Skocz do zawartości

Howard DPOTY


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że wszyscy zajęci PO, ale:

 

http://www.nba.com/2011/news/04/18/dwig ... index.html

 

Pierwszy raz w historii 3 razy pod rząd. Oprócz niego 2 głosy na Chucka Hayesa, 1 na KG, Granta Hilla, Noah i Keitha Bogansa. W sumie 6, a głosów na Howarda na 2 miejscu 5, czyli ktoś nie widział go na podium w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard zodnie z planem. Jak ktos nie odwali supeu sezony to facet ma szanse nie na 3, tylko x tytułow pod rzad. Z drugiej strony zeby nie zrobic z niego najlepszego obronyc w historii, w przyszlym roku wreczą nagrode komus innemu ( coś na zasadzie statuetki dla Artesta w 2004 )

 

Rondo WTF?

Bogans @#@%@%@!?

 

Ci "eksperci'' muszą zmienic dilerow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nie ma żadnego innego konkurenta ani pod względem sportowym ani medialnym w ciągu najbliższych trzech lat a zanim się ktoś pojawi to też musi sobie wyrobić swoją markę

IMHO bedzie to samo co z nagrodami dla BigBena tzn serie przerwie ja jakis kopciuszek typu Tony Allen, Bogut czy ktos z Bulls [w koncu mieli najlepsza obrone w lidze].

Ba! Moze LeBron kiedys ja dostanie w sezonie, w ktorym akurat sie przylozy i bedzie wydymany z MVP?

Tak czy inaczej brawa dla Dwighta i przewaga jaka mial nad drugim w glosowaniu naprawde imponujaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista jak lista, konstrukcja wzbudziła moje podejrzenia, gdyż spróbowałem sobie jakoś wizualizować "volume defense" co prawie doprowadziło do powstania antymaterii w moim mózgu.

 

Dopisałbym Granta Hilla, Toneya Douglasa, Nene, Ronniego Brewera, Collisona, Lowry'ego, Aldridge, Pierce'a, Bynuma, Wilsona Chandlera, Dudleya, CP3, Cambymana, Matthewsa, Hinricha, Amundsona, Pietrusa, Okafora, pewnie kogoś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George Hill nie został tutaj wymieniony, a potrafi napsuć sporo krwi przeciwnikom.

..... mózgu.

 

Dopisałbym Granta Hilla , Toneya Douglasa, Nene, Ronniego Brewera, Collisona, Lowry'ego, Aldridge, Pierce'a, Bynuma, Wilsona Chandlera, Dudleya, CP3, Cambymana, Matthewsa, Hinricha, Amundsona, Pietrusa, Okafora, pewnie kogoś jeszcze.

Strzelaj dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.