Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

bula ja tam dalej nie rozumiem twojego wyboru. mogles wziac Raya w poprzedniej rundzie, ktory jest duzo lepsza wersja Hamiltona i teraz wybrac Portera. zamiast tego zrobiles na odwrot.

 

teraz twoim najlepszym playoff scorerem jest Pierce, a 2 opcja Hamilton. ogolnie masz fajna ofensywe i lepsza niz sugerowalby talent bo swietne jest ball movement i man movement ale kto zdobywalby u ciebie pkty w crunch time ?

 

a pomysl ze mogles jeszcze np. wziac najpierw Raya, a teraz KJa...

Porter-Hamilton lepsze ?

 

fajny pomysl na zespol, ale wykonawcow mogles wybrac lepszych zdaje sie.

 

a cofajac sie dalej pomysl o czyms takim:

KJ-Ray-Pierce-Dirk-Walton

 

its ova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MJ Magic Bird Shaq KAJ Tim Hakeem ew Moses kto nie ma ich w składzie życze powodzenia.

czyli co, zabawa nie ma sensu, bo tylko GMowie z pierwszymi siedmioma, no może ośmioma pickami mogli wybrać dobrych graczy? reszta może sobie odpuścić draftowanie i tracenie czasu na gameplany, bo i tak nie przejdzie pierwszej rundy (BTW, robimy normalne playoffs, bez grup). super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza batalion

 

talent wise allen-kj zdecydowanie lepiej, ale co z tego

miałbym c***ową obrone na obwodzie + slaby team defense bo webber to nie kg czy duncan

wiec mj`e i bryanty byliby bezkarni

 

taki zestaw mi zdecydowanie bardziej odpowiada, bo jest bardziej zbilansowany

ripa lat co prawda jeszcze nie podałem ale 05-06 bodajże miał ponad 40% za 3. to mi styka

na crunch jest pierce, rip i webber + ławka, która bedzie mega wyjebana przede wszystkim ofensywnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duet Porter-Rip nie powali nawet Jasona Richardsona, więc nie wiem o czym ty mówisz, że jesteś ustawiony pod kątem defensywy na obwodzie.

a mając KJ-Ray to inni musieliby się zastanawiać jak ciebie bronić.

takie buty.

 

niby allen a tym bardziej kevin johnson to słabi obrońcy?

cała czwórka nic specjalnego, nie widze przewag Ripa nad Allenem i Portera nad KJ zeby mówić o ich defensywnym impactie.

 

a jak się stawia na defensywę to jest jeszcze paru lepszych obrońców 1on1, nawet dużo lepszych na samej pozycji pg, którzy jednocześnie nie odstają ofensywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allen nie jest takim złym obrońcą za jakiego go się ogólnie uważa, ale rip jest lepszy w tej kwestii.

porter też jest lepszym obrońcą niż KJ, a bardziej mi odpowiada w ataku bo nie monopolizuje piłki jak KJ.

 

poza tym jakbym miał brać allena najlepiej broniacego to bym musiał brać jakieś lata z celtics. a w tych z kolei był zdecydowanie gorszy ofensywnie niż np 04-05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rip jest gorszym obronca od Raya. Allen przynajmniej potrafi bronic superstara przez caly mecz, nie wpadajac w foul trouble i nie dac sie pojechac. Hamiltona zawsze chowali w obronie bo go brali na plecy albo atakowali go.

 

a KJ vs Porter ? nieporownywalni zawodnicy. KJ to all-NBA teamer, Porter to jest dobry, swietny role player max. w twoim teamie brakuje kogos od kreowania rzutow i KJ by sie przydal.

 

z Piercem w crunch time to ogolnie powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.