Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

k**** dh12, popsułeś mi zabawę. Z 12. numerem nawet nie ma co draftować, bo przecież mj jest tylko jeden, więc zwycięzca też może być jeden.

 

Powiedz mi lepiej jak chcesz grać run&gun przeciw all-time składom nie mając zbiórki w obronie.

 

W międzyczasie Roger mi podpierdolił Petrovicia. Fak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic to nie Nash

 

zobaczmy co na ten temat mówi święta księga wielebnego Simmonsa, która jak wiemy według ai jest wykładnią wszystkiego:

If you think Nash sucked on defense, you should have seen Magic pretending to be a bullfighter in the late eighties and early nineties. Ole! Ole! But Magic's teammates could protect him. When Nash's opponents beat him off the dribble, they scored because he never had smart team defenders or a shot blocker behind him.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa wcielo mi posta...

 

gdzie rzym gdzie krym

gdzie Gervin a gdzie Carter

Gdzie Gervin '77-'78 a Gdzie Carter '00-01 ?

a moze Gdzie Carter '00-01 a gdzie GG '77-78 ?

w tej zabawie raczej nalezalo by rozpatrzyc to w ten sposob (w tych konkretnych latach).

i okazalo by sie ze Rzym i Krym praktycznie granicza ze soba.

 

porownalem statystyki (tak tak, te nielubiane przez wszystkich statystyki, ale coz, widizalem tylko kilka meczy GG) i sie okazal oze sa niemal takie same. mozna porownywac zbiorki/asysty/reszte i bedzie wszysedzie neimal to samo.

Mysle ze wazniejsze jest porownanie tutaj wplywu na defensywe i ofensywe. Vince traci troszke do Gervina (104 do 101 Drtg) ale oddaje dokladnie tyle samo w ataku czyli w obu przypadkach jest +10.

WS u cartera w tym pamietnym sezonie, w ktorym w ostatniej kolejce spotkan Grant Hill zpchnal Vince'a z 3 na 4 miejsce najlepszych strzelcow sezonu , bylo na poziomie- uwaga- 0.208 czyli wiekszym niz kiedykolwiek Gervin mial. GG natoimiast mial 0.201czyli mozna postawic znak rownosci.

 

Mysle ze takie przedstawienie sprawy jak Twoje dh12 jest krzywdzace wtej grze dla Cartera.

O ewentualnej przewadze ktoregos z zawodnikow moze decydowac tutaj dopasowanie do sezpolu, chociaz obaj zawodnicy sa bardziej nastawieni na ofensywe niz na D.

Carter daje trojke ktora wtedy trafial na bardzo dobrych 40-stu procentach a Gervina mozna spokojnie zostawic na obwodzie wolnego. Do tego VC czesciej wbijal na kosz (w kazdym razie strzelal wiecej karnych)

 

ja naprawde nie widze tutaj jakiejs wielkiej, jak sugerujesz dh12, przewagi GG a widze raczej znak rownosci.

chcial bym zebys to rozpatrzyl pod kątem tych wybranych sezonow a nie pod katem latki jaka przylgnela do VC w ostatnich latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna taktyka

Kidd-Vince-LEbron-Gasol-Dwight

 

Gasol jest tu najlepszym koszykarzem-koszykarzem, fajnie co?

Kidd jest fajny, biega, biega broni i biega i w sumie to dobry wybór ale piłki w 4kwarcie mu nie dam

mało? jedziemy dalej

Vince?jakbym wybierał all-time sdunk contest to no contest że Vince byłby na liście, nawet skróconej, ale w tej lidze Vince=Amare, parę pobudzających wsadów, parę alleyów, pobiega poskacze powygląda

Dwight w ataku w sumie nic konkretnego, może pare podwojeń, chociaż nie wiem bo Howard to c***owy passer ale w obronie prawdziwe wzmocnienie i zajebista zbiórka-defensywna opoka, nieźle

no i prawdziwy lider który nic nie wygrał i nie potrafił zdominować Hedo...

 

4 kwarta, do której jeśli dojdziesz to już nie przejdziesz.

a to że miałeś 12 pick to wcale nie był twoj handicap, ale mogłeś wybrać PO performerów których może i bez zbiórki i bez obrony, ale ai3 ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie kazdy ma w skladzie poza dh12 max dwoch slynacych z obrony gosci, ja mam Johnsona i McHale'a

nie czaje

nie czaje tez tego ze taktyka twin towers ktora graja Memphis w tym i zeszlym sezonie jest tak malo skuteczna i nie przynosi zwyciestw

kosmieczne twin towers bez wybitnych niskich

i nie rozumiem czemu 2 gosci McHale Amare - po 9,5 zb plus Magic i nikt nizszy niz 6-5 maja nie zbierac pilki w obornie, od kiedy to zbieranie pilki zalezy od cmtrow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** odnieście się do tego, błagam

Gervin=Carter

gdzie jesteś?patrzysz i nie grzmisz?

znowu zle dh12

powinno byc tak:

 

k**** odnieście się do tego, błagam

Gervin '77-'78 = Carter '00-'01

gdzie jesteś?patrzysz i nie grzmisz?

przy czym ostatnie zdanie traci sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carter01 poza tym że przeskakiwał ludzi i francuzów, zrobił retro show (przyznaje było zajebiste) na asw i rzucił kilkaset punktów na Iversonie to nigdy nie byl uważany za najlepszego gracza w lidze, za top10 nawet. Co z tego, że sie fajnie zapowiadał?a Darius Miles jak się zapowiadał hoho

 

Gervin pośród tych wielkich legend jak KAJ Moses Erving rozegrał jak nie jeden to dwa sezony MVP. rzucał finger rolle i nie dało się go powstrzymać. Może nie był idealnym zwycięzcą i gtg, ale Magic był i tyle w temacie.

 

Zresztą MAgic i Bird to jedyni gracze* w tej lidze, którzy mają taki skillset i takie boiskowe IQ, że nie ma na nich obrońcy. Mięśnie da się obronić, ale inteligencji nie.

 

*Jordana też się nie da powstrzymać 1on1 ale z trochę innych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to że miałeś 12 pick to wcale nie był twoj handicap, ale mogłeś wybrać PO performerów których może i bez zbiórki i bez obrony, ale ai3 ma

Carter przecież w 01 miał zajebiste playoffy.

 

Poza tym w 2001 też był raczej nie do zatrzymania, komplet jeśli chodzi o umiejętności, zajebisty zasięg rzutu, świetna trójka, potrafił przedrzeć sie przez każdego i wpakować nad każdym od Tima Duncana po Bena Wallace'a.

 

Jedyny zarzut jaki można stawiać karpikowi to brak ludzi, którzy umieją trafiać w ważnych momentach.

 

I nie wiem dh12 czy wiesz, ale obrona jest równie ważna co atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze ktoś odważny kto postawi tezę, że Gervin = Carter c*** z tymi jaki Carter czy 01 czy nbalive04 bo tam chyba miał 98overall.

 

przy wszystkich brakach Gervina w obronie (zresztą Carter to żaden defensor), jest ktoś jeszcze odważny? i nie nazywa się rappar mycek czy calogero?(edit)i quester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie kazdy ma w skladzie poza dh12 max dwoch slynacych z obrony gosci, ja mam Johnsona i McHale'a

nie czaje

kto z trójki Ewing, Robinson, Cooper nie słynął z defensywy?

 

a dh12 dokonał tego, co nie sądziłem że się komukolwiek uda - zepsuł skład mając Jordana w drużynie.

 

 

nie czaje tez tego ze taktyka twin towers ktora graja Memphis w tym i zeszlym sezonie jest tak malo skuteczna i nie przynosi zwyciestw

??? jakie twin towers w memhis. Hakeem + Sampson oraz Duncan+Robinson to jedyne twin towers z graczami na tym poziomie jakie istniały i obydwie te kombinacje były strzałem w dziesiątkę.

 

kosmieczne twin towers bez wybitnych niskich

Nash nie jest wybitnym niskim?

 

i nie rozumiem czemu 2 gosci McHale Amare - po 9,5 zb plus Magic i nikt nizszy niz 6-5 maja nie zbierac pilki w obornie, od kiedy to zbieranie pilki zalezy od cmtrow ?

ha, jesteś zapatrzony w statystyki!

 

a żeby niski mógł zebrać piłkę, to musi mieć wysokich, którzy zastawią wysokich przeciwnika.

poza tym mógłbyś się odnieść do tego cytatu Simmonsa na temat ole! ole! defensywy Magica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszą obroną jest atak

to już było ale warto to powtórzyć

wyniki po 70 są dobre gdy po jednej i drugiej stronie grają Vujacic, Perkins, Snow, Foster etc

tutaj Wade-Kobe mamy na każdej pozycji i to trochę jak z all star game bez tej całej show-otoczki. wyniki są wysokie między innymi dlatego że grają faceci którzy ładują po 25 na zawołanie a 40 co niedziele.

fajnie mieć dobrą defensywę, ale lepiej mieć zajebisty atak a najlepiej i to i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.