Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Expansion draft


blaugrana

Rekomendowane odpowiedzi

W pewnym momencie zostały dwa wybory do mnie i nie wzięty ani Boozer ani Nene, liczyłem że któryś się ostanie.

Ogólnie myślę, że podobne steale: podobny wiek, i obaj raczej powinni kręcić więcej fp niż w zeszłym sezonie, ale zwłaszcza Nene u którego to kwestia posiadania więcej minut. Boozer tak spadł pewnie przez te playoffy. Nie wiem kto jakie ma plany, wydaje mi się że żadna ekipa nie ma szans na walkę o mistrza (chociaż Blaugrana może da radę) więc ja stawiam głównie na młodych graczy. Dlatego teraz ryzykuję i wybieram może busta...

 

19. Evan Turner

 

p.s nie rozumiem krytyki wyboru Tyreke, gość zmagał się z drobnymi kontuzjami, a potencjał jaki ma pokazał w 1 sezonie, myślę że może robić sporo więcej niż kosztuje. Ale to pokaże przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac, ale Ty wiesz, że musisz posiadać jakichś wysokich graczy? samymi PG i SG to za wiele nie zdziałasz.

 

Odsyłam ponownie do regulaminu lub pytań do innych graczy z FBX#3, żeby później nie było nieporozumień.

 

I przypominam o salary wynoszącym 460fp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.