Skocz do zawartości

NBA na żywo.


kobiasz24

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

W związku z tym iż playoffy coraz bliżej a nie wszyscy mają możliwość oglądania ich bezpośrednio w odbiorniku telewizyjnym podaje stronke na której codziennie można obejrzeć mecz NBA. Bez rejestracji, wchodzisz i oglądasz. Dzis na przykład Boston-Chicago i Portland-Utah

 

http://nba-nazywo.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick masz po luju

to fakt :D

 

jest duzo stron na ktorych mozna ogladac mecze za free i mysle ze kazdy zainteresowany je zna ... atdhe fromsport itp

Jednak nie zawsze na adthe wszystko działa tak jak chcemy więc czym więcej stron tym lepiej więc takie info na pewno przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak. Nie należy go besztać ;-) Natomiast jest dużo stron do oglądania, cały zbiór na myp2p forum każdego dnia. Swoją drogą preferuje oglądać przez veetle playera bo nawet na słabych kompach nie tnie + dużo lepsza jakość zazwyczaj :-)

 

PS. Kosi czytałem ostatnio Twojego bloga na temat NCAA... matko, ale byki strzeliłeś :D z 5 kwietnia pozwól, że zacytuję:

(...) tylko dzięki dwóm trójką tuż przed przerwom Shelvina Macka (...)

Oj Kosi, Kosi :lol: (ofc nie żebym się przypieprzał, taka drobna uszczypliwość ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami kolejna noc zmagań w NBA. Ze względu na to, że jest niedziela mecze odbywają się o wcześniejszej porze, co daje nam większą szansę na śledzenie ich na żywo. Jako pierwsi zagrają koszykarze z Chicago którzy podejmą na wyjeździe świetnie spisujący się w tym sezonie zespół Orlando Magic. Transmisja dostępna od godziny 19:00. Zapraszamy! www.nba-nazywo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon regularny już za nami. Ostatnia noc przyniosła nam wiele rozwiązań. Niespodziewanym zwycięzcą ligi zostały Byki z Chicago, które rzutem na taśmę wyprzedziły San Antonio. Lakersi umocnili się na drugim miejscu na zachodzie i w pierwszej rundzie zmierzą się z Nowym Orleanem. Rozpiska tegorocznych Playoff na głównej stronie.

 

Start Playoff już w sobotę. Wszystkie transmisje dostępne na:

 

www.nba-nazywo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na żywo ale chodzi o Recap i nie będę tworzył nowego tematu.

 

Czy ktoś z was ma problemy z odczytaniem statystyk z pojedynczego meczu playoffs ?? Bo u mnie przy oglądaniu recap'a dostępne są tylko series stats w tym nowym panelu na NBA.com. Natomiast w miejscu Box Score (także game story i play by play) jest biała plama i nie mogę zobaczyć statystyk z pojedynczych konkretnych meczów.

 

http://zapodaj.net/c951d5c86ef4.jpg.html

 

http://zapodaj.net/1e2f24a8c7bd.jpg.html

 

Może ktoś tak ma i znalazł rozwiązanie ? Firefox czy internet explerer tak samo, nic nie widać w jednym czy drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam pytanie do stałych posiadaczy ILP - na czas CF i Finals wykupiłem LP.

od dawna nie płaciłem kartą, w regulaminie mi się tam szukać nie chce - Jak skończą się finały to pewnie muszę coś kliknąć, żeby numeru mojej karty tam nie było? (nie ufam im zbytnio i podanie bez PINu numeru z którego kase biorą jest dla mnie podejrzane :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.