Skocz do zawartości

Thunder vs Grizzlies


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno miał bogatszą karierę, chociażby dzięki sukcesom z reprezentacją. Messi na tym polu wypada blado. Może się jeszcze coś w tej kwestii zmieni, wciąż jest młody, ma dopiero 24 lata. W piłce klubowej osiągnął już więcej niż Zidane. :wink:

 

Ale nie przypominam sobie żeby jakikolwiek zawodnik rozgrywał taki sezon jak Messi obecnie.

 

Maciek90210 a wiesz, że KB jest bardziej kompletnym koszykarzem niż LBJ? LBJ jest niesamowicie szybki i silny, czyli ma to czego obrońcy nienawidzą. A mimo to ogólnie rzecz biorąc na dzisiaj to LBJ jest lepszym koszykarzem. Chyba trafna analogia.

 

Luki odnośnie tych hormonów czy cokolwiek on tam brał, ciekaw jest czy i ewentualnie jaki wpływ to miał na Messiego. Poważnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maradona to pół biedy jak ktoś wspomina o Messim.

Tak z ciekawości zapytam, a ile meczów Maradony i Pele w życiu widziałeś? I w ogóle jak można porównywać piłkarzy grających w zupełni innych czasach?

 

W mojej opinii Messi jest najlepszym piłkarzem jakiego widziałem, a piłką interesuję się gdzieś ponad 15 lat.

Niewiele, acz wystarczy mi jak dominowali w swoich czasach i ile wygrali. Messi, o tyle o ile go widziałem nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, a jako 23-latka nie wiem za co ma go ktoś stawiać przy Pele i Maradonie. A taki CR to już totalnie przereklamowana gwiazdka, król kalectwa, żelu i płaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wreszcie dyskusja o męskim sporcie.

Zidane > Messi , jeśli idzie o grę zespołową to nikt tak nie czynił lepszymi partnerów jak Zizu, jasne że 1na1 Messi rozwala każdego na planecie, ale nigdzie poza Barceloną (gdzie ma idealne warunki) nie udowodnił że jest zwycięzcą, że potrafi poderwać zespół, że bierze na siebie odpowiedzialność...

Niech zmieni ligę, niech ugra coś w innych warunkach (chciałbym go w Prem zobaczyć), niech poprowadzi reprę do czegoś wielkiego, to będzie co porównywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koszykowce porownywanie zawodnikow pod katem osiagniec zespolowych czesto zupelnie pozbawione jest sensu ze wzgledu na fakt zaleznosci od pozostalych czterech czlonkow zespolu

 

w pilce noznej ? to bzdura kompletna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Maradonę do Messiego że swoje 3 gr wrzucę :)

Cristiano Ronaldo jest kompletniejszym piłkarzem, ma wszystko.

no niezbyt "jaj" nie ma :) plus zupełnie serio mówie że jednak bycie dryblasem przy jego pozycji czasem przeszkadza.

Czarna dziura, nic nie widział, a nawet jak widział to i tak przez myśl mu nie przeszło podać,

ja tam pamiętam jeszcze czasy jblazers koleś wymiatał w offensie podobnie jak teraz, komu on miał tam czy w NYK podawać tak na zdrowy rozum ;)

To trochę jak z dyskusją kto lepszy: Pele-Diego-Messi.

masz puszkę pandory żeś otworzył :D :wink: No i akurat w piłce wybór jest tylko i wyłącznie jeden Diegoooooooooooooo :) Ja go nawet wyżej stawiam od Gretzkiego( w klasyfikacji all time great bez podziału na kategorie :) ), czyli cholera jak nie patrzył właściwie Bóg ;):)

a co to jest piłka nożna?

pytasz tak ogólnie czy zapytujesz czy to właściwy temat :D bo jak tak ogólnie to taka piłka jak do kosza tylko ją sobie klepczesz własnie nogą, a w wymiarze dyscypliny to więcej od kosza miejsca na placyku zajmuje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze te PO to chyba scotty jest najlepszym trenerem jeżeli chodzi o adjustments z meczu na mecz

w g1 zach i gasol zrobili rozpierdol

w g2 zach rzucał kartofle przez ręce, a gasol nie zagrał chyba żadnej dobrej akcji 1on1

 

świetnie zacha bronił collison w drugiej połowie jak ibaka jeździł na rowerku

perkins zrobił dobrą robotę na gasolu

 

do tego harden cały czas na lini, tak powinna grać oklahoma

o ile drugi taki mecz maynora sie pewnie nie powtórzy to harden może spokojnie robić ok 20ppg z memphis

 

w grizz jedynie dobry mecz rozegrali conley i young. i tak może być do konca serii, bez zacha i jego ok 30 pkt co mecz memphis nie wygrają tej serii, a zanosi się na to, że zach znowu zaczął być bucem i chce sam wygrywać mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziwia ludzie mowiacy ze Rudy Gay oslabi zespol

- Zach Randolph to jedyny koles z ruchem 1on1 w Memphis w tej serii

- Mempis gra dwojkowe Gasol - Conley

- to co wniesie Mayo wyniesie drugim bokiem - bilans zerowy

- Grevis Vazques to cienias nie rozgrywajacy - do kosza dorzuci ale rozgrywac w playoff pressure to on nie umi

- Trick game 2 Treat game 1 Tony - still

- Arthur naprawde spoko jak nie ma na boisku Ibaki - przejebany gosc

 

podsumowujac Rudy Gay za rok wniesie permiter scoring i kolejna opcje 1on1 - jak dla mnie win win biorac pod uwage ze rzutow POTRZEBUJE jedynie Zach , wszystko inne co odda Tony, Conley i reszta to zadna strata

przejebany team sie szykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie Sam Young jest jedynym takim gościem w lidze, który co mecz przynosi co innego i co mecz można odkrywać i doszukiwać się w jego grze, wcześniej niewidzianych elementów - fajny projekt do popracowania latem

i faktycznie

Conley-Tony(Mayo)-Gay(Young)-Zach(Arthur)-MArc to jest już nie solidny fundament ale średniowieczna twierdza, gdzie ciężko doszukać się jakiejś dziury

 

jedynie nie widze MAyo-Gay obok siebie na parkiecie przy Zachu ani obu na ławce w tym samym momencie

i przy powrocie Gaya i rozwoju Younga to myślę że Battier trochę ni w 5 ni w 10, chociaż powinienem to wypluć bo takiego Battiera to w każdym zespole o jednego za mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam idiotow piszacych cos nt Messiego i jego leczenia to mi rece opadaja , jak sie ludzie nie znacie to nie piszcie

Nie tylko na koszu sie nie zna, ale i wychodzi na to ze na pilce noznej tez :)
już poprawiłem ;):)

mnie dziwia ludzie mowiacy ze Rudy Gay oslabi zespol

a mnie dziwi ze twa pamięc ziomek jest taka marna ;) Gay wrócił przed play off to zaczeli mecze topić czyli przynajmniej teoretycznie coś jest na rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.