Skocz do zawartości

ALL-NBA Teams 2010/2011


obi

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.nba.com/2011/news/05/12/all- ... ef:nbahpt2

 

All NBA 1st

Howard

James

Durant

Bryant

Rose

 

All NBA 2nd

Amar'e

Pau

Dirk

Wade

Westbrick

 

All NBA 3rd

Horford

Aldridge

Randolph

Manu

CP3

 

Jeśli użyje słowa "zdziwienie" w kwestii ulokowania Russella wyżej od Chrisa to naprawdę będzie to najłagodniejsze określnie. Nie wiem kiedy odbywało się głosowanie, ale chyba po zakończeniu I rundy PO i dlaczego ta seria z LAL nie natchnęła reszty, żeby wyżej typować Chrisa w tych głosowaniach?

 

Fajnie, że Al, LMA i Z-Bo zostali wyróznieni. Swoją grą na pewni na to zasłużyli. Zach wiadomo :] okrzyknięty nie dawno tutaj top3 PF w tym sezonie. Aldridge ma chociaż małą rekompensate za AllStar Weekend.

 

No i znalazły się głosy dla Bargsa i Perkinsa, ciekawe czyim kosztem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie podsumowuje sezon, według mnie ustawienie najlepszych PGs w kolejności

 

1. Rose

2. Westbrook

3. Paul

 

nie jest właściwe

 

Nie wiem, ja chyba patrzę przez pryzmat wpływu na zespół. Mam małe wątpliwości, czy Russ dałby radę ugrać w Hornets podobny bilans

 

Wiadomo, że zespół, w którym grasz nie może być żadnym handicapem przy takich głosowaniach, ale powinno się brać cały obraz pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

westbrook over chris = lebron over deng :lol:

Jeszcze nie dałeś ani jednego argumentu by pokazać, że Lebron na all-defensive nie zasługuje.No ale dałeś 5 razy lol, więc w sumie można Ci chyba zaliczyć, że jesteś fajny :?:
dzieki ze policzyles bo sie wlasnie zastanawialem ile dalem lolow. Jednak nie jestes tak bezuzyteczny jak myslalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japi****le, james nad dirkiem

ja tam bardziej zdziwiony jestem że Bryant nad Wadeem, ale dla mnie to i tak lipa ogólnie, powinno być przynajmniej imo dokładne rozróżnienie na pozycje, a nie poźniej masz wyróżnionych 3 pf w jednej 5 :roll:

 

ps. Wade vs Kobe- tak Bryant statystycznie gorszy, w defie gorszy wynik drużyny gorszy, jak nie patrzył trzeba go wstawić kosztem Wadea do 1 piątki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japi****le, james nad dirkiem

James zasługuje bardziej od Duranta, więc jak już to KD over Dirk :roll:

Chyba, że masz jakiś przesłanki za Durantem(nie będą pisał, że we wszystkich mierzalnych statystykach jest gorszy).

A w sumie masz i się ciesz, argumentacja za Lebronem:

http://www.basketball-reference.com/pla ... 01&y2=2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japi****le, james nad dirkiem

Jak już to chyba Dirk powinien wejść zamiast Duranta, bo w pierwszej piątce mamy praktycznie dwóch SF, a chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że LeBron>Durant.

 

Oprócz tego Wade zdecydowanie powinien być przed Bryantem, podobnie jak w przypadku pierwszej piątki defensywnej, Wade znowu został wyruchany. Wkurza mnie trochę to jak sztucznie poprzez hype oraz reputacje buduje się legacy Bryanta. Bo za 20 lat jak ktoś będzie patrzył w historię, zobaczy Kobiego w 1st team all nba oraz 1st all defensive team to pomyśli sobie, że w 2011 roku gość nieziemsko wymiatał po obu stronach parkietu mimo upływu lat, a prawda jest taka, że nie zasługiwał na tego typu wyróżnienia, przynajmniej nie tego formatu, druga piątka była by w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia piątka dla Bryanta? Z tego wynika, że uważasz iż nie tylko Wade i Manu ale i Westbrook powinien byc przed Kobem. ;]

 

Bez przesady, KB miał dobry regular, trochę gorszy statystycznie niż Wade ale nadrobił bilansem drużyny, także ciężko w sumie określic kto z tej dwójki powinien byc wyżej. Chyba niektórzy za bardzo patrzą przez pryzmat PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą żenadą jest miejsce CP3. Najlepszy point guard w lidze :?

A i Wade nad Kobe'm... z bólem lecz szczerze.

Żenada? Uważasz za żenade, że nie wygryzł MVP z all-nba 1st team? Byłoby lekko żenujące, gdyby tak sie stało - osobiście sam uważam cp3 za lepszego od Rose'a, ale powszechna jest opinia "nie ma dyskusji, Rose to najlepszy PG w lidze", do tego z racji bycia MVP, niemożliwe byłoby zajęcie jego miejsca przez cp3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie wiem jak ze stwierdzenia Manhatana największą żenadą jest miejsce CP3 ty wyczytałeś CP3 powinien wygryzc Rose'a z All-NBA 1st team. Jesteś mistrzem nadinterpretacji i szukania drugiego dna tam gdzie go nie ma. :lol:

 

A tak btw to zdarzyła się kiedyś sytuacja, że MVP nie dostał się do All-NBA Team 1st Team. Było też kiedyś tak, że DPOTY nie dostał się do pierwszej piątki obrońców (i to stosunkowo niedawno). ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.