Skocz do zawartości

[West 1st round] Thunder - Nuggets


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ja źle widzę, czy tu w ogóle nie ma tematu o tej serii. Jeśli nie ma, dziwne tym bardziej, że pierwszy mecz był zajebisty vhooy. Jak to mówi shavlik: walka-wise, hajlajt-wise i ogólny playoffowy entertainment-wise zajebisty.

 

Nene z Perkiem się ogólnie nienawidzą i jest ciągłą przepychanka, a Kenyon is Kenyon, nie przepuści okazji, żeby komuś sprzedać łokcia toteż mamy zajebistą bitwę, wygraną wczoraj zdecydowanie przez panów z Denver. Ibaka wyjebał kilka piłek na orbitę, ale podobnie jak Perk zebrał postera in your face od Nene, poza ze dwoma blokami Serge to obaj się nie popisali po żadnej ze stron parkietu, można rzec, że dostali mocny wpierdol od Nene i Kenyona. Szkoda kontuzji Nene, bo w pierwszej połowie rządził i dzielił pod koszami, jak to powinien robić w każdym meczu i jak George Karl nie chce/nie potrafi mu tego uniemożliwić, Nuggs trochę popłynęli kiedy go nie było w 3 kwarcie.

 

Lawson kompletnie nie daje rady Westbrookowi, może trzeba będzie spróbować go wrzucać na Sefoloshę, kiedy/jeśli wróci Afflalo, bo Chandler chyba za wolny.

 

Thunder się niby wielce zbroili pod koszami na Lakers, a tu przeciwko Nuggs żaden z ich 4 wysokich nie zagrał meczu, który można by określić chociaż słowem "przyzwoity", na razie kompletna klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle się mówi o dysproporcjach w FT w tych playoffs, a tymczasem to właśnie w tej serii miało miejsce największe wypaczenie wyniku przez sędziów. powinni gwizdnąć goaltending i nuggets wtedy przystępowaliby z zupełnie innej pozycji do tej akcji.

 

a Nene jest niesamowity, idealny gracz zespołowy, ktoś tam w brazylii musi dobrze szkolić wysokich, bo Varejao też pod tym względem jest super, tyle że oczywiście upośledzony ofensywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja źle widzę, czy tu w ogóle nie ma tematu o tej serii.

:) własnie też tak rano patrze szukam po całej stronie a tu nikt nie zapodał a to chyba najfajniejsza a z pośród tych wszystkich serii.

 

Koledzy już o Nene popisali, ale co tam on skupmy się na tym fenomenalnym froncie Perk/Ibaka co to z OKC contendera niemal robi, fakt @Maciek Al i Sap przy nich to płotki :)

Lawson kompletnie nie daje rady Westbrookowi

To mnie mocno zdziwiło znaczy nie że Westbrook jest lepszy od Lawsona ale myślałem że się klawy machup kroi, chyba jednak wychodzi przewaga fizyczna Westbrooka jednak on te 4 cale przewagi ma, no i niby Lawson bardzo szybki ale Westbrook to cholerny dynamit jest. No cóż zobaczymy jak to im tam dalej wyjdzie Nuggs granie dwoma podobnymi poniekąd pg.

 

Tak odbiegając od tematu ciekawe lato w Denver będą mieli, któryś z dwójki Felton/Lawson im zbędny ja niezbyt bym się pisał wybierać którego lepiej zostawić, no i ciekawe co z tym Chandlerem jak cos nie sieknie w tych play off spektakularnego to mu chyba nadzieje na tłuściutki( no może na bardzo tłuściutki) kontrakt przejdą koło nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEW YORK -- The NBA has issued the following statement regarding a play in Oklahoma City's 107-103 win over the Denver Nuggets last night in Game 1 of the Western Conference First Round:

 

"Kendrick Perkins was improperly credited with a basket that should have been ruled offensive basket interference with 1:05 remaining in last night's game. Although a player is permitted to touch the net while the ball is in the cylinder above the rim, Perkins also touched the ball while it was still in the cylinder which is a violation and constitutes goaltending."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już o Nene popisali, ale co tam on skupmy się na tym fenomenalnym froncie Perk/Ibaka co to z OKC contendera niemal robi, fakt @Maciek Al i Sap przy nich to płotki :)

Ja to bardziej myślałem o serii z LAL...Wiadomo przecież, że o wiele gorzej matchupują się Perk i Ibaka z frontcourtem Nuggets.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już o Nene popisali, ale co tam on skupmy się na tym fenomenalnym froncie Perk/Ibaka co to z OKC contendera niemal robi, fakt @Maciek Al i Sap przy nich to płotki :)

Ja to bardziej myślałem o serii z LAL...Wiadomo przecież, że o wiele gorzej matchupują się Perk i Ibaka z frontcourtem Nuggets.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nene z Perkiem się ogólnie nienawidzą i jest ciągłą przepychanka, a Kenyon is Kenyon, nie przepuści okazji, żeby komuś sprzedać łokcia toteż mamy zajebistą bitwę, wygraną wczoraj zdecydowanie przez panów z Denver. Ibaka wyjebał kilka piłek na orbitę, ale podobnie jak Perk zebrał postera in your face od Nene, poza ze dwoma blokami Serge to obaj się nie popisali po żadnej ze stron parkietu, można rzec, że dostali mocny wpierdol od Nene i Kenyona. Szkoda kontuzji Nene, bo w pierwszej połowie rządził i dzielił pod koszami, jak to powinien robić w każdym meczu i jak George Karl nie chce/nie potrafi mu tego uniemożliwić, Nuggs trochę popłynęli kiedy go nie było w 3 kwarcie.

Mądre słowa panie, Nene był ne-nasty wczoraj. Ale Perk też nie odpuszczał mu, po prostu czasem Nene znalazł się w odpowiednim miejscu, zrobił zwód i było pare in yor face. Ja jednak nie zgodzę się co do kwestii Air Kongo. To facet od czarnej roboty i za przeproszeniem ,w c***u mam, że nie zdobywa punktów. :mrgreen: W całym meczu zrobił naprawdę parę błędów, zresztą, kto się spodziewał, że Martin z jego zajebistym rzutem będzie sadził jumperki :lol: Tak jak wspomniałeś, OKC wygrało tak naprawdę już w 3 odsłonie. Nene oczywiście niefartownie się kontuzjował i OKC to wykorzystało.

 

Lawson kompletnie nie daje rady Westbrookowi, może trzeba będzie spróbować go wrzucać na Sefoloshę, kiedy/jeśli wróci Afflalo, bo Chandler chyba za wolny.

Afflalo może zrobić różnicę, ale mnie bardziej boli trzymanie Lawsona i Feltona razem na boisku. Denver rzadko oglądałem, dopiero teraz skupiam się 'na tej serii' i wydaje mi się, że jednak c***owo trzymać dwóch PG w tym samym czasie.

 

Thunder się niby wielce zbroili pod koszami na Lakers, a tu przeciwko Nuggs żaden z ich 4 wysokich nie zagrał meczu, który można by określić chociaż słowem "przyzwoity", na razie kompletna klapa.

Ja jednak poczekałbym na inne mecze, wtedy można wyciągnąć wnioski, moim zdaniem i Perk i Serge będą mieli jeszcze swoje kluczowe momenty w tej serii.

 

Głównym czynnikiem będzie ograniczenie tutaj Duranta. Bo jak widzieliśmy, Denver odpowiedzi w obronie na niego nie mają. W ogóle ławka w tym meczu w obydwu zespołach praktycznie nie istniała. A szkoda, bo moim zdaniem zarówno ławka OKC jak i Denver może przejąć mecz.

Mam nadzieję, że Harden w końcu się przebudzi, to samo JR i będziemy oglądać równie ciekawe mecze jak ten ostatni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Karl chyba znowu spartolił, serio niezbyt widze sens trzymania na boisku i Lawsona i Feltona, ten mecz mieli absolutnie do wyjęcia Nuggs nawet pomimo dobre obrony OKC i rewelacyjnego Ibaki, źle Karl ustawia machupy i za dużo chaosu w ich grze żeby coś ugrać w tych play off. Natomiast ten Westbrook koles taki drugi Rose w sumie, ciekawy się gatunek pg objawił ostatnimi latami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie uprzytomnilem ze kenyon jest FA latem

 

bedzie to lakomy kasek dla contenderow

 

jak tam, kogo obstawiacie ?

w sumie mniej lub bardziej wszedzie pasuje

idealnie do S5 magic czy spurs [whoaaaa, w obu teamach z miejsca mamy epic all-time best in da paint D ]

nie do konca idealnie ale tez S5 miami heat

w mavs czy okla z lawki

 

 

ciekawe w ktorym z tych klubow bedzie jeszcze mozna sensownie zarobic [jakis spec od salary cap pomoze ?]

money over bitchezzz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealnie do S5 magic czy spurs

Spurs już mają swojego Mcdyesa, słowem jak to się kariery układają Martin chyba z 1/3 spotkań w barwach Nuggs opuścił, pamiętam jak do ligi przychodził to coś tam mówiono o następcy Mailmana i takie tam, po latach brzmi to jak kpina, zresztą z McDysem wspomnianym też niesamowita sprawa te pierwsze sezony absolutnie top pf ligi później uraz i już tylko przydatny rols. Martin w Magic faktycznie mogłoby być ciekawie chociaż nie wiem czy zbyt mocno by na niego nie liczyli tam a przecież wiadomo ze on co najwyżej z 50 spotkań zagra, może wogóle się ostanie w Denver chociaz ja typuje że prędzej pojdzie do jakiegoś faktycznie mocarnego contendera jak Boston czy LaL i tamz ławki będzie się realizował.

 

U wszystkich contenderów raczej tylko MLE wchodzi w gre.

swoje już zarobił to co mu zależy, zresztą dużo więcej też by nie dostał pewnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad officiating, bad coaching, even worse free throw shooting by Nuggets. Niby nie ma co płakać, bo szans na przejście zbyt wielkich nie mieli, ale zawsze by się lepiej serię dalej oglądało przy 2-1, a nie 3-0.

 

Thunder mocni w c***.

 

 

Kenyon pójdzie tam, gdzie najlepsze atrakcje w czasie wolnym, kiedy ma się kontuzję, pewnie NY albo Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gallo, Lawson, Harrington, Chandler, Felton.. może 2-3 opcje na rs, ale w PO to żadne opcje i wychodzi to w tej serii.

Nie mają pierwszej opcji, mają drugą-Nene, mają masę 4-5. efekt? 0-3 z OKC :wink:

chociaż dziwię się szczerze mówiąc, że jeszcze nikomu z nich nie przytrafił się jakiś dzień konia, a na razie właśnie wygląda na to, że tylko to mogłoby przynieść ukradnięcie meczu Oklahomie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejebany team ci Thunder

watpliwosci nie bylo kto to wygra choc jako fan Denver liczylem na niespodzianke

ale jak widze po tym co sie dzieje to Durant bedzie postrachem Zachodu za rok , fear factor - jako jeden z nielicznych obecnie w lidze a ze na Zachodzie zostali sami z niskim mniemaniem poza Kobem i Griffinem to widze nudna dominacje Thunder przez najblizsze 10 lat na Zachodzie i okazyjne wyjscie kogos innego do Finalow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.