Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Gervin byl 5 x allNBA 1st team - tyle na ten temat wiecej niz Martin Durant i Vince razem wzieci

k**** ja Gervina nigdy nie widzialem ale sie nie sile na wydobywanie ze staystyk jakis wnioskow , jakbyscie komukolwiek powiedzieli ze Gervin byl na rowni z Vincem czy KEvinem MArtinem to by was wysmial , blagam ludzie to juz nie chodzi o to ze go mam ale to jest jakas parodia

Iverson byl MVP 2001. jaki z tego wniosek ? ze scoring jest przeceniany.

 

btw, za czasow Gervina najlepszymi guardami byli:

-Paul Westphal

-Maravich (stylowo 70s Iverson, jego druzyny regularnie najgorsze w lidze w ataku, 0 sukcesow w playoffs)

-David Thompson (typowy nie-koszykarz jak LeBron itp; Vince Carter tamtych czasow)

-World B Free

-Gus Williams

-Dennis Johnson

-past prime Tiny Archibald

-Otis Birdsong

 

zaden z nich nie ma szans powachac all-NBA dzisiaj oprocz Thompsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dennis Johnson nie ma szans?

facet nigdy nie zawiódł, wzbijał się na wyżyny swojego skilla w najważniejszych meczach, liczył się przez całą dekadę w mistrzowskich teamach, był świetnym obrońcą i jest idealnym teammatem.

 

jak McHale był nijaki, Parish nijaki, DJ nijaki to tytuł rzeczywiście zdobywali Boston Birds.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dh12, DJ byl spoko, fajny combo guard rozciagajacy obrone i swietny man defender. problem jest taki ze to nie wystarczy zeby byc all-NBA dzisiaj.

 

a ja wlasnie ogladam mecze Tmaca 03 z playoffs i nie moge uwierzyc ze poszedl prawie z 50 pickiem. Penny, Durant, Drexler, Gervin zamiast Tmaca ? czym sie sugerowaliscie wybierajac ich ? (powazne pytanie do Jendrasa, Chytrego i ai3). u karpika rozumiem ze bylo to podyktowane pozycja... bo TMac byl o wiele lepszy niz Kidd. i jeszcze bula, Pierce 02/03 ? serio ? poza Bostonem nie bylo chyba osoby na swiecie ktora postawilaby ich na rowni. moze zadecydowala jego reputacja chokera, jednak to wszystko przyszlo po jego kontuzjach. tutaj byl zdrowym rzeznikiem.

 

ja na poczatku obawialem sie o jego defensywe ale teraz widze jest pelno meczy na YouTubie wiec mozna pokazac ze jest dobrym obronca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nabił je tak o 30-40% lepsze od Gervina.

Miałem nadzieje, że jak u was dotrwał do picku basta, dotrwa i u mnie, ogółnie lepszy od Duranta i paru innych.

Jednak nie od Drexlera jednak - lepszy zbierający, broniący, proven winner i dający więcej teammates. Ogólnie w warunkach tej zabawy Drexler jest top5 guardem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dennis Johnson nie ma szans?

facet nigdy nie zawiódł, wzbijał się na wyżyny swojego skilla w najważniejszych meczach, liczył się przez całą dekadę w mistrzowskich teamach, był świetnym obrońcą i jest idealnym teammatem.

 

do ideału było mu daleko. polecam poczytać o tym, dlaczego oddano go do phoenix, a później do bostonu (zawodnik w swoim prime dwa razy zmienia klub w ciągu czterech lat!).

 

natomiast co do jego grania w najważniejszych momentach, to przecież DJ odstawił Starksa przed Starksem: G7 finałów 1978 to w jego wykonaniu 0/14 FG i w sumie tylko 4 punkty, 2 asysty i 3 straty, a sonics przegrali zacięty mecz.

 

zresztą parę lat później w serii z lakers też rzucał kiepsko, obwiniano go za porażkę i był to jeden z powodów dlaczego bez większych problemów oddano go do phoenix.

 

co do Gervina, to Bastillion za bardzo po nim pojechał. to mimo wszystko przez kilka lat był czołowy zawodnik ligi, czego o Carterze nie można powiedzieć, no może w 2001 był w top5 jeśli uwzględni się playoffs, ale GG trzy lata z rzędu był w top 3 MVP voting gdy to jeszcze zawodnicy głosowali. później jeszcze też łapał się do top5. racja za to jeśli chodzi o jego D, nawet jest jeden bardzo fajny przykład gdy przez to zaprzepaścili swoją jedyną szansę na mistrzostwo, ale nie będę wchodził w szczegóły bo bym musiał zdradzić swojego jokera na następne rundy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaak!! jest i playoff peja 30 % z gry i 2 dobre mecze na 100 w post :lol:

 

naprawde szanuje to ze kazdy ma swoją wizje ale bez przesady, 35 lat koszykówki a my wybieramy peje k**** stojakovica co psuje wszystko bo musi ciepac, ciepać i ciepać do tego jebanego kosza bo jak nie ciepie to jest c*** a nie zawodnik, i jebie mnie ze w prime miał 24 średnią i grał fajny sezon.

dajcie spokoj to nie jest człowiek do tej zabawy, zresztą już kilku wybranych sie tu kompletnie nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że o wyniku starcia decydujemy głosowaniem? Jeśli tak, to już widzę jak stosujący proKPZR-owską socjotechnikę Bastillion wygrywa z kimkolwiek starcie:

1) "Kto jest najlepszym centrem wszechczasów i dlaczego Akeem / Hakeem?"

2) "Gilmore vs Hakeem - wirtualne starcie dwóch najlepszych 7-footers ever",

3) "Hakeem jako najlepszy PF wszechczasów - wnioski komparatystyczne na podstawie archiwalnych statystyk; przyczynek do dyskusji",

4) "Best AllAround Players with stuffing defence - Tracy McGrady vs Michael Jordan, rozprawka o wyższości braku awansu do 2nd round PO nad 6 pierścionkami",

5) "Deron Williams konta John Stockton - słów kilka o mistrzu asyst nienabijanych i asyst nabijanych",

etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja moge byc z tymi kozaczkami w grupie tzn Bastem i Karpikiem ? dokoptujecie nam jeszcze jednego i jedna grupa juz jest

ale to robimy te grupy czy nie?

bo jeśli chodzi o głosowanie, to przez PM/gg 3 osoby były za grupami, 2 za playoffs i tobie wszystko jedno. jeszcze dh na forum napisał, że woli playoffs. więc jest 3-3 plus twój neutralny głos, ja też jeszcze nie jestem zdecydowany na żadną opcję. a co z resztą osób, jak wolicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie grupy, argument Lu o zbyt szybkim zakończeniu fajnej zabawy jest przekonujący. Chociaż przed czymś takim jak jakieś ostateczne głosowanie w tej kwestii przydałoby się ustalić jak taka gra w grupach miałaby wyglądać.

 

2/4 idealnych fitów do mojego składu mam. Gorzej będzie z jokerami bo myślę, że nie tylko ja mógłbym się na nich skusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.