Skocz do zawartości

Thunder vs Grizzlies


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

hell of a series sie zapowiada , mega seria

moze i dwa najmniejsze rynki TV, jeszcze male gwiazdy ale zapowiada sie o wiele ciekawiej niz po jakiekolwiek stronie oceanu.

 

jesli regular ma byc implikacja tego co sie bedzie dzialo w playoffs a jak do tej pory byl - Celtics najebali Knicks , Thunder najebali Denver czy tez Hawks nawalili Magic

to zapowiada sie dluga seria dla Thunder ktorzy sa jednym z 3 title favs - obok LA i Bostonu

 

w regularze Memhis wygralo 3-1 , co prawda bez Gaya(0-1 OT) z Gayem(1-1), bez Perkinsa i bez Gaya(0-1)

 

wiec tak naprawde niemielismy tej przyjemnosci

Thunder wygladaja naprawde mocno na obwodzie w ataku i naprawde mocno pod koszem w obronie szczegolnie Ibaka i jego wingspan jak na SDC(wytlumaczcie mi jaki jest sens by gosc ktory na stojac dotyka obreczy bral udzial w SDC)

 

z drugiej strony immovable object czyli one and only Zach - gosc jest killerem, najlepszy rzyklad na to ile znaczy masa plus umiejetnosci koszykarskie a ile znaczy atletyka

Zach umie oddac rzut przeciwko kazdemu i jak pokazal game 6 vs Spurs tylko wlasny rozgrywajacy moze go od tego powstrzymac - money well spent - Conley plus Zach - brawo

 

Memphis wraz z trwaniem serii - okrzepli i nabrali jaj, w pierwszych meczach ewidentnie siadali w koncowkach a Spurs ich doganiali i przeganiali - fartowna 3 Battiera w g1 i porazka w g2 i g5

i tak o ile w g5 wyszli z -17 i dali dupy w koncowce tak u siebie w g6 zagrali absolutnie kosmiczny mecz- kosz za kosz zab za zab - Spurs nie chcieli odejsc a Memphis nie potrafilo odskoczyc - u siebie im wyszlo ,mysle ze podobnie bedzie tutaj jesli u siebie nie przegraja g3-4 to czeka nas 7 meczowa seria albo nawet i zwyciestwo grizzlies

 

niby truizm

ale g6 i celebracja Memphis- zebrali sie na parkiecie jakby co najmniej do Finalow weszli - pokazuje kto gdzie mierzy i gdzie ma zawieszona poprzeczke

 

Memphis happy to be here plus nieopierzenie i lapanie dola jak cos nie wyjdzie na wyjezdzie - OT w g5

Thunder z kolei - killer instinct vs Denver, w kazdej koncowce byli zabojczy cisneli i doganiali a kazda 4 kwarte wygrywali, plus wielkie aspiracje - beat LA

 

w co moga uderzyc Thunder - na pewno w Conleya, jak pokazal Parker - mozna wjezdzac jak w maselko, Conley/Tony beda mieli rece pelne roboty , zreszta Conley jest kluczem do ofensywy Grizz

swietnie na ickach , swietne entry passy , nie peka, naprawde sie wyrobil

 

przed sezonem moze i Conley byl w ostatniej 10 s5 PG

ale po sezonie - jako first pass PG to gosc jest za Paulem, Deronem, Lawsonem - i to by bylo na tyle

top4 true PG (perpektywicznie, defensywnoofensywnie bije na glowe Kidd, Nash, Billups czy tez mentalnie Parker, Jrue, Collison czy decyzyjnie Marbury tfu tzn Westbrook)

jesli chodzi o scoring PG to juz inna bajka...

 

przyzwyczajajcie sie - bo bedziemy to pare widywac czesciej na tym albo wyzszym szczeblu rozgrywek

 

go Tony go !

 

Thunder w 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale g6 i celebracja Memphis- zebrali sie na parkiecie jakby co najmniej do Finalow weszli - pokazuje kto gdzie mierzy i gdzie ma zawieszona poprzeczke

 

zobaczymy jak krotko Hollins ich trzyma - na moje oko to wczoraj po meczu poszli na miasto i balowali do 7 rano - co, biorac pod uwage ze normalnie podczas sezonu baluje sie do 5 nie jest czyms wielkim. Pytanie czy dzisiaj tez uderza w miasto na party , bo G1 jest w niedziele o godz. 13 ET

takze ja sobie mysle ze G1 bedzie blowoutem dla thunder

 

wiem ze wszyscy sie jaraja Miami vs Boston, ja tez

ale tu moze byc przejebanie dobra seria jesli Memphis maja dobre nastawienie mentalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Westbrook nadal będzie chciał wszystko konczyć sam to Thunder to przejebią.

Jak dla mnie to Grizz powinni odpuscic Duranta a ograniczyc reszte.Na Hardena i Westbrooka maja Allena Younga i Battiera.Co prawda pod koszem Thunder mają Ibake i Perka ale to tylko w defensywie bo wydaje mi się że sam Darrel Arthur potrafi wiecej w ofensywie niż ta 2 razem wzięta.

Zach może dostawac i 10 czap na mecz ale jak bedzie wraz z Gasolem robił swoje to prędzej Perk z złapie 6 fauli w 15 minut niż Grizzlies nie osiągną sporej przewagi pod koszem.

 

W tej seri jednak Rudego będzie brakować bo nie dośc że Mayo jest bez formy to jeszcze za przecwinika będzie mieć Thabo.

 

Westbrook grający kaszane + Durant 40 ppg na mecz w serii= Grizzlies w WCF

Westbrook nie robiący 3-15 z gry plus 5 TO na mecz tylko robiący solidne cyfry przy w miare ogranietej grze + Durant z serii z Denver = Thunder w 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randolph vs Perkins

can u feel it? - k**** jak się zderzą to poczujemy to w Polsce...

 

swoja droga Randolph kontra McDyess to dowód na to że great O zawsze bije na głowę great D

nie można się do niczego przyczepić po stronie Dice'a. Ani do walki o pozycje, ani do contestowania rzutów, nic - Zach trafiał swoje rzuty i to były na prawdę tough shots

a jak Spurs robili podwojenia to Zach ich niszczył na hi/low post z podań. Z PODAŃ.

 

Zach Randolph i podania - nie wiedziałem że to kiedykolwiek połączy się w jedno...

 

Thunder w 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A huj, nie wierzę w Westbrooka jako gościa który może prowadzić playoffową ofensywę i w ten front, który nie bardzo wie jak się gra w ataku.

 

W Duranta też jeszcze nie do końca wierzę. A zach Randolph i jego dotyk piłki -> <3333

 

Niedźwiadki w 6 lub też 7 meczach.

 

 

EDIT:

Niech ktos z modów odblokuje tamat typowań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randolph vs Perkins

can u feel it? - k**** jak się zderzą to poczujemy to w Polsce...

 

swoja droga Randolph kontra McDyess to dowód na to że great O zawsze bije na głowę great D

 

chyba robisz jaja z great D dice'a

 

widzialem co prawda 2 1/2 mecze tej serii

ale to jest zupelnie inna kategoria wagowa i dice byl z gory skazany na pozarcie

nie bylo great D bo nie moglo byc

w dodatku i bonner i dice zostali w G6 wygwizdani przez sedziow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria thunder-grizzlies bedzie najlepsza seria tej 2 rundy nawet lepsza od boston-miami.ciekawostka jest ze memphis w rs radziili sobie jeszcze lepiej z thunder niz san antonio bo wygrali serie 3;1,zapowiada sie super otwarty basket,spora ilosc punktow i walka pod koszami bo perkins nie popusci gasolowi jednym slowem uczta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria thunder-grizzlies bedzie najlepsza seria tej 2 rundy nawet lepsza od boston-miami.

no nie wiem ta historia strasznie jest podobna do tej z GSW, no może z ta róznica ze jednak Grizz bardziej uniwersalna ekipa i Z bo mają, ale czy kogoś by dziwiło gdyby w 5 Thunder wygrali, ja nie sadze

Battier jest overrated. Monta Ellis zjada go na śniadanie napierdalając mu jumpery of the dribble sprzed ryja. :wink:

może i Durex przejdzie się po Batierze, ale z drugiej strony taki koles z ławy który ma własciwie tylko za zadanie "przysiąść" na swoim vis a vis może sporo problemów narobić, to faktycznie moze być ciekawy machup.

Perkins się już zderzał z Nene i nic wielkiego nie zdziałał. Coraz bardziej wydaje mi się, że to całe "Perk angry, Perk smash" to wiele hałasu o nic.

a nawet gdyby sobie był to w gazie zachariasz jest praktycznie nie do zatrzymania, z kolesia jest przygłup dlatego często sie zapomina jaki z niego jest fenomenalny grajek w ataku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna defensywna seria sie zapowiada. Battier ograniczy Duranta,

Battier jest overrated. Monta Ellis zjada go na śniadanie napierdalając mu jumpery of the dribble sprzed ryja. :wink:
Bo Monta Ellis to mały, szybki murzyn który zawsze będzie miał przewagę nad Battierem, na Duranta to idealny obrońca. Overrated ?Nie wiesz o czym mówisz, każdy kołcz chciałby mieć takiego Shane'a w zespole, ze względu ma milion rzeczy ale przede wszystkim ponadprzecietną inteligencję boiskową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach od dawna jest zajebisty, wystarczyło Grizzlies troche oglądać. Teraz nagle po rundzie PO gdzie go wszyscy zobaczyli w szerszej skali zaczęło jaranie się nim i docenianie jego umiejętności :wink:

 

Zach nie jest taki zajebisty od dawna no chyba że ta jego zajebistość pozwoliła grać mu w PO ostatni raz w sezonie 02/03. Rok temu już ludzie zwracali uwagę że całkiem nieźle sobie poczyna a jego zespół wygrywa ale nie ma sie co dziwić że bez rudego ludzie są w szoku że memphis pchneło san antonio, a zach dawał przy tym sobie świetnie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overrated ?Nie wiesz o czym mówisz, każdy kołcz chciałby mieć takiego Shane'a w zespole, ze względu ma milion rzeczy ale przede wszystkim ponadprzecietną inteligencję boiskową.

Oczywiście, że tak. Ja poprostu mam w pamięci pare meczy gdzie Battier mimo, że jest świetnym obrońcą nie był w stanie jakoś zastopować swojego matchupa. A KD rzucając z prostych rąk i tak jest nie do zatrzymania. We'll see :wink:

 

Zach nie jest taki zajebisty od dawna no chyba że ta jego zajebistość pozwoliła grać mu w PO ostatni raz w sezonie 02/03.

No właśnie...ale co ma jego zajebistość, skill w ataku do tego, że grał ostatni raz w PO w sezonie 02/03?

Żeby udowodnić swoją zajebistość trzeba coś zagrać w PO i pokazać się z dobrej strony? Rozumiem, że panuje takie przekonanie, że jak zawodnik kręci dobre staty w RS, ale nie gra w PO z różnych względów, to jest uważany za niegodnego uwagi statera, co imho jest błędne.

Ja wiedziałem co ten gość potrafi i nie jest dla mnie niespodzianką to co zagrał w serii ze Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.