Skocz do zawartości

szybkie pytanie


eguty

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zrobisz wyraźny ruch, że starasz się go nie dotknąć tylko palcami wybić piłkę zza pleców, tak że sędzia widzi, to prawdopodobnie nie zagwiżdże. Ale nie może być kontaktu.

 

Blokowanie od tyłu jest bardzo ryzykowne, sędziowe ze starej szkoly zagwiżdżą jeżeli będzie chociażby najmniejsze podejrzenie że dotknąłeś go chociażby paluszkiem. A jak opuścisz ręką to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też problem z zasłoną, bo nie wiem kiedy ją postawić.

Można zasłonę postawić obrońcy jeśli już biegnie za atakującym, tak aby sięwe mnie wjebał?

Czy tylko się stawia zasłonę jak stoją?

 

By mógł mi ktoś podać link do 2-3 filmików jak stawia się prawidłową tą zasłonę, bo w sumie to nawet nie wiem pod jakim hasłem tego szukać, a po polsku to nic nie ma jeśli chodzi o filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go ciałem od tyłu dotkniesz to faul.

I to jeszcze jaki!;D W Utah za to wsadzaja ;)
I bardzo dobrze tam wiedza co to znaczy prywatność :)

Można zasłonę postawić obrońcy jeśli już biegnie za atakującym, tak aby sięwe mnie wjebał?

Czy tylko się stawia zasłonę jak stoją?

możesz postawić kiedy biegną byele byś nie ruszał się już wtedy kiedy jesteś na kontakcie z przeciwnikiem, albo może tak koszykówka to nie fuzball amerykański wiec nie ma wybloków :)

 

 

o tutaj jeden filmik na którym sam wielki Mj coś pokazuje w temacie i jeszcze coś mówi, nie wiem co bo mam radio włączone ale zapewne coś o tym ze z Kwame to jeszcze będą ludzie :wink:

 

o a tu młodzi adepci koszykówki sobie stawiają oczywiście zasłony żeby nie było niedomówień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś k**** co ty w lesie żyjesz?

 

obejrzyj sobie jakikolwiek meczy koszykówki w telewicji/internecie to będzie wiedział jak wygląda prawidłowa zasłona, a kiedy zasłona jest tzw ruchomą zasłoną.

a to gdzie i kiedy masz postawić zasłonę to musisz się dogadać z kumplami na boisku jak sam tego nie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie jeszcze co do obrony.

Załóżmy że jestem 4

i bronie swojego zawodnika, i piłka jest po drugiej stronie boiska to w tedy tylko i wyłącznie obchodzi mnie mój zawodnik?

Jak powinno się bronic?

 

nie chodzi mi o sam sposób tylko taktykę kiedy i kogo.

Czy mogę tylko i wyłącznie interesować się swoim gościem?

Chyba że ktoś przeleci obok mnie niedaleko kosza to w tedy za nim, ale tak to nie wtrącać się do gościa który ma piłkę ale nie ja go kryłem.

 

Dzięki za pmoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeszcze co do obrony.

Załóżmy że jestem 4

i bronie swojego zawodnika, i piłka jest po drugiej stronie boiska to w tedy tylko i wyłącznie obchodzi mnie mój zawodnik?

Jak powinno się bronic?

 

nie chodzi mi o sam sposób tylko taktykę kiedy i kogo.

Czy mogę tylko i wyłącznie interesować się swoim gościem?

Chyba że ktoś przeleci obok mnie niedaleko kosza to w tedy za nim, ale tak to nie wtrącać się do gościa który ma piłkę ale nie ja go kryłem.

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.