Skocz do zawartości

Thunder vs Grizzlies


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

ogladam wlasnie meczyk i widac golym okiem ze Zach i Marc maja klopoty z latwymi akcjami pod koszem i to kolejny dowod na to jak Brooks swietnie czyta wady przeciwnych ekip, o teraz 14 w plecy i chyba po meczu. Tak wszyscy gadaja, ze Gay jest tu zbedny a akurat w tym meczu przydalby sie solidny scorer bo tego ewidentnie brakuje. Jezeli niedzwiadki przejebia ten mecz to g4 bedzie meczem o wszystko i wtedy tak na prawde okaze sie ile warte jest granie Zachiem jakopierwsza opcja.

 

zbaczajac z tematu. ai ma racje. Messi w bardzo mlodym wieku mial powazne problemy juz dokladnie nie pamietam jakie zeby tutaj nie mydlic ze sie na tym znam, ale bez bardzo drogiego leczenia sterydowo hormonalnego jego kariera i zdrowie stalo pod wielkim znakiem zapytania. jego rodzicow nie bylo stac na tak drogie leki i zwrocili sie do europejskich klubow o pomoc, zglosila sie barca i.. "tak juz zostal". w tym wypadku mowienie o tym, ze Messi ma przewage nad innymi bo bral sterydy jest k**** zenujace, gdyby nie te leki grozila mu anemia albo i gorsze gowno. Dlatego dobrze pisze jak sie nie znacie to nie piszcie, proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cholera jednym miski, niezle jajca, westbrook pokazal, ze jest bardziej mobilna wersja the Bricka van Excela, Durex gdzies zniknali zapowiada sie fajna koncowka.

 

Chcialem jeszcze o pilce, jak dla mnie nalpeszymi graczami naszych czasow byli: Henry za czasow niepokonanego Arsenalu, grubo ponad sto bramek multum asyst, wirtuoz, sprinter, czarodziej ale bez egoizmu. Na drugim miejscy daje Zizou z Galacticos i tu komentarz zbedny raczej. Na trzecim Ronaldo de Lima za czasow gry w PSV, Barcelonie i do momentu pierwszej kontuzji z w Interze. Ńajwiekszy talent jaki kiedykolwiek widzial pilkarski swiat, niezwykly instynkt, drybling i szybkosc. Gdyby nie kontuzje ztetronizwoalby wszystkich wielkich z przed lat.

Wiecie, Messi i Ronaldo to na prawde wielcy zawodnicy ale jak narazie nie osiagneli nic na arenie miedzynarodowej. Ronaldo vicemistrzostwo Europy w historycznie slabym turnieju, Mesiasz to tylko mistrzostwo olimpijskie a do tego samo blowouty jak narazie. Wiec nie ma co oceniac jeszcze nie do konca uksztaltowanych graczy ktorzy nic poza pilka klubowa jeszcze nie zdobyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeftHip to sie rozpedziles :)

A powaznie to jebany Zach juz myslalem, ze zjebal Memphis serie, strzelil focha wiec usiadl na lawce (a gral do tego momentu jak cipa), mlodszy Gasol zaczal jakies jumperki napiepszac to sobie pomyslalem ta bajka musiala sie kiedys konczyc. A tu tak niespodzianka, co mnie tylko cieszy bo seria sie pewnie sporo przedluzy (chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

memphis i minus dla mnie że nie wierzyłem że są w stanie wrócić- oglądałem do końca 3 kw i stwierdziłem że nic się już nie stanie a tu bęc. okc są bardzo przewidywalni w ataku to ich duży problem do tego dochodzi że nie mają nikogo do kogo można by rzucić piłkę pod kosz a ten by cośz tego zrobił natomiast memphis ma 2 takich zawodników. no i wielkie brawa dla tonyego allena jest niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie obok Boston-Miami Tommason napisał:

 

Wlasnie dlatego kibicuje Celtics.

 

To jest Celtics Pride, uczucie ktorego fani 90% ekip w NBA nigdy nie zaznali. To jest sacrifice, to jest hustle, to jest intensity, to jest toughness. Which team can match it ???

 

hmm, Memphis?

 

Odrobić w jedną kwartę 16 punktów przewagi to nie lada sztuka. Nie ma dołka z którego ta drużyna nie potrafiłaby się podnieść. To ogromna wartość w PO.

 

Mam wrażenie, że gracze Memphis w ogóle nie patrzą na wynik. Czy mecz jest w okolicach remisu, czy przegrywają 15-oma, czy wygrywają 15-ma w każdej sytuacji grają na takim samym poziomie "sacrifice, hustle, intensity, toughness". Nie ma załamywania się, że przegrywają zbyt wysoko. Nie ma odpuszczania gdy mają bezpieczną przewagę.

 

Z takim charakterem cała drabinka PO stoi przed nimi otworem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis we wskazanych elementach miażdży Boston. Więc Tomaszek, musisz zaczać im kibicowac to będą jeszcze lepsze odczucia.

Hahaha. Jak Garnett przejdzie na rente, to dopiero sie zastanowie. Ciezko znalazc drugiego takiego sk****syna w NBA. Chyba tylko Kobe, ale Kobe odpada juz na starcie bo to Lakers :lol:

 

Poza tym Celtic Pride rosla przez wiele lat. Jeden run w PO jeszcze wiosny nie czyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.