Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

zajebisty obronca zajebisty filler w ataku a ze zajebal 1-17 w game 7 - no trudno widzac gre MAriona jego rzut i umiejtnosci kreowania sobie tego rzutu oczekiwac by Shawn zrobil 40 w kluczowym meczu Playoffs - roznica jest taka ze on w tych meczach gral a 3/4 ww zawodnikow moze pomarzyc

 

w rozgrywkach takich jak wasza te 1-17 to tym bardziej zaden problem, bo bylby w druzynie z hakeemem czy MJem czy kobem czy birdem, wiec w 4th q i tak by pilki nie powachal

tym bardziej sie dziwie wlasnie, bo ze wzgledu na ogolna nienachalnosc jak chodzi o chec do rzutu wydawal sie swietnym fitem w takim all time fantasy drafcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie ai to kazdy jest lamerem jesli nie przeczytal 17 ksiazek nie obejrzal tony vhs i nie lubi nuggets.. dla mnie to wielka szkoda, uwazam ze takie globalne glosowanie byloby czyms interesujacym nie tylko dla bawiacych sie.

 

Ale to Wasz cyrk, Wasze malpy

 

EDIT: jak mozna sie bac zdania lamerow skoro ma sie tak wielkie mniemanie o sobie?? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie ai to kazdy jest lamerem jesli nie przeczytal 17 ksiazek nie obejrzal tony vhs i nie lubi nuggets.. dla mnie to wielka szkoda, uwazam ze takie globalne glosowanie byloby czyms interesujacym nie tylko dla bawiacych sie.

 

Ale to Wasz cyrk, Wasze malpy

 

Jestem za tym aby całe forum głosowało.

 

Jak chcecie sie bardziej adorować to uczestnicy zabawy maja 2 pkt za głos a reszta forum po jednym pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam jeszcze o możliwości wyboru dodatkowego, 9. zawodnika do rosteru. Zadaniem takiego gracza jest zbudowanie odpowiedniej atmosfery w szatni (tzw chemistry), przebijanie high five, siedzenie w dresie i rzucanie bidonów w oczekiwaniu na upragniony garbage time pod koniec czwartej kwarty

naprawdę? istna głupota.

to ja biorę John Amaechiego ,wszystkim zrobi loda ,zbuduje taki team spirit ,że zabawę mam wygraną.

 

nie rozumiem tego gameplanu przed meczami.

to mam pisać coś w stylu

"KG rzuca z półdychy, Yao gra pod kosze"?

 

bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam jeszcze o możliwości wyboru dodatkowego, 9. zawodnika do rosteru. Zadaniem takiego gracza jest zbudowanie odpowiedniej atmosfery w szatni (tzw chemistry), przebijanie high five, siedzenie w dresie i rzucanie bidonów w oczekiwaniu na upragniony garbage time pod koniec czwartej kwarty

naprawdę? istna głupota.

to ja biorę John Amaechiego ,wszystkim zrobi loda ,zbuduje taki team spirit ,że zabawę mam wygraną.

 

nie rozumiem tego gameplanu przed meczami.

to mam pisać coś w stylu

"KG rzuca z półdychy, Yao gra pod kosze"?

 

bez sensu.

Dokładnie sam nie wiem jak Ty masz szanse aby coś nimi ugrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie proponowałbym ustalenie jakiś zasad ,podział.

jeden napisze na 10 000 znaków ,drugi napisze na 100.

jeden opisze to ,jeden tamto . jak każdy się zacznie rozdrabniać na swoim 8 graczami ,później nad swoim gameplanem w ataku i obronie ,później match up z przeciwnikiem ,później jaki ma team spirit ,jaki ma kolor spodenek itp to na po pierwsze nie mam tyle czasu ,po drugie o co chodzi?

 

PRzem ,jednego mi podjebałeś mi Stojakovicia a tak to Twój team powinien jechać na wakacje ,nie ma sensu się kompromitować :)

 

ups to nie Ty ,tylko Mythos

jeszcze lepiej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przem w sumie podał dobry pomysł z tym zróżnicowaniem wagi głosów uczestników i pozostałych

tylko nie wiem czy to nie przedłuzy i nie rozjebie ogólnie całej zabawy

 

bo tak mamy 12 głosów i wiadomo kto ma głosować

a tak to jak by to miało wyglądać?

kto pierwszy ten lepszy? czy dajemy deadline na głosowanie dla pozostałych?

 

wiecie ocb żeby to się nie przeciągało i później jeszcze wjedzie jakiś mycek czy ktoś tam i powie że ja głosuje na tego i tak to się bedziemy z tym pi*****ić.

 

skład mam zaktualizowany, wszystkie lata podane

moge spokojnie szykować gameplan na Lu, ktory nie będzie szczytem moich możliwości bo łukasz ma zwyczajnie pionasów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przem w sumie podał dobry pomysł z tym zróżnicowaniem wagi głosów uczestników i pozostałych

tylko nie wiem czy to nie przedłuzy i nie rozjebie ogólnie całej zabawy

 

bo tak mamy 12 głosów i wiadomo kto ma głosować

a tak to jak by to miało wyglądać?

kto pierwszy ten lepszy? czy dajemy deadline na głosowanie dla pozostałych?

mysle, ze opytmalnym rozwiazaniem bylby deadline (niech go rada starszych ustali) lub zeby glosowanie konczylo sie wraz z oddaniem glosow przez top16 (e-basket) wtedy dochodza doatkowo Ci forumowicze ktorzy oddali glos o czasie, zmiescili sie w nim. Troche to zagmatwane' ale mysle, ze wiecie o co mi chodzi. Podzial 2pkt pro' 1pkt lame jest doskonaly i moze ai przestanie srac do buta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko może być tak że na jeden matchup będzie np 30 pozostałych głosów a na drugi będzie 5 i czy to jest uczciwe i sprawiedliwe

chyba że np czekac na pierwsze 10 głosów od pozostałych, czyli kto pierwszy ten lepszy. jest 10 głosów zamykamy głosowanie i koniec

 

nie wiem, szczerze to mi to obojętne jest

niech lorak zdecyduje, ale zróbmy głosowanie i c***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreatywność, sympatia do zawodników, dla Bataliona pewnie numerki, sympatia do użytkowników. Ogólnie obiektywnego wyboru lepszej drużyny bym się nie spodziewał ale to tylko zabawa. :]

 

Przem, word - wybieranie składów jest najlepszym elementem zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra buła, kupuj margarynę i smaruj styję, gdyż wujaszek Ralph z Teksasu, Dirk III zza Odry oraz czarnoskóry Pokrak ze złotym zębem przybywają na audiencję. Nie muszę chyba dodawać, że ww dżentelmeni uwielbiają dźwięk pękającej miednicy? :twisted:

Najwyżej po meczu obwiążesz się taśmą klejącą żeby koledzy karpik i Rob też sobie poużywali :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie jakbym wiedzial ze wszyscy we wszechwiecie na tym forum maja pojecie kto to jest alvin robertson - ja nie wiedzialem , znal polowe graczy ktorych uzywamy to spoko

ale jak czytam ze Al Jefferson jest super albo Kobe to top2 wszzechczasow itp itd

wiekszosc forum zaczela ogladac kosza w 2005 , 90% nie widzialo nic z lat 80, dla 99% by w 2010 byl hujowy i nie zrobil polowy tego co zrobil teraz, Magic to wogole 1/3 Nasha to wiecie dla mnie to sie nie trzyma kupy i sensu, po to tak wybieralismy zeby to mialo rece i nogi

dla mnie glosujace cale forum to jak juz pisalem tak samo jak dunk contest czy taniec z gwiazdami - konkurs pieknosci

po huj mi konkurs pieknosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie jakbym wiedzial ze wszyscy we wszechwiecie na tym forum maja pojecie kto to jest alvin robertson - ja nie wiedzialem , znal polowe graczy ktorych uzywamy to spoko

ale jak czytam ze Al Jefferson jest super albo Kobe to top2 wszzechczasow itp itd

wiekszosc forum zaczela ogladac kosza w 2005 , 90% nie widzialo nic z lat 80, dla 99% by w 2010 byl hujowy i nie zrobil polowy tego co zrobil teraz, Magic to wogole 1/3 Nasha to wiecie dla mnie to sie nie trzyma kupy i sensu, po to tak wybieralismy zeby to mialo rece i nogi

dla mnie glosujace cale forum to jak juz pisalem tak samo jak dunk contest czy taniec z gwiazdami - konkurs pieknosci

po huj mi konkurs pieknosci ?

Tu i tu jestes przegrany wiec róznicy ci to nie powinno robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie jakbym wiedzial ze wszyscy we wszechwiecie na tym forum maja pojecie kto to jest alvin robertson - ja nie wiedzialem , znal polowe graczy ktorych uzywamy to spoko

ale jak czytam ze Al Jefferson jest super albo Kobe to top2 wszzechczasow itp itd

wiekszosc forum zaczela ogladac kosza w 2005 , 90% nie widzialo nic z lat 80, dla 99% by w 2010 byl hujowy i nie zrobil polowy tego co zrobil teraz, Magic to wogole 1/3 Nasha to wiecie dla mnie to sie nie trzyma kupy i sensu, po to tak wybieralismy zeby to mialo rece i nogi

dla mnie glosujace cale forum to jak juz pisalem tak samo jak dunk contest czy taniec z gwiazdami - konkurs pieknosci

po huj mi konkurs pieknosci ?

nie wiem skad masz takie info, ze wiekszosc forum oglada kosza od 2k5.. bo co? C+ zaczal transmitowac NBA? a Wizja Sport? ,a DSF? a wczesne TNT, a odbior satelitarny? Czy ty wymyslasz te sentencje pod wyplywem zatwardzenia? Wiele osob czyta te wasze wypociny i ocenia skl;ady swoja miara, co w tym zlego? Sypiesz na lewo i prawo jakimis kwasiorami, a jak jest prosta dyskusja na prosty temat to spinasz poslady, ja nie kumam.

 

Wiekszosc z forumowiczow to zaczelo NBA ogladac od czasow TVP i szaranowicza z labedziem.

 

EDIT again: ja na przyklad wiedze o latach 80 i poczatku 90 (pierwszy moj final to CHI PHX) czerpalem z Magic Basketball. Bylo tam w c*** artykulow o Bad Boys Celtics, Lakers (nawet pamietam tytul jeden "Kiedy Magic zagral na srodku") i wiele innych. Skad mialem miec mozliwosc ogladania tych meczow? Tak na prawde to jest to mozliwe gdzies dopiero od 2000 wiec nie wiem czego ty wymagasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.