Skocz do zawartości

Najlepsza pierwsza runda od lat


marceli3x

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że mamy najlepsza lub co najmniej najbardziej zaciętą 1 rundę PO od lat.

 

Wszystkie 1 mecze były strasznie zacięte żadnego sweepa. Chyba tylko Fakersi którzy wydaja się mieć najłatwiejsza drogę zlekceważyli przeciwnika. Oczywiście pierwsze mecze to nie wszystko faworyci nadal ci sami. Niemniej jednak po drugim meczu bedziemy wiedzieli czy te niespodziewane wygrane Memphis oraz atlanty i zacięty opór innych drużyn skazanych na przegrana będzie się utrzymywał i wyrównają serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niespodziewane wygrane Memphis

Sprawa do dyskusji.

Ja spodziewałem się ze Spursi przegrają. Teraz prezentują taką forme że porzal się Boże. Po odpadnieciu Ginobiliego (nadal nie rozumiem po co nim Pop grał jak i tak był pewny że zdobedą 1). Poza tym mimo że Griezzlies nie ma Gaya, to SPusrsi im leżą jak cholera. Nie zdziwi mnie jak zobaczymy ich w drugiej rundzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa do dyskusji.

Ja spodziewałem się ze Spursi przegrają. Teraz prezentują taką forme że porzal się Boże. Po odpadnieciu Ginobiliego (nadal nie rozumiem po co nim Pop grał jak i tak był pewny że zdobedą 1). Poza tym mimo że Griezzlies nie ma Gaya, to SPusrsi im leżą jak cholera. Nie zdziwi mnie jak zobaczymy ich w drugiej rundzie

 

Dołączona grafika

CO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ostrogi zostały zdemolowane pod koszem. Gasol i bestia Zach zrobili swoje. Duncan już jest za stary żeby upilnować ich obu pod koszem. W sumie Zuch wyrasta na najlepszego PF w lidze. No przynajmniej w ataku :) obok Amare.

Jak SA nie wróci do swojej dyspozycji z za łuku to przegrają serię. Mam nadzieje że manu wróci na czas.

 

Liczę także że Van Panikarz przegra i pożegna się z drużyna Magic po sezonie. Jak juz zdecydowali się na transfer z Washington to powinien zrobić wszystko żeby Arenas wrócił do dyspozycji i poczuł się komfortowo nawet kosztem pozbycia się Nelsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła era epokowych występów liderów. Howard 45/19, Durant 41, Rose 39, Bryant 34, CP3 33/14 :shock:

już nie przesadzaj że to taki szok :)

CO?

A no pstro, jakoś nie sadze żeby ztrasznie duzo luda było zszokowanych tym 1 meczem albo tym że chocby SaS moga mieć problemy z Grizz, fakt że bardziej przewidywalnym byłby scenariusz kiedy Spurs spokojnie awansują do 2 rd, ale graja bez swojego najlepszego gracza, od paru już lat mają jakieś tam problemy w play off, no i tam w Griz to jednak grupa na ogół młodych dynamicznych skurkowańców a po drugiej stronie mają już nieco wysłużonych weteranów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.