Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie rzym gdzie krym

gdzie Gervin a gdzie Carter

 

powiedzcie mi jak chcecie bronić Magica i Gervina czyli jednych z najbardziej unstoppable freaków koszykówki?

jak chcecie ich bronić jak za plecami jest jeszcze Dennis Johnson czyli czlowiek od g7 (nigdy nie zjebal decydującego meczu, ba nigdy nie zszedł poniżej bardzo dobrego poziomu, czy to jako Celt czy jako Sonic - kto i ilu jeszcze może sie czymś takim pochawlić?)

Amare nie zbiera i nie broni, ale jest zajebistym finisherem i nikt nie będzie od niego oczekiwał więcej niż paru alleyów, open smeczy i jakiś mid rangeJ

McHale to mr fundamental przed Mr.Fundamental i od lat w koszykówce zajebiście radzą sobie zajebiści koszykarze, może nawet lepiej niż demony atletyzmu. A jeśli jeszcze taki McHale 'parę' spotkań powygrywał i z paroma ludźmi sie sparował to jak dla mnie ai3 ma najlepszy ofensywnie skład. Run'ngun z Magiciem i Gervinem, wow wow wow wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie ladnie

najpierw Rip teraz Vince

I mean WOW

co dalej Fred Hoiberg ? Sam Mitchell player/coach ? kim jeszcze nas uraczycie

mozesz nie pamietac ai jak gral vince na poczatku wieku, to bylo dawno i nieprawda.

porownywanie freda hoiberga 'xx do Cartera '00-'01 jest jak porownywanie McHale'a 'xx do Olajuwona 'xx. ups, Ty chyba serio ich porownywales .

w sumie te Twoje wywody to taki troche kabaret mumio, totalnie odjechana abstrakcja (ktora mam wrazenie ze Twoj styl pisania dodatkowo poteguje) ale przynajmniej ludzie maja troche smiechu jak uslysza "kopytko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ofensywnie ma.

Tak na 110 ortg(to liga all-time) i na 120 drtg(wystarczy dać entry pass do Shaqa/HO/Howarda/Jabbar, ich nie zatrzymają nawet w podwojeniach).

Ten squad zresztą z taką zbiórą nie ma szans nawet na fastbreaki, będą walczyli o przekroczenie liczby orb przecwinika swoja liczba trb. Do tego brak shotblockera - Wade, MJ, Lebron będą kończyli dwutakty jak na treningu. Po prostu śmiech. Inaczej - all-time z 2 dziurami w obronie? Fail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie rzym gdzie krym

gdzie Gervin a gdzie Carter

 

powiedzcie mi jak chcecie bronić Magica i Gervina czyli jednych z najbardziej unstoppable freaków koszykówki?

jak chcecie ich bronić jak za plecami jest jeszcze Dennis Johnson czyli czlowiek od g7 (nigdy nie zjebal decydującego meczu, ba nigdy nie zszedł poniżej bardzo dobrego poziomu, czy to jako Celt czy jako Sonic - kto i ilu jeszcze może sie czymś takim pochawlić?)

Amare nie zbiera i nie broni, ale jest zajebistym finisherem i nikt nie będzie od niego oczekiwał więcej niż paru alleyów, open smeczy i jakiś mid rangeJ

McHale to mr fundamental przed Mr.Fundamental i od lat w koszykówce zajebiście radzą sobie zajebiści koszykarze, może nawet lepiej niż demony atletyzmu. A jeśli jeszcze taki McHale 'parę' spotkań powygrywał i z paroma ludźmi sie sparował to jak dla mnie ai3 ma najlepszy ofensywnie skład. Run'ngun z Magiciem i Gervinem, wow wow wow wow

Przypominam, że gramy na dzisiejszych zasadach, a dziś zajebisty póldystans choćby nie wiem jak byłby zajebisty jest najgorszym możliwym zagraniem w ataku, więc broniąc ich wystarczy contestować ich rzuty, w sumie nic więcej, bo Amare i McHale nie gwarantują zbiórki ani w ataku ani w obronie. W ataku się machnie parę putbacków i po sprawie. ai3 ma najgorszy skład w tej lidze. Żeby grać run'ngun z sukcesem musisz zbierać w obronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.