Skocz do zawartości

[2016-2017] Draft - komentarze


Maslon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dałbym im maxa? Nie, ale ja nikomu nie chcę dawać maxa, bo to zapycha salary. Dlatego pozbyłem się DJa - świetny, ale za drogi dla mnie.

no to teraz juz kazdy wie ile musi dac Livingstonowi abys go sciagnac do siebie :D

 

A FA nie jest specjalnie mocne w tym roku z tego co słyszałem.

a moim zdaniem bedzie sie dzialo. mysle, ze znajdzie sie 20 mlodych fajnych nazwisk. beda tez 4 solidne powroty. no i dojda jeszcze weterani ktorzy mysle, ze spokojnie w kolejnym sezonie swoje ugraja. wiec FA moze byc calkiem ciekawe i kilka maxow z cala pewnoscia poleci :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałbym im maxa? Nie, ale ja nikomu nie chcę dawać maxa, bo to zapycha salary. Dlatego pozbyłem się DJa - świetny, ale za drogi dla mnie.

no to teraz juz kazdy wie ile musi dac Livingstonowi abys go sciagnac do siebie :D
Akurat Shaun to wyjątek. :) Z nim mam związek sentymentalny, jest u mnie od początku kariery (a dostawało mi się, jak wziąłem go zamiast Chrisa Paula :)). Dlatego właśnie pozbyłem się DJa, żeby mieć w tym roku kasę dla Marco i Shauna. Zresztą DJowi też dałem maxa i grał u mnie dwa (chyba?) sezony - w skrajnej sytuacji powtórzę to z Livingstonem. :) I raczej nie spodziewam się, żeby ktoś walczył ze mną maxem, Shaun jest nietypowym zawodnikiem, ciężko budować team wokół kogoś tak aofensywnego.

A FA nie jest specjalnie mocne w tym roku z tego co słyszałem.

a moim zdaniem bedzie sie dzialo. mysle, ze znajdzie sie 20 mlodych fajnych nazwisk. beda tez 4 solidne powroty. no i dojda jeszcze weterani ktorzy mysle, ze spokojnie w kolejnym sezonie swoje ugraja. wiec FA moze byc calkiem ciekawe i kilka maxow z cala pewnoscia poleci :)
Z twoją ilością kasy do wydania nie dziwi mnie to podejście. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to mój pierwszy wpis w ramach ligi, więc witam wszystkich.

 

Co do moich wyborów, to być może postąpiłem zbyt pochopnie, najwyżej oberwę w tyłek solidnie :) ale w końću na tym ma polegać cała zabawa. W FBB grałem bardzo dawno temu i co nieco pamiętam. Pewnie z początku polecę z hukiem w dół, ale będę powoli się odbijał, przynajmniej taką mam nadzieję. Każdą radę chętnie przyjmę, ale będę próbował kierować się własnym "nosem" jak nasz trener Dyzma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maslon - pisałem, że nie było mnie na forum. W ogóle zajrzałeś do tematu Lista Obecności?

 

Przy okazji czy to stanowi jakiś problem technicznie? Nie było mnie, ale chcę to nadrobić i kontynuować grę.

tu nie chodzi o problemy techniczne lecz o zasady, ktore powinny obowiazywac wszystkich. jesli bedziemy robic wyjatki, to w kolejnych latach pojawia sie kolejni, ktorzy beda chcieli to wykorzystac piszac dokladnie to samo. w efekcie beda poznawali draft, zawodnikow, ich umiejetnosci, no i beda podejmowac decyzje czy korzystac z picku czy tez nie. tak wiec przykro mi, jednak z uwagi na fakt, iz znani sa juz zawodnicy rookie, nie ma mozliwosci rezygnowania z tegorocznych pickow.

 

inna sprawa, ze istnieje przeciez mozliwosc oddania tego picku do kogos, kto bedzie mial problemy z luxuary i bedzie musial zadowolic sie najtanszym kontraktem, aby uzupelnic sklad do minimalnej ilosci graczy. tak wiec nie wszystko jeszcze stracone. a znajac twoj dar przekonywania co do wymian, to spokojnie dasz sobie z tym rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy dobry wybór,Sampson ma szansę być drugim bynumem,na moich simkach dawał radę...Oj 4 najblizsze picki raczej nie będą prędko :mrgreen:

 

Ktoś chce tego Rondo?8,2 i 9,5 mln.Mile widziane spadające,jakis pick,ale niekoniecznie.Tomic jednak ze względu na brak konkretnych ofert,pozostaje w Los Angeles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy dobry wybór,Sampson ma szansę być drugim bynumem,na moich simkach dawał radę...Oj 4 najblizsze picki raczej nie będą prędko :mrgreen:

jak dla mnie on moze byc nie Bynumem ale Ilicem czyli defensywa, blok i 6ppg + 11zb (jak to mial w swoim prime :] )

niemeniej i tak cieszyloby mnie to bardziej niz 15 czy 17ppg od jakiegos swingmana bez trojki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.