Skocz do zawartości

Thunder vs Grizzlies


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

nie bylem na zadnych prochach tylko ogladajac mecz w tv pisalem sobie tego posta za pomoca mojego spierdolonego nonsmartfona, te wszystkie .... i reszta to klony mojego ostatniego wpisu, specialnie je edytowalem zeby nie bylo zenady, jak widac wyszedlem na cpuna, takie zycie :)

 

nie czaje kompetnie, nie mam pomyslu dlaczego Brooks daje rzucac westbrookowi w money time gdy widzi ze ten ma trzy.straty srednio na dwa posiadania, dlaczego nie moze przesunac hardena na jedynke westbrooka na dwojke a duranta na 3? smutnie to wygladalo na prawde, choc kibicuje grizz to indolencja ofensywna okc gdy durantowi nie siedzi jest nie do przelkniecia. ai3 powiedzial ze westbrook gra przejebanie no i bach zaczelo sie :D moglbys napisac cos dobrego o Nadalu bo Djokovic jeszcze z nim na maczce nie wygral? daj znac to lece do buka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dlaczego do cholery nikt nie pisze, że Westbrook zjebał OKC mecz? Oglądał ktoś w ogóle 4 kwartę? Przecież to była rzeź, 90% possessions marnował Russel oddając idiotyczne jumerki. Nie dzielił się piłką, miał jedną z kluczowych strat, poor shot selection, słowem - tragedia. Miśki za to beznadziejnie z FT line i dlatego mieliśmy OT. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dlaczego do cholery nikt nie pisze, że Westbrook zjebał OKC mecz? Oglądał ktoś w ogóle 4 kwartę?

pomijajac to, ze ja to napisalem to wydaje mi sie, ze nikt nie pisze o tym bo sprawa jest jasna. Westbrook spierdolil mecz bo ai napisal, ze jest "przejebany" po pierwszej polowie,przeciez to logiczne! i koniec OT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dlaczego do cholery nikt nie pisze, że Westbrook zjebał OKC mecz? Oglądał ktoś w ogóle 4 kwartę? Przecież to była rzeź, 90% possessions marnował Russel oddając idiotyczne jumerki. Nie dzielił się piłką, miał jedną z kluczowych strat, poor shot selection, słowem - tragedia. Miśki za to beznadziejnie z FT line i dlatego mieliśmy OT. ;)

Mecz przejebał tak samo Brooks jak i Westbrook. Jeśli chodzi o adjustments z meczu na mecz jest bdb, ale rozpisać jakiejkolwiek akcji to on nie potrafi. Była nie raz sytuacja, gdzie Westbrook patrzy się na ławkę i jakby dostawał wolną rękę na gre 1na1. Durant w końcówce też ani razu nie potrafił sie uwolnić, więc siłą rzeczy Russ musiał klepać tę piłkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibaka jest potworem - mam wrażenie że ma 1000 bloków w jednej kwarcie, mega sk****syn

a tak poza tym Westbrook przegrał im drugi mecz w tej serii, bo tym razem Durant nie dał rady go uratować

 

who is Westbrook?

 

a tak swoja droga to Grizz są chyba gotowi

wyjść i wygrać 4kwartę 24-10 ???!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buła jest buła czuwa

russell bardzo chce wygrywać, a że jest jeszcze łepkiem w sumie, 3 rok w lidze to czasem za bardzo siłuje i myśli że zrobi wszystko sam i później takie efekty są. ale spokojnie, to nie groźna wada na tym etapie jego kariery :]

 

meczu 3 narazie nie widziałem, jak obejrze to rzuce jakieś błyskotliwe uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że Memphis z takim Zachem nie jest śmieszne.

 

Inna sprawa, że w game 3 Zach genialnie nie zagrał.

 

btw ja przede wszystkim jestem ciekaw, jesli miski wygraja, jak bedzie wygladalo krycie Dirka przez ZiBo - no nie wiem, dirk 40ppg ?

bo ani na marionie ani na peji go nie widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirka kiedyś dobrze krył Pietrus i Barnes,więc i Young Allen i Battier powinni mu napsuć sporo krwi.I trzeba pamiętać że Dirk w obronie to 1/3 Ibaki wiec i Z-Bo może rzucać 30 ppg w ewentualnej serii.Fani Mavs powinni się bardziej bać Conleya bo ten może zrobić z Kidda niezły wiatrak.Grizzlies mają kupe graczy którzy mogą sprawić że tylko Dirk bedzie przekraczał 15 ppg w całym rosterze Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... nie chce dzielic skory na niedzwiedziu ale mam nadzieje, ze Memphis przejda ;) Chcialbym ich w finale :D Co do krycia Dirka... a niech rzuca na tej swojej wysokiej skutecznosci te 30-40pkt... skoro reszte teamu mu ogranicza. Chociazby tak jak w RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.