Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje silną świnie pod kosz. widze tylko jedną taką ale jest undersize w c***, co prawda w prime ruchał kazdego jak chciał ale na startera z 6-7 height na pf do all time team sie wg mojej oceny raczej nie nadaje. ty wiesz o kim myśle bo sam o nim myślisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu już zabezpieczam się na wypadek, gdyby mi ktoś podpierdolił mojego ulubieńca w mascot round. Jak coś to pójdę na ilość nie na jakość ;]

 

Sikma swoim rzutem daje mi spacing, ma dobre podanie, zajebistą zbiórkę w obronie i dobrze broni 1 na 1. Ciekaw jestem na co przy Sikmie Wam te Hakeemy, Ewingi i Mutombo jako PFy, skoro i tak w obronie będą musieli za nim wychodzić na obwód. Już od 5. rundy się na niego czaiłem.

ja chce zobaczyc jak Sikma broni Ewinga, Zo lub Hakeema :D

tez rozwazalem Sikme, problemem byl wlasnie defense, nie tylko przeciwko centrom ale rowniez help-D oraz przede wszystkim to ze trojki rzucal w wieku 33 lat, gdy byl dawno po prime i zbieral w obronie na poziomie Channinga Frye'a a obrona byla jeszcze wieksza slaboscia niz wczesniej.

Tak jak i bronił MVP Mosesa w 1982 i wysłał go na ryby po 1. rundzie PO. Zresztą tamten Sikma to najlepszy zbierający w obronie w całej lidze i all-defensive 2nd team. Oczywiście jest za mały, żeby bronić Shaqa czy Kareema, ale na niższych i mniej fizycznych centrów jest bardzo dobrym obrońcą. Jego help D mi nie przeszkadza, bo obok niego będą biegać Dwight i LeBron. Dodatkowo szykuję prawdziwą bombę w 8. rundzie ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fajny defensywny skład a w ataku piłka mi zajebiście krąży żeby trafić do SAM-WIESZ-KOGO.

jestem zadowolony chociaż jakbym miał Pippena to bym wygrał wszystko, ale licze ze prime Grant Hill będzie pełnił jego rolę w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro bierzesz Sikme 82 to masz tylko poldystans ? bo przeciez on nie rzucal wtedy trojek. a swoja droga all-D 2nd to tutaj ma polowa zawodnikow.

Daleki półdystans. Sikmy nie masz prawa na nim odpuścić, bo to jeden z najlepszych wysokich na półdystansie eva. Tak więc Sikma idealnie rozciągnie mi grę i wyciągnie każdego shotblockera spod kosza robiąc miejsce Dwightowi albo Jamesowi pod dziurą. O all-D napisałem, bo twiedziłeś, że to niby jego słabość, a Sikma ma przecież tyle samo all-D co np A-Train.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro bierzesz Sikme 82 to masz tylko poldystans ? bo przeciez on nie rzucal wtedy trojek. a swoja droga all-D 2nd to tutaj ma polowa zawodnikow.

Daleki półdystans. Sikmy nie masz prawa na nim odpuścić, bo to jeden z najlepszych wysokich na półdystansie eva. Tak więc Sikma idealnie rozciągnie mi grę i wyciągnie każdego shotblockera spod kosza robiąc miejsce Dwightowi albo Jamesowi pod dziurą. O all-D napisałem, bo twiedziłeś, że to niby jego słabość, a Sikma ma przecież tyle samo all-D co np A-Train.

A-Train byl centrem i rywalizowal z "troszke" lepszymi prime Waltonami i prime Kareemami, tymczasem Sikma kogo musial pokonac zeby dostac sie do 2nd all-D ? nawet nikt tego nie wie, bo taka mial przejebana konkurencje. a to i tak nie wlicza tego ze Gilmore byl 5-time all-D w ABA ;]

 

a Sikme oczywiscie ze kazdy moze odpuscic, myslisz ze jak shotblocker pomaga komus innemu to jego matchup zostaje wolny ? przeciez wszyscy rotuja, a do poldystansowca to zaden problem dojsc. widziales zeby Bosh caly mecz rzucal open jumpery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wszyscy rotują, to zwykle wystarczy jedno-dwa extra passes, by znaleźć kogoś wide open. Sikma to bardzo dobry podający z high bball IQ, więc nie będzie miał problemu z wykorzystaniem błędów w rotacji.

widziales zeby Bosh caly mecz rzucal open jumpery ?

Nie. Widziałeś kogokolwiek rzucającego cały mecz open jumpery?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wszyscy rotują, to zwykle wystarczy jedno-dwa extra passes, by znaleźć kogoś wide open. Sikma to bardzo dobry podający z high bball IQ, więc nie będzie miał problemu z wykorzystaniem błędów w rotacji.

widziales zeby Bosh caly mecz rzucal open jumpery ?

Nie. Widziałeś kogokolwiek rzucającego cały mecz open jumpery?

ale zaraz LeBron ma teraz Bosha, Wade'a, Chalmersa/Millera - dlaczego ofensywa tak kuleje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek przysiądź lepiej nad lekcjami i poucz się do matury, bo masz spory problem z rozumieniem tekstu. Nigdzie nie udaję, że Sikma będzie robił rozpierdol, rozciągnie mi grę swoim jumperem i po to go wziąłem, tyle od niego oczekuję i tyle dostałem. Skoro masz zamiar odpuszczać na półdystansie 85% FT shootera, który przez całą karierę znany był z tego, że zabija z 18 fts - to pozdro.

Ułożyłbyś gameplan, w którym każesz rotować zostawiając KG wide open na 6. metrze?

 

w Cavs mial shooterow i tez bylo zle. to czego krolewna potrzebuje ?

Cavs potrzebowali trenera, który zrobi adjustments w trakcie meczu. Nie jest winą LeBrona, że Brown nie widział jak mocno ruchany jest Big Z '09 albo Mo '10. Cavs LeBrona mieli wyższe ORtg niż każda inna drużyna z Twoimi all-time great playerami w składzie. Co nie tak było w takim razie z Hakeemem albo T-Maciem, że nie byli w stanie stworzyć wybitnej ofensywy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-Train byl centrem i rywalizowal z "troszke" lepszymi prime Waltonami i prime Kareemami, tymczasem Sikma kogo musial pokonac zeby dostac sie do 2nd all-D ? nawet nikt tego nie wie, bo taka mial przejebana konkurencje. a to i tak nie wlicza tego ze Gilmore byl 5-time all-D w ABA ;]

 

skoro o konkurencji wspominasz, to warto mieć na względzie to, że w ABA prawie nie było wartościowych podkoszowych, a najlepszy po Gilmorze przez większość kariery grał z nim w kentucky. tak więc te wszystkie allD ABA Artisa mają taką sobie wartość.

 

natomiast Sikma wtedy był w all D 2nd team przed takimi podkoszowcami jak: twój Gilmore ze średnią 2.7 BPG, prime Parish, Lanier, prime Rollins, G. Johnson, H. Williams, Mahorn, McHale, B. Williams, Lucas czy nawet prime Moses (który przecież rok później był w all D 1st).

 

ci wyżej to i tak tylko wysocy wymienieni pod kątem defensywy. z kolei Gilmore np. w swoim najlepszym sezonie (MVP, all ABA 1st i na pewno byłby w all D 1st, gdyby to wtedy istniało w ABA) pod koszem zmagał się z takimi tuzami pomalowanego jak: Beaty (undersized C, stary już zresztą), Mel Daniels (też undersized, jedna z największych podkoszowych gwiazd w historii ABA), Paultz (ten był nawet dobry, później radził sobie w NBA) czy Neotlicki. jeszcze pewnie kilku porządnych PF by się znalazło, ale poza tym to mnóstwo no namów, którzy w ABA grali dużo minut pod koszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.