Skocz do zawartości

Thunder vs Grizzlies


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladam wlasnie 3 dogrywke i powiem Wam...Sciagajcie ten mecz!

Ten mecz jest jak 3 czesci " Ojca Chcrzestnego" . Gdy juz jestes pewiem ze nic Cie nie zdziwi , mecz zaczyna sie od nowa!

 

Jeden z najlepszych jakie widzialem w życiu.

jakies 100000000 zwrotów akcji , publika okolo 45 minut na stojaco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko Westbrooka wszyscy jechali :wink: epic mecz ale chyba ta 3 ot już tak spektakularna nie była sądząc po wyniku, ciekawe czy faktycznie OKC zamkną sprawę w nadchodzącym meczu

Jak to zamkną sprawę?

 

Nawet po ewentualnym blowoucie dla OKC w meczu nr 5 nie powinno się skreślać Grizzles w meczu nr 6 i 7. Nie po tym co już pokazali w tych PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy Gay panowie

nie wiem czy ten rok to anomalia czy nie ale prawda jest taka ze

Vasquez nie umie rozgrywac pod taka presja i cala ofensywa stoi

jesli Zach czy Conley nie zdobywaja punktow to nikt ich nie zdobywa , jedna wielka stagnacja

z Rudym Gayem to mielibysmy 3-1 na luziku

 

no i ten Tony wciaz tylko i az treat or trick tony

duza da duzo zjebie

Grizzlies grali 1 playmakerem w 3ot w ataku- Zachiem , ciezko wygrac bez niskiego lidera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, to straszne, że Brooks pozwala, żeby to Russell Westbrook był pierwszą opcją ataku Thunder w tych play-offach...

pozwala i w tym meczu udało mu się akurat ale (jeśli nie w tej serii to w finale) jeszcze mu się to odbije czkawką

 

myślę że misie jeszcze powalczą w decydującym chyba dla serii g5 więc także bym ich nie skreślał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, że w pierwszej dogrywce w tej sytuacji co Mayo trafił w głowe Hardena, powinna byc piłka dla Thunder?? OJ wybił się mając piętę na linii bocznej, po czym złapał ją w powietrzu i jebnął nią Hardena w cymbał. Sędziowie wogóle na to nie zwrócili uwagi tylko skupili się na Hardenie i zegarze...

Zaraz po tym Mayo trafił za 3 i Grizzlies utrzymali sie w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, że w pierwszej dogrywce w tej sytuacji co Mayo trafił w głowe Hardena, powinna byc piłka dla Thunder?? OJ wybił się mając piętę na linii bocznej, po czym złapał ją w powietrzu i jebnął nią Hardena w cymbał. Sędziowie wogóle na to nie zwrócili uwagi tylko skupili się na Hardenie i zegarze...

Zaraz po tym Mayo trafił za 3 i Grizzlies utrzymali sie w grze.

Ale dlaczego? Wszystko bylo w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell to idiota. Tak go lubiłem, kibicowałem mu od czasu kiedy jest w lidze. Teraz gra takie dno, że chce mi się płakać. Kiedy jemu przyszło do głowy, że jest clutch ? Kiedy przyszło mu do głowy, że mając tylu strzelców wokół siebie powinien oddawać 30 rzutów ? 5 asyst w 48 + 3 OT ? To jest coś nieprawdopodobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, że w pierwszej dogrywce w tej sytuacji co Mayo trafił w głowe Hardena, powinna byc piłka dla Thunder?? OJ wybił się mając piętę na linii bocznej, po czym złapał ją w powietrzu i jebnął nią Hardena w cymbał. Sędziowie wogóle na to nie zwrócili uwagi tylko skupili się na Hardenie i zegarze...

Zaraz po tym Mayo trafił za 3 i Grizzlies utrzymali sie w grze.

ja tam nie widziałem, żeby był na linii ale kamera też nie była świetna, masz jakiś link do dobrej obczajki tej akcjI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to ma znaczenie czy byl na linii, czy nie, skoro zlapal ja w powietrzu i bedac tam wystarczajaco dlugi czas trafil nia w glowe Hardena i po odbiciu dopiero wtedy pilka opuscila boisko.

Przecież nie można się wybić zza boiska i dotknąć piłki w powietrzu, przed wyjściem w górę nie możesz byc na/poza linią, tylko na placu gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny mecz, w sumie dawno takiego nie było w PO

ale powiem wam jedno

Thunder wygrali tym samym sposobem co Grizzlies poprzednio, czyli konsekwentnie pchali się pod kosz i nie zaczęli panikować. Trafili dzisiaj na lepszy dzień Westbrooka (chociaż gdyby OKC przegrali to wina spadła by na niego) i mieli problemy z faulami

Vasquez miał parę fajnych momentów jak floater, dwie trójki i dwa White Chocolate like podania w kontrze, ale ogólnie to widać było że za dużo klepie i boi się przełamać pierwszą linię obrony co jest domeną Conleya i otwiera granie Memphis w tych PO - może inaczej - nigdy nie spodziewałbym się Vasquez będzie produktywnym backupem na 10 minut w PO, co udowadnia w tym postseason, ale dzisiaj jego rola go przerosła

 

Memphis i tak mieli dużo dużo szczęścia, szczególnie dwa czy trzy jumperki Mayo z ręką na twarzy, z odchylenia i jakiegoś dziwnego kąta (plus to co zrobił pod koniec 24s - wow) a gdy mieli szansę wyjść zwycięsko z tego pojedynku to los się od nich odwrócił (walka o piłkę Zacha i MArca i trzy pechowe pudła pod dziurą w jednej akcji)

 

Zach 16-17 FT - nie trafił tylko technicznego, k**** nerwy czy jaja ze stali?

 

Pau Gasol trade - ktoś ma jakieś pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.