Skocz do zawartości

Rose MVP


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

@ Nemo w sumie masz racje, można nie lubić, jeżeli ktoś faktycznie ustaje przy PG tym klasycznym, ale jakoś tych parę asyst sobie nabije, ale mnie bardziej chodziło o jego postawę, charakter.

Ma chłopak mankamenty, ale ma dopiero 22 lata!! swój prime osiągnie za 4 lata, kupa czasu przed nim tym bardziej, że uparcie twierdzi, żę nie obija się miedzy sezonami.

w PO 3jki jego są wkurzające, ale widocznie ma rzucać, widocznie Tomowi to nie przeszkadza, może to wszystko ma swój ukryty cel, którego my kibice nie jesteśmy wstanie ogarnąć. A chłopak chwilami nawet jest potrajany, zlatują się do niego jak małolaty do Bibera. Pamiętajmy, że mówimy o nagrodzie za RS mimo wszystko, a sezon w jego wykonaniu naprawdę był dobry i cały czas reprezentował równy poziom.

Ale nie powiesz mi, że końcówki meczów nie należą do niego?

Można powiedzieć, że to tylko Indiana, ale to są mimo wszystko zespoły NBA, tu każdy może wygrać z każdym. Można spojrzeć chociażby na mecze Sacramento, jak się spinają na mecz z Lakersami. Lakersi nie mają łatwej przeprawy z nimi. Indiana tym samym chciała pokazać, że nie są chłopcami do bicia, grali bardzo twardą koszykówkę, na pewno byli twardsi niż Atlanta, ale oni za to mają lepszy roster. A z Indianą głównym czynnikiem męczarni, było mimo wszystko znacznie słabsza postawa byków w obronie, niż to co było reprezentowane w ataku. Minionej nocy dopiero zagraliśmy dobry mecz w obronie, pierwszy mecz w tych PO.

Pamiętajmy też, że Rose na chwile obecną jest z lekka kontuzjowany, dwukrotnie podkręcona ta sama kostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to oficjalnie może być temat odnośnie tego iz Rose oficjalnie jest nienormalny :roll: I to mówie ja koles który serio go lubi, dawno nie widziałem kogoś tak forsującego rzuty, przy jego shot selection to Iversona zaczyna wygladać jako wzór do nasladowania :)

Tia, a w którym miejscu :mrgreen:
Dołączona grafika no nie wiem gdzieś tak w tym :D "szkoda" że już @Jimyego nie ma on by to jakoś uzasadnił odpowiednio :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko jedno pytanie- w którym miejscu PO Howard odpadł z klasą? To pytanie kieruje do dh12

 

Nie bronie tutaj i nie kwestionuje zarazem wyboru MVP bo o ile ciesze sie ze wróciło do Chicago to jednocześnie mam tę nagrode w głebokim poważaniu, ale to odpadnięcie Howarda "z klasa" w pierwszej rundzie mnie naprawdę rozwaliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z klasą czyli że pokazał

że jest najbardziej dominującym i prawdopodobnie najbardziej wartościowym zawodnikiem w lidze

zrobił sobie festiwal w pomalowanym pomimo tego że i tak był nieźle broniony przez Hawks i sam Dwight mógł mieć akurat dużo pretensji do swoich kolegów albo raczej do Otisa

 

przy nim Rose wypada blado, a i tak ma dużo szczęścia bo dzisiaj jego 10-27 (!!!) przeszło bez większego echa

nikt nic nie widział nikt nic nie wie

 

a tymczasem świeżo upieczony MVP ma skuteczność powalających 37% w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzenia tych dwóch z tyłu, potwierdzają chyba Twój wybór :mrgreen:

jeden myśli o tym ze by sobie spenknąć, a drugi o tym samym ale boi się znowu jakiegoś urazu i dla tego taki trochę zatroskany :D

 

ps tak czy siak w jakimś "mądrym" programie na e kiedyś słyszałem że tyłek Sereny to dziedzictwo narodowe i mówta co chceta ale ja się z tym zgadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dh12 in your face ;)

 

a tak poważnie

 

skreslacie Rose'a, ustawiacie go w jednym rzedzie z marburym i Francisem, a przecież to chłopak, który:

 

-w rookie season wprowadził Bulls do PO, w którym to bez Denga zrobił epicka serie z C's

-potem w drugim sezonie po licznych kontuzjach powiedział twardo (Bulls na 11stym) ze pomimo tego Chicago zagra w PO

-teraz stawianych na 4tym, przez niektórych na piątym miejscu na Wschodzie przed sezonem Bulls wywindował na pierwsze miejsce w NBA, w sezonie, w którym bił rekord z rekordem, zrobił postęp w kazdym praktycznie aspekcie gry (najbardziej widać to w D)

 

faktycznie jak na pierwsze 3 lata to za mało, więc dziś Derrick wykręca 44pts, dotychczasowy rekord PO, career night, one the road, 16/27, 7ast

 

No ale MVP jest Howard bo "przegrał w PO z klasą" :?

 

I niech sobie będzie najsłabszym waszym zdaniem MVP w historii, niech ma co noc 3/30- wali mnie to dopóki dzieki niemu Bulls wygrywają

Kto ogladał dzisiejszy mecz widział zestawienie najmłodszych MVP w ligach zawodowych- podkreślili jedno- kazdy z nich nalzey doi najwybitniejszych graczy ever!!! Ładne towarzystwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skreslacie Rose'a, ustawiacie go w jednym rzedzie z marburym i Francisem,

a co ty chcesz od Francisa, przez kilka lat chłopak wymiatał, zreszta marbury też chociaz on zawsze lubił swoje staty bardziej od wyniku drużyny. Ja tam lubię Rosa jak już kogoś disować wyżej wymienionym duetem to Westbrooka nie jego, ale to zostawmy. Dziś zabawnie pytanie Derric jak to się stało ze tyle ptk ustrzeliłeś? Rose- bo byłem skoncentrowany w obronie :D jakoś tak ten wywiad pomeczowy mi zabrzmiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DH12 :twisted: i bardziej stawiasz tezy przeciwko niemu, tym bardziej Rose daje argumenty by je obalić, i to na pewno nie jest jego ostatni taki mecz.

ROSE jebanym k**** mutherfukher'm będzie dopóty dopóki nie dorwie go żadna kontuzja,

bo ani jego ego, ani tym bardziej jakieś mniejsze lub wieksze słabości go nie złamią do końca jego jebanej kariery.

Czy tego jego haterzy chcą, czy nie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę tego nie kumam, bo dh12 ma MJ na avku, więc wydawało mi się, że to klasyczny BullsFan :roll: A tymczasem jedzie po tym Rosie, jakby był z Alabamy... 8)

Bo DH 12 nie jest zaślepionym fanem (ucz się elwariato, czasem trzeba zjebać swojego faworyta, oni też nie są doskonali !),widzi wady i zalety. Ja podkreślałem, nie hejtuje Derricka, ale ostatnimy czasy shot selection ma niczym dziedzic Marburego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo DH 12 nie jest zaślepionym fanem (ucz się elwariato

ja sie non stop uczę :D plus pokaż mi gdzie to ja taki zaslepiony jestem, styknie że kogokolwiek pochwalę z Jazz to odrazu się stado harpi rzuca bo wiadomo Jazz się nie należy :roll: Może zbyt optymistyczne prognozy wysnówam ale jak się jest fanem i to jeszcze ekipy którą co sezon skazuje się na pozarcie to ciezko żeby było inaczej. Ja tam jade po Utah w tym sezonie równo, gadałem o Williamsie ze kaszanę odstawia zanim jeszcze jakiekolwiek pogłoski o jego transferze się pojawiły, tylko imo Big Al nie zawalił i dlatego ma mój suport niezmiennie i tyle, no ale wiadomo to nabijacz statów a jako ze Jazzman to tylko jeden wielki dis mu się należy :? A co do @DH12 to wytłumaczenie jest proste ziomek jest fanem Mj i nie moze znieść że takiego Rosa mogą do niego porównywać, albo jeszcze inaczej Rose nie jest jak Mj tylko odpala te swoje trójeczki i dlatego nie ma respektu u @DH :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo kol wiek

Zacznij zmiany od pisania tego słowa razem.

 

Wracając do Rose, to zawsze znajdą się przeciwnicy jego talentu, ale DH12 przegina pałę, nie rozumie, że nagrodę dostał za RS, w którym to był zdecydowanie najlepszym graczem, w przeciwieństwie do Howarda, w kluczowych minutach spotkania, był dwa razy większą bestią, co ostatecznie dało bulls najlepszy bilans w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jestem z Josephem , też mi zwisa ile rzuci i na jekiej skuteczności najważniejsze są zwycięstwa , dlatego jak dla mnie zasłużenie ...

A Howard może sobie rzucać po 46 pkt. z Atlantą , no ale co z tego skoro Magic przegrywają..

Jak dla mnie tu nie chodzi ile rzucisz tylko musisz jeszcze taak manewrować drużyną , aby nie zostali , dlatrego uważam , że Rose jak najbardziej zasłużenie MVP!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.