Skocz do zawartości

Odom 6th man of the year, GORTAT TRZECI !!!!!!


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

imo bardzo slaby wynik glosowania

rozumiem, ze mozemy zle postrzegac rzeczywistosc, ze byc moze w naszych oczach gortat robi 200% tego co robi w oczach amerykanow ale imo choc na liscie znajduja sie takie nazwiska jak harden czy crawford, gortat powinien byc minimum z ich wynikiem.

 

cieszy nagroda dla LO. w zasadzie to lepsze to niz all star game...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden>Gortat, bardziej bym sie Davisa czepiał, no ale ważne jest gdzie się gra, Celtics to contender, a Suns to drużyna spoza po. W sumie Marcin jest wysoko, ponad Smithem czy Allenem, co jak na amerykański rynek jest dobrym wynikiem. Ja bym osobiście go widział poza Odomem, Terrym, Hardenem i Youngiem na piątym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagroda jak najbardziej zasłużona. Szkoda że MG tak dalego naprawdę nie dość że zrobił duży postęp to jeszcze z ławy dawał to czego się oczekuje od rezerwowego.

 

cieszy nagroda dla LO. w zasadzie to lepsze to niz all star game...

chcesz powiedzić że lepiej dostać nagrodę 6moty niż być w all star? DPOTY też jest ważniejsza niż wybór do all star?

6 man są zawodnikami którzy ledwo łapaliby się do s5. a do all star to już trzeba jakby nie patrzeć reprezentować. wiadomo że zdażają się przypadki w all star ale tak czy siak to większe wyróżnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPOTY też jest ważniejsza niż wybór do all star?

heh, ja bym był tak skłonny powiedzieć, bo do allstar team brani są goście za cyferki, a DPOTY to docenienie też czegoś czego nie oddają cyferki, ale niestety przez ostatnie 3 lata również one głównie decydują w czyje ręce trafi ta nagroda.. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPOTY też jest ważniejsza niż wybór do all star?

heh, ja bym był tak skłonny powiedzieć, bo do allstar team brani są goście za cyferki, a DPOTY to docenienie też czegoś czego nie oddają cyferki, ale niestety przez ostatnie 3 lata również one głównie decydują w czyje ręce trafi ta nagroda.. :roll:

w sumie to może dpoty tak ale 6 man? faktycznie dpoty to gość który jest najlepszy w D (przeważnie) i jest najlepszy w lidze ale 6man to gość który jest energizerem których w lidze dużo i to nie ważne czy jest w s5 czy jako 6man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalego

taaaaa ;) daleko by szukać takiego co myśli, że all-star game jest warte więcej niz DPOTY - no dobra... wszystkie gwiazdeczki tak myślą :lol:

Jak dla mnie to jasne, że DPOTY jest warte więcej niż wybór do all-star game... przynajmniej pod względem koszykarskim. All-star game to plebiscyt popularności a nie weryfikacja umiejętności. Co prawda wiadomo, że najlepsi znajdą się w all-star game ale to jest kilkunastu gości a nie ten jeden, wyróżniający się w D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsul w przypadku kiedy all starami zostawali tacy gracze jak chris kaman, to juz wole by odom mial w swojej karierze statuetke, na ktora zapracowal w 100% i by to bylo w pelni zasluzone.

 

jasne, ze asg to cos wielkiego ale potrzeba do tego sporo szczescia. aby zostac 6thmanem trzeba miec mniej szczescia a wiecej umiejetnosci. przynajmniej tak mi sie wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsul w przypadku kiedy all starami zostawali tacy gracze jak chris kaman, to juz wole by odom mial w swojej karierze statuetke, na ktora zapracowal w 100% i by to bylo w pelni zasluzone.

 

jasne, ze asg to cos wielkiego ale potrzeba do tego sporo szczescia. aby zostac 6thmanem trzeba miec mniej szczescia a wiecej umiejetnosci. przynajmniej tak mi sie wydaje...

może i masz rację choć też trzeba mieć szczęście być 6manem w właściwym miejscu i czasie. Odom w pełni zasłużył na nagrodę tylko na all star by nie zasługiwał i dlatego wydaje mi się że nie jest ona ważniejsza od uczesnictwa w all star. jeżeli byłby w all star to byłby to kolejny głupi wybór identyczny jak z kamanem i innymi którzy nie zasłużyli.

 

gdyby Odom grał w innym zespole byłby solidnym zawodnikiem w s5 i wtedy nici z statuetki 6mana a do all star by sie nie załapał i zostałby z niczym.

 

dalego

taaaaa ;) daleko by szukać takiego co myśli, że all-star game jest warte więcej niz DPOTY - no dobra... wszystkie gwiazdeczki tak myślą :lol:

Jak dla mnie to jasne, że DPOTY jest warte więcej niż wybór do all-star game... przynajmniej pod względem koszykarskim. All-star game to plebiscyt popularności a nie weryfikacja umiejętności. Co prawda wiadomo, że najlepsi znajdą się w all-star game ale to jest kilkunastu gości a nie ten jeden, wyróżniający się w D.

do tego już się odniosłem w poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego, oczywistym było, ze Odom dostanie 6th mana, Gortat nisko, ze względu na to iż dopiero od połowy sezonu tak naprawdę się rozkręcił.

 

Może w przyszłym sezonie zgarnie MIP, albo przy braku centrów na zachodzie brak Yao, ewentualnej kontuzji Bynuma, czego wykluczyć nie można, mógłby znaleźć się w rezerwie All-star game.

Patrząc na to, że zainteresowanie koszem wzrosło, to przy procedurze głosowania, jest na to szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat nisko, ze względu na to iż dopiero od połowy sezonu tak naprawdę się rozkręcił.

 

ja bym powiedział że tak nisko bo tacy typujący, znaczy Gorti przegrał po prostu z bardziej rozpoznawalnymi nazwiskami i tyle

Harden>Gortat

a z jakiej racji Harden niby powinien być wyżej niech mi ktoś wyjaśni, tylko bez gadania o tym że wokół niego można ekipę budować to już było :wink: w ogóle ta nagroda dla Odoma mogła by świadczyć ze trochę szersze spojrzenie teraz tym wszystkim typującym przyświecało, znaczy już nie dajemy tylko dla jakiegoś scorera z ławki ale dla gościa co to jeszcze sporo innych rzeczy robi, i dlatego Gortat powinien być, imo sporo wyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat nisko, ze względu na to iż dopiero od połowy sezonu tak naprawdę się rozkręcił.

 

ja bym powiedział że tak nisko bo tacy typujący, znaczy Gorti przegrał po prostu z bardziej rozpoznawalnymi nazwiskami i tyle

Harden>Gortat

a z jakiej racji Harden niby powinien być wyżej niech mi ktoś wyjaśni, tylko bez gadania o tym że wokół niego można ekipę budować to już było :wink: w ogóle ta nagroda dla Odoma mogła by świadczyć ze trochę szersze spojrzenie teraz tym wszystkim typującym przyświecało, znaczy już nie dajemy tylko dla jakiegoś scorera z ławki ale dla gościa co to jeszcze sporo innych rzeczy robi, i dlatego Gortat powinien być, imo sporo wyżej.
"Jakiś scorer"?

Mało rzeczy robi Harden wchodząc z ławki?? Gość potrafi grać z piłką, rozgrywać, trafić spot up trójkę, wjebać się na kosz, a w obronie wykonuje kawał dobrej roboty. Jak na ławie siadają KD i Westbrook, to właśnie on ciągnie grę Thunder...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady el :lol: nie pierdol, że Gortat > Harden, bo to bzdura w c***. Harden zazwyczaj gra wtedy gdy Westbrook'a i Duranta nie ma na boisku i zapierdala za nich dwóch. Poza tym to najlepiej punktujący zawodnik z ławki, o czymś to świadczy.

 

no i tak jak wspominałem, Gortat powinien zająć miejsce Davisa w tym rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.