Skocz do zawartości

Nowy trener Lakers!


kobiasz24

Rekomendowane odpowiedzi

Po nieudanym występie w tegorocznych play-off, w drużynie popularnych ‘Jeziorowców’ z Los Angeles zachodzą zapowiedziane wcześniej zmiany personalne. Jak donosi Source, włodarze Los Angeles Lakers finalizują rozmowy z M. Brownem, który to ma zastąpić legendarnego już trenera Phila Jacksona. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem Brown powinien stać się 22 trenerem w historii klubu już w tym tygodniu.

 

Mike Brown, analityk telewizji ESPN oraz trener roku 2008-09 w NBA, pojawił się na celowniku Lakers zaraz po tym, gdy Phil Jackson ogłosił swoje odejście z klubu zeszło rocznych mistrzów....

 

Źródło: http://nba-nazywo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zart k**** roku! blad w matrixie, czeska farsa

 

no ja pi****le to juz mogli Swiatka wziasc za karton pieluchomajtek i prenumerate Mojego Psa!

 

juz widze jak pizda Brown dogaduje sie z pizdowatym Gasolem i zdziadzialym Brayantem, nie lubie Lakers ale takiej zadkiej sraki to nikomu nie zycze.

 

WCF to max co moze z tego byc, a to i tak bedzie mega sukces, Buss ty pierdolniety dziadzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, wracamy do Kobe 2005 ? 4,5 asysty, ale tym razem 28 ppg na 42% ?

 

Ojp, właśnie przy okazji ze zauważyłem, że on w tamtym sezonie miał USG% 38,7. Ja pi****le. Gwiazdy NCAA tyle nie mają. Przez trzy lata najlepsze lata Lakers, czyli te z Gasolem nie licząc obecnego miał USG ok. 32. W tym 35.

O czymś to na bank świadczy , ale zanim napiszę o czym to muszę to przemyśleć żeby mnie nie opierdolili za bardzo Ci co pastują mu pałkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, wracamy do Kobe 2005 ? 4,5 asysty, ale tym razem 28 ppg na 42% ?

 

Ojp, właśnie przy okazji ze zauważyłem, że on w tamtym sezonie miał USG% 38,7. Ja pi****le. Gwiazdy NCAA tyle nie mają. Przez trzy lata najlepsze lata Lakers, czyli te z Gasolem nie licząc obecnego miał USG ok. 32. W tym 35.

O czymś to na bank świadczy , ale zanim napiszę o czym to muszę to przemyśleć żeby mnie nie opierdolili za bardzo Ci co pastują mu pałkę.

i dlatego wlasnie Lakers mieli wtedy top10 ofensywe ligi majac takich wypierdalaczy w s5 jak Kwame, Cook i Smush. trudno zeby druzyna bez PG, bez postup scorerow i z jednym kreatorem na obwodzie mogla funkcjonowac inaczej.

 

o czym to swiadczy ? ze Kobe nigdy nie gral w optymalnych warunkach dla kogos kto jest jumperkujacym SG, bo zamiast dominowac zdobywajac pkty to musial dzielic obowiazki miedzy playmaking a cala reszte.

 

ktokolwiek kto chce zmniejszac 38.7% USG Kobego na rzecz Smusha, Kwamego i Cooka jest idiota. nie ma zadnego usprawiedliwienia. te pomylki w ogole nie powinny grac w NBA, co dopiero zabierac touches jednemu z najlepszych scorerow ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.