był chudy, on zawsze był gruby teraz jest już tylko grubszy :)

ale przynajmniej negocjuja z jajami a nie jak cipy

a dla mnie to jest właśnie takie mydlenie oczu, twardo negocjować to mogą sobie kierowcy autobusów a nie banda przepłaconych cwaniaków, a tak zupełnie serio to oni postąpią jak chciwe sk syny i dostaną w zamian za to odpowiednią nagrodę czyli brak kasy za obecny sezon i gorszą umowę za kilka miechów więc jeszcze raz zapytam za co tu ich szanować, jedno jest być nieustępliwym a drugie iśc w zaparte kiedy wiadomo że nic to nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wogóle nie łapie tego całego zamieszania z tym bri, lepiej by właściciele na tym odrobinę ustąpili ale powprowadzali jakieś zasady dzięki którym nie byłoby wywalania kaski w błoto, tak czy inaczej zobaczymy jak będzie podobno do teraz 1/3 szefów nie chce iść na żadne ustępstwa ale z drugiej strony tak jak zapodał tu @mycek "coś" się dzieje, do jutra się wyjaśni, ja tak czy inaczej za stratą tego sezonu bardzo płakać nie będę w Utah dzieciarnia, Memo i jego 11 baniek za sezon, rok poczekać nie robi mi problemu, fakt gdyby espn nie podpisał umowy z nhl to trochę bym płakał ale tak to po raz pierwszy od dekady będę się mógł skupić głównie na hokejowej pasji.

Gracze NHL też twardo negocjowali "z jajami" i nie dość, że sezon był anulowany to dostali i przyjęli w kolejnym roku gorszą ofertę... podobnie będzie i tym razem. 50-50 to najlepsza oferta jaką kiedykolwiek dostaną.

dokładnie to samo mówiłem, tak jak Ty sprawdziłem jak to się tam sprawy wtedy miały i właśnie tak to wyglądało, najpierw negocjowali długo poźniej w lutym doszli do wniosku że już niema co a za 3 miechy bez gadania musieli podpisać sporo gorszą umowę, tyle było z ich negocjacji, aż dziw bierze że "czarnuchy" z nba nie patrzą na ten przykład, albo nawet nie oni bo pewnie większość z nich nawet czytać nie potrafi więc co tu wymagać, ale ci agenci do cholery po coś są. Jeszcze raz mówię jeśli sezon zostanie zaprzepaszczony przez takie fanaberie gwiazdeczek i jesli na wiosnę nie wynegocjują lepszych warunków to zasługują na rąbany bojkot :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 80% Amerykanów ma w d... lockout, nawet nie zauważyli ze nie ms NBA

nie wiadomo ilu z tych nieco ponad tysiąca badanych w ogóle interesowało się NBA przed lockoutem. poza tym 12% wszystkich amerykanów odczuwających brak NBA to i tak jakieś 37 milionów ludzi, więc bardzo dużo (a mają teraz przecież swój ukochany football)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.