Skocz do zawartości

Thunder vs Grizzlies


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

No to Ainge trejdował by być lepszym w kwestii przyszłościowo-finansowej.

O to właśnie chodzi! Dlatego też, nie wiem dlaczego niektórzy nie mogą przyjąć do wiadomości, tego, że ten transfer nie przyniósł (mimo wszystko na razie) żadnych efektów.

jak nie przyniósł bez niego C's pewnie dostali by jeszcze bardziej po dupie, on nie przyniósł jeszcze pełnych efektów bo Green to młody wciąż koleś coś tam budowac w oparciu o niego w przyszłości można

 

ps. coś by wypadłao powiedziec o tym spotkaniu, OKC dobrze na dystansie dysponowani, no i Grizz chyba jednak się zfajdali z wrazenia nad swoimi dotychczasowymi osiągnięciami, to nie była ich gra nie wykorzystywali swoich atutów za to nie przeszkadzali Thunder aby ci w pełni pokazali swoje. Najpierw człowiek zyczył im awansu poxniej gratulował że sobie tak ładnie radzili, ale po kilku minutach mnie wkur*** i niech się gonia i już nigdy do play off nie wchodzą :cry: te zawiedzione nadzieje :)

 

Gay jedyny się cieszył po ostatnim gwizdku z Griz, wyszło na jego, cholera z tym ze z nim w skaldzie to ledwo do play off się łapią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najlepszy przykład tego jak czas zmienia postrzeganie niektórych trejdów.

dobra już nie przesadzajmy jednak Lakers 2 misie> od 2 rd Grizz :D

ale jeszcze nie teraz!

no tak ale nawet gdyby perka oddał za worek kartofli to i tak by się to C's opłacało tu o to bardziej chodzi niż o perspektywy z Greenem zwiazane :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzimy się za rok

i za dwa i za trzy

 

Thunder byli mocni już od dawna, ale teraz zrobili step-up przede wszystkim mentalny i dojrzali do wygrywania serii w PO, a przy tym że otworzyło się im okienko z powodu porażki Lakers- to może wygrają Zachód już w tym roku

 

a Memphis pokazali że są fo real - brakowało trochę opcji w ataku szczególnie przy ogromnej odpowiedzialności za ofensywę na barkach Zacha, ale mimo to nie poddawali się, gryźli parkiet i walczyli do końca.

Za rok jak wrócą to już nie z pozycji kopciuszka, ale takiego małego been there done that, bo jednak swoje powygrywali, swoje poprzegrywali, frycowe zapłacili i parę comebacków zrobili

 

dużym pozytywem jest odkrycie Hollinsa jako trenera i jako mentora dla chłopaków z Memphis, myślę że wreszcie złapał u nich respekt i stal się autorytetem - to dobrze w kontekście powrotnego 'wprowadzania' do zespołu Gaya. Dobrze że robi to Lionel Hollins po g7 w WCSF a nie Hollins 42-40 w rs.

reszta okrzepnie (taki Young powinien znaleźć swoje miejsce na parkiecie i w systemie jako slasher i stopper)

 

za to Zach udowodnił wszystkim i sobie że jest twardym czarnuchem i potrafi wygrywać mecze w PO, fajnie fhuj bo w epoce tych miękkich wysokich, dobrze było zobaczyć taką wolę walki, wiarę we własne umiejętności i determinacje jak u Zacha - zdecydowanie najlepszy zawodnik Grizz w całej serii, w całych playoffs i w samym meczu g7

-nie był tak on fire jak ostatnio, ale swoje tam trafił i jednak z podwojeń uciekł parę razy świetnym podaniem pod kosz, ale chyba ze 3-4 stuprocentówki padły ofiarą bloku Collisona i Ibaki

 

 

dzięki wam chłopaki, jesteście moją oficjalną ekipą numer jeden w sezonie 2011/12 i wreszcie doczekałem się następcy Pistons za Sheeda, trochę czekałem...

 

 

 

edit:

nie wierzę, by po tym wszystkim co razem przeszli co razem osiągneli i co mieli w zasięgu - Marc Gasol okazał się fiutem i poszedł na większa kasę - nawet jak ma im to zapchać salary na najbliższe 4 lata to jednak trzon zespołu Conley-Tony-Gay-Zach-Marc to podwaliny na cos miedzy 50W,a contenderowaniem

 

szczególnie, że można ciągle handlować Mayo, a Young-Arthur-Xavier powinni być tylko lepsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach Randolph jako pierwsza opcja (!) w playoffs

7 świetnych spotkań (4 wybitne) - 2 dobre - 4 słabe

 

przeciwko: McDyess Duncan Ibaka Perkins Collins

 

kto jest w stanie zrobić coś takiego?

Howard i Gasol na pewno

Griffin może za parę lat

no i może Amare

 

Zach Randolph top3 wysoki w lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już nie przesadzajmy jednak Lakers 2 misie> od 2 rd Grizz :D

A gdzie ja pisałem, że 2 mistrzostwa Lakers < 2nd round Grizzlies?

Po prostu z czasem trejd Mem-Lal ze statusu: "patrzcie jak Lakers wyruchali nie tylko Memphis a całą ligę" przeszedł na: "hmm..w sumie to aż tak źle ci Grizz na tym nie wyszli"

 

no tak ale nawet gdyby perka oddał za worek kartofli to i tak by się to C's opłacało tu o to bardziej chodzi niż o perspektywy z Greenem zwiazane :)

A to dziwne, bo Ainge uważał co innego i na siłę zaczął szukać jakiegoś trejdu z Perkinsem by coś udało się za niego jeszcze dostać. Do tego zobacz jaka ta Oklahoma głupia, oddają perspektywicznego SF-a za czarnego klocka wartego przysłowiowy worek kartofli. Ta sama Oklahoma, której drużyna jest budowana prawdopodobnie najlepiej w całej NBA z całą masą młodych z dużym potencjałem zawodników. Co w Thunder rozum stracili na chwilę czy może jednak podążają zgodnie z planem zbudowania kompletnej drużyny? (Z kontraktem Perka akurat na chwilę ten rozum stracili, ale to inna sprawa ;) )

 

Proszę Cię el..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook musi tak grać w każdym meczu, więcej podawać, mniej rzucać, wtedy będzie zajebiście i awans do NBA FINALS bankowy.

właśnie liczyłem że będzie chciał udowodnić że to on jest numeber 1 w OKC i elimination game będzie dla Grizz

 

jak w west finals nie zapomni o tym z KD mają szanse na wyrównaną i długą serie z Mavs

ale nie liczyłbym na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w Thunder rozum stracili na chwilę czy może jednak podążają zgodnie z planem zbudowania kompletnej drużyny?

imo stracili ale fakt ze plan w tym był tylko nie ma gm na świecie który by nie popełniał błędów i oddanie Greena za Perka a później danie mu takiego kontraktu to był błąd, a co do C's to napisałem tak a nie inaczej bo dalej uważam że lepiej by zrobili nawet gdyby nie dostali za niego nic czy pozwolili mu odejść w lato niż przedkładając wielomilionowa umowę na stół
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ludzie nie wierza w Gasola

Heisley jest zmotywowany i chce wydawac kase i ja wyda - jesli Marc nie powie ze nie chce grac tutaj to nie dosc ze dostanie kazde pieniadze to Heisley zrobi to z wielkim usmiechem na ustach

 

po pierwsze zbliza sie lockout nowe zasady, jak ktos czytal BEDZIE Hard Cap za 3 lata , beda nizsze pensje i beda inne zasady - nie dosc ze Marc nie odstanie za wiele to jesli wejdzie opcja pseudo franchise tagu to MArc Gasol dostanie tu najwiecej kasy na najwiecej lat a to i tak nie bedzie tyle ile by dostal przy starym CBA - przyszlosc jest rozowa w Memphis

 

Xavier za free gra, Sam Young za 900k brecht , Haddadiego moga podpisac za 2banki - mega prospect i mega opcja dla wielu druzyn ten Haddadi

wciagnac rezerwowego PG z glowa a nie z nogami jak Vasco i bedzie GGGG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się co do drugiego...Błędem nie był sam trade, tylko exception, które podpisał Perk. Za dużo mu dali.

Chyba chodzilo Ci o "extension" ;-)

 

nie wiem czemu ludzie nie wierza w Gasola

Heisley jest zmotywowany i chce wydawac kase i ja wyda

IMHO z trzech powodow:

1) Grizzlies na najblizsze 4 lata beda placic 45M$ rocznie na 3 zawodnikow. Taki uklad raczej nie sugeruje podpisania jeszcze jednego duzego kontraktu, a kilku malych.

2) Glosne i huczne zapowiedzi "tego gracza na pewno zmatc***emy" moga oznaczac dwie rzeczy:

a) komus bardzo zalezy by go zatrzymac za wszelka cene,

B) komus bardzo zalezy by zniechecic inne druzyny do negocjowania ergo sztucznie obnizyc pensje gracza.

Zwazywszy na punkt 1) jestem przekonany, ze chodzi o to drugie.

3) jak ktos wielokrotnie opuszczal swoje dziecko po urodzeniu i przy n-tym obiecuje, ze tego nie bedzie robil, trzeba byc sceptycznym dopoki nie udowodni, ze faktycznie zmienil podejscie.

A na tym etapie zapowiedzi to za malo, licza sie czyny ;-)

 

po pierwsze zbliza sie lockout nowe zasady, jak ktos czytal BEDZIE Hard Cap za 3 lata , beda nizsze pensje i beda inne zasady

Eeee, spokojnie, to byla dosyc wczesna propozycja wlascicieli i zostala szybko odrzucona przez graczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.