Skocz do zawartości

Thunder vs Grizzlies


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

‘Perk’s good, but all Perk can do is foul me. That’s the only thing he can do. The best thing about his defense on me is to foul me . . . He can’t (stop Randolph). He’s too slow. He’s a big body. He can foul. I don’t think nobody in the

league can stop me. Not only Perk. I tell Perk to his face. I already told him before.’”

Haha :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

classic playoffs trash talk, a wam jak zwykle coś nie pasuje

lepiej żeby głaskał Perkinsa po glacy po tym jak go zjadł w g1?

najlepiej jakby go przeprosil :)

 

'jest nam glupio ze z tak niskim seedem napierdalamy takie upsety ale ja juz nawet staram sie celowac obok kosza a pilka i tak wpada'

 

i wtedy by dostal aplauz na naszym forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRASH TALK. Larry nie mógł się mylić, Larry to idealny koszykarz, więc jeżeli on był królem trash talku to znaczy że trash talk jest dobry i należy nie tylko się go nie wyrzekać ale i ćwiczyć, pielęgnować, doprowadzać do perfekcji ! ...don't be a bunch of pussies. Mnie też się nie podoba wykluczenie Pierce'a, ale faktem jest że decyzja sędziów była zgodna z aktualnymi zasadami. Nie lubię ich, ale skoro są, to niech wszystkich tyczą się w równym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciągle jest głupi - matury nagle nie napisał :)

Bo to jest wykladnik inteligencji :)

Zach to Zach, przeciez od dawna mowi o sobie jako o najlepszym PF ligi, wiele sie tu nie zmienilo.

Jego problemem jest ze gral w zje***ych druzynach, teraz jak Mmemphis ma maly run to ludzie w koncu widza do czego zdolny jest Zibo. Ja tam sie ciesze, niech wjedzie Perkowi na ambicje, tylko ciekawsza seria sie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto w tym sezonie jest lepszym PFem od Zacha

albo inaczej kto w tym roku jest lepszym koszykarzem od Zacha , kto jest bardziej Valuable ?

 

Zach cierpi przez historie ale odkad jest w Memphis gosc jest killerem

ofensywnie pod koszem nie wiem czy jest drugi taki czolg - bez Lovew i Blakeow mi tu prosze

 

co by nie mowic to Zach Randolph to top 5 w glosowaniu na MVP biorac pod uwage to co sie dotychczas w tym sezonie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robiłbym jeszcze rewolucji

ale wiem jedno, że to co pokazuje Zach od dwóch lat to jest prawdziwe odkupienie jego win i grzeszków ale przeszło bez wiekszego echa bo świetne regulary rozgrywa co roku paru pionków a raz w życiu zdarzyło się nawet Bobby Simmonsowi

ale wiem też, że to co Zach pokazał przeciwko Spurs i g1 Thunder to jest nieosiągalny poziom dla Boozera Bosha Aldridge'a czy innych 'legit all-stars'. Nie wiem czy jest się czym chwalić swoją drogą :)

 

allnba playoffs jak do tej pory

Paul-Wade-Durant-Zach-Howard

niezła śmietanka a wcale nie był 5 wyborem

 

i spójrzmy prawdzie w oczy ale Rose jest bliżej all-joke niż all-nba a to przecież nasz świeżo upieczony mvp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakos nie rozpierdalal... Nawet jak na 2. opcje...

hmmm ale jak przyszło być mu 1 opcją i sumie jedyną opcją to ciskał bardzo ładnie, chociaż i tak ja wiem ze tylko wyniki mogą zmienić takie gadanie bo tak to wciąż te same teksty będą się powtarzać, a co do Randolpha to wiadomo że gdyby od startu grał w jakiejś świetnej ekipie to nikt by nie przywiązywał uwagi do tego że się opierdala czasami itd. Ja tam też nie widzę rewolucji ani w jego postawie ani grze, po prostu sytuacja się zmieniła i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karl, el spox - jest branzlowanie Zachem :?: No jest :!: Jeszcze przed rokiem był tłustym, przepłaconym półgłówkiem i nagle TAKA ZMIANA :!: Jakiż on pienkny i mondry :!: . No cóż, po 10 latach walenia gruchy za grube miliony wypada czymś się odróżnić od Edka Curry nie :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.