Skocz do zawartości

Lampe MVP


wbT

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie każdy już wie a może nie ale Maciej Lampe (tak ten Lampe) został MVP ligi rosyjskiej. :shock:

W sezonie zdobywał średnio 17,2 PPG i 7,2 RPG.

 

Swoją drogą w półfinale UNIKS Kazań Lampego prowadzi już 2-0 z Chimki Moskwa (jego były klub) "naszego prawdziwego Polaka" Thomas'a Kelati'ego ;)

Szkoda, że Lampe nie pokazał się z takiej strony w NBA. Swoją drogą, niby przepaść między NBA a resztą się zmniejszyła, ale wydaje się nadal olbrzymia. MVP dość mocnej ligi rosyjskiej nie mógł sobie poradzić w NBA. Był wtedy młodszy itd. ale jednak to o czymś świadczy. Przy braku w NBA porządnych wysokich, może teraz jakiś klub, zaryzykuje i sięgnie po Lampe? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampe poszedł do Ligi zdecydowanie za wcześnie, do tego zżarła go etyka pracy, a dokładniej jej brak. Miał przybrac masy mięsniowej, a on tylko przytył

Zobaczymy moze kiedys bedzie mial jeszcze szanse, choć wg mnie to dla niego za wysoka półka...no chyba ze NBA az tak obnizy loty, a tego chyba nie chce nikt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampe poszedł do Ligi zdecydowanie za wcześnie, do tego zżarła go etyka pracy, a dokładniej jej brak. Miał przybrac masy mięsniowej, a on tylko przytył

dokładnie ile on tam miał lat z 19 jak w NBA wystartował, jeszcze nie z usa/ncaa to trza mieć serio albo niesamowity talent albo sporą etykę pracy zeby sobie poradzić.

 

Słowem Lampe jednak robi stały progres z roku na rok, ciekawa sprawa względem reprezentacji bo to i dla niego i dla Gortiego rewelacyjne sezony, z takim frontem można by mieć nadzieję ze nie będzie źle na tych nadchodzących me, oczywiście głównie patrząc na nich pomijając cała resztę :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bargniani to trochę inna bajka PF.

 

Ale ja jestem jak najbardziej na tak, w sumie MVP jednak silnej ligi koszykarskiej to dobry argument.

 

 

By the way, gdyby to np. Lewandowski został MVP Bundesligi to media w Polsce by srały z radości, a w Trzebnicy stawiano by mu pomnik, a tutaj nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na mecze reprezentacji to duet gortat - lampe działał tragicznie, tak jak by grali obok siebie, zero współpracy

No tak ale wtedy Lampe nie był MVP a Gortat tylko grał resztki po Howardzie, a no i trenerem był ten no jak mu tam było :D

Wariato, Ty masz nadludzkę wiarę w człowieka ;] Taką najpiękniejszą - niczym nieuzasadnioną. Po prostu wierzysz, argumenty znajdują się same ;]

Nie wiem czy kpisz czy pochwalasz moją romantyczną wizję świata :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.