Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

marbergo bym wziął ale ma słabą opinię. zastanawiam się nad Bibby 05-06 a Stricklandem 97-98

dylemat jest taki ,że taki clutch jak Bibby by mi się przydał , ale ma mało asyst ,z drugiej strony to nie jest problem bo wysocy moi są po tym względem nieźli ,strickalnd właśnie dlatego mnie obchodzi bo to passer i k**** muszę myśleć teraz nejebanyt ,idę na szlugę na balkon i się zastanowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marbergo bym wziął ale ma słabą opinię. zastanawiam się nad Bibby 05-06 a Stricklandem 97-98

dylemat jest taki ,że taki clutch jak Bibby by mi się przydał , ale ma mało asyst ,z drugiej strony to nie jest problem bo wysocy moi są po tym względem nieźli ,strickalnd właśnie dlatego mnie obchodzi bo to passer i k**** muszę myśleć teraz nejebanyt ,idę na szlugę na balkon i się zastanowie

 

Nie kapuję jak można nie mieć wcześniej przygotowanego wyboru w drafcie. Kartka and długopis znajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marbergo bym wziął ale ma słabą opinię. zastanawiam się nad Bibby 05-06 a Stricklandem 97-98

dylemat jest taki ,że taki clutch jak Bibby by mi się przydał , ale ma mało asyst ,z drugiej strony to nie jest problem bo wysocy moi są po tym względem nieźli ,strickalnd właśnie dlatego mnie obchodzi bo to passer i k**** muszę myśleć teraz nejebanyt ,idę na szlugę na balkon i się zastanowie

 

Nie kapuję jak można nie mieć wcześniej przygotowanego wyboru w drafcie. Kartka and długopis znajesz?

Wcale nie musi być kartka i długopis, może być plik tekstowy. Tak bardziej współcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jak chcesz do dobrego picka potrafisz wybrać

zestresowałeś mnie i mój mózg na zjeździe zaczął funkcjonować.

 

44%

tylko że trafiał 1.3 trójki na mecz :]

ja bym wiecej trafił :]

wystarczy. przy takiej ekipie wystarczy ,że nabije asysty na Allenie ,pogra bez piłki dzięki moim twin towers i pobroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.