Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Joe Dum(b)ars jest przereklamowany

wszystkie rankingi, on jest wysoko, ultimate defender etc

z tymże Jordana lepiej bronił Rodman i ogólnie cali Pistons z 'no layups' pod koszem.

peak89-90 to Dumars bez rzutu a peak 92-93 to z rzutem ale bez zwycięstw.

 

marzec fajnie że go wybrałeś w 5 rundzie, ale jak dla mnie to szału nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob dostał Chrisa Mullina -członka Dream Teamu, który na osobistej wishlist u Chucka Dalyego był tuż przed prime Drexlerem i Stocktonem. Nikt w lidze nie miał takiej łatwości w zdobywaniu easy points jak Chris Mullin, do tego mańkut, z dobrym podaniem i wysokim IQ.

 

i miał flattop !!!!

 

Rob w ataku masz czym grać i czym zdobywać punkty, a piłka powinna sama chodzić jak po lince między zawodnikami bo nie dość że Stockton to jeszcze Mullin i przede wszystkim Barkley to super podający, ale nie wiem czym ty będziesz bronił obwód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek - dorosli rozmawiaja.

Ja mam wrażenie, że nie dorośli tylko banda nastoletnich dup wyznających astrologię i wierzących w boską siłę medium.

 

A prawda jest taka, że zwyczajnie nie macie możliwości podważenia czegokolwiek z tego co napisałem w tym poście i dupy szczypią, że może jednak te wspaniałe czasy nad którymi ronicie łzy nie były takie jak je zapamiętaliście i Ci genialni zawodnicy nie mieli w sobie nieodgadnionego pierwiastka zajebistości tylko lepsze warunki do wygrania mistrzostwa. Zejdźcie na ziemię.

 

primo to bedzie Ci trudno wykazac ze nash przez cala kariere mial gorsze sklady niz pierwsi bulls czy pistons, rockets? wez sobie zreszta zobacz te sklady i przeladowanie talentem, nie wiem czy diaw na pf to jest przyklad czegos zlego jak mozna bylo zdobywac mistrzostwa z edwardsem i leimbeerem pod koszem, z paxsonem na rozegraniu i cartwrightem na centrze, kenny smithem na pg itd

 

secundo chodzilo mi o sposob w jaki objawiles sie w temacie, ludzie tu dyskutuja na jakie-takie argumenty, a Ty wbijasz z zaspermionymi monitorami i szczypiacymi dupami.

 

to tak jak drac ryja na sedziego, mozesz najwyzej technika dostac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob dostał Chrisa Mullina -członka Dream Teamu, który na osobistej wishlist u Chucka Dalyego był tuż przed prime Drexlerem i Stocktonem. Nikt w lidze nie miał takiej łatwości w zdobywaniu easy points jak Chris Mullin, do tego mańkut, z dobrym podaniem i wysokim IQ.

 

i miał flattop !!!!

 

Rob w ataku masz czym grać i czym zdobywać punkty, a piłka powinna sama chodzić jak po lince między zawodnikami bo nie dość że Stockton to jeszcze Mullin i przede wszystkim Barkley to super podający, ale nie wiem czym ty będziesz bronił obwód.

Stockton jest niezłym obrońcą. Trzy razy był w drugiej defensywnej piątce sezonu. To samo w sobie coś znaczy. Wystarczy, że na sg wezmę kogoś kto potrafi cokolwiek robić w obronie (Ray Allen byłby idealny) i będę miał zapewniony przyzwoity defence.

 

Pozatym mówiłem, że chcę stworzyć ofensywny czołg i jak narazie idzie znakomicie :)

 

ps

jest jeszcze jeden nie wzięty zawodnik dream temu! Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

longtime fan Bullets:

Hayes was a very good post defender as a Bullet, better as a help defender but strong and tough to get position on. With the Rockets, he didn't have that good a rep; thought of himself as the star and didn't see why he should do the dirty work but with the Bullets he D'd up.

 

He really was the center on those Bullets teams; Unseld was really the Paul Silas type forward . . . that is to say that defensively, Hayes was the help defender and shot blocker while Unseld was the dirty work guy and enforcer while offensively, Hayes set up in the block and Unseld either floated out to the free throw line area to set those dirty picks and shot his little flat footed jumper or slid underneath for offensive rebounds and putbacks. Stylistically, Hayes was the center.

problem masz inny, nie masz lidershipu w zespole. Hayes jest typem ktory byl bardzo utalentowany ale prawie uncoachable. przy swietnym liderze i autorytarnym trenerze udalo sie to opanowac, ale nawet wtedy dochodzilo do konfliktow, tylko ze przynajmniej gral swoje.

 

Barkley jest beznadziejnym liderem, sam daje zly przyklad, w dodatku chce pelno touches, lubi sobie poballhogowac etc (a Hayes to nie jest ktos kto bedzie wykonywal brudna robote bez gadania). ogolnie Hayes jest troche c***em, a kto go ma opanowac ? Barkley ktory nad samym soba dobrze nie panuje i nie daje dobrego przykladu ? good guy Stockton ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolei Dantley byl ultimate statpadderem. gdziekolwiek nie poszedl to konczylo sie tak ze zespol z nim stawal sie gorszy, poprzedni sie wzmacnial, a po jakims czasie ten zespol go trejdowal do nastepnego ktory byl zapatrzony w jego skutecznosc i scoring, by po jakims czasie tez go sprzedac. gral w roznych klubach, ale sytuacja zawsze byla taka sama, swietne statsy i negatywny impact.

 

przynajmniej tak ja go znam, moze mnie ktos poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział, że na Coopera będzie tylu chętnych, to chyba wziąłbym go w czwartej. Jak dla mnie świetny pick.

 

ogolnie ciekawy gosc, ekscentryk , ale Jendras Cowens 78-79 to jak postawic na Niemcow w 44'

Gasol byl i byl cieplutki

 

to nie asg, ja wybieram pod względem skillsetu, nie sumy talentu.

 

u mnie nie ma miejsca na wykorzystanie wszystkich umiejętności Gasola, a Cowens robi lepiej to, na czym najbardziej mi zależało.

 

Jendras c'mon. Mówimy o all-time great składach, Dave Cowens miał TS% w okolicach 50, więc jumper z 5-6 metra trafiac musiał coś na oko 40%. To dobry all around player, ale w half court już mało przydatny, w dodatku słabo zbiera w ataku. Gość da Ci intensity, dobrą zbiórkę w obronie, ale ja bardziej potrzebowałem Gasola z uwagi na HCO.

 

Ale all-time great nie znaczy, że nie potrzebujesz role-playerów. Nie wiem jak chcesz wykorzystać w ataku LeBrona, Dwighta i Gasola jednocześnie, akurat w twoim przypadku Cowens byłby lepszym fitem, bo rozciągałby trochę obronę. A tak masz Howarda i Gasola potrzebujących swoich okazji do punktowania w izolacjach, ciekawe co wtedy będą robić James z Kiddem, ścinać pod kosz? Już to widzę.

 

W sezonach, jakie wybrałem, Cowens miał TS niewiele mniejsze od Garnetta na przestrzeni całej kariery. Tyle że KG jest wyższy, bardziej atletyczny i skuteczniejszy pod koszem, więc jeśli Dave rzuca z półdychy na podobnym poziomie, to mi to w zupełności wystarczy.

 

Zresztą, dla mnie w ogóle za dużo jest skupienia na stealach, za mało na dopasowaniu. Piszecie, że Dumars przeceniany, ale przecież to nie znaczy, że słaby. Para Payton-Dumars może być świetna w obronie, ale na to uwagi nikt nie zwrócił. Ważne, że piąta runda to dla niego za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiekla mi faja , mial byc niski ale poszedl Ben, a ja potrzebuje mimo wszystko wygrac ten konkurs pieknosci jakby nie patrzec dwoma Forwardami glosowania nie wygram, Sabas 86 z tego co sciagnalem na sport-scene 25-30 h tasmy , swietne wlosy, swietna twarz i swietna jakosc obrazu, co tu duzo mowic taki antyGilmore

ja go widzialem past prime a wzialem prime, ze nie braliscie go pod uwage uwazam wasza strata, przepraszac nie bede, grac gral zyc zyl a ze gral w europie, nadal ma dwie rece dwie nogi i jest koszykarzem ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolei Dantley byl ultimate statpadderem. gdziekolwiek nie poszedl to konczylo sie tak ze zespol z nim stawal sie gorszy, poprzedni sie wzmacnial, a po jakims czasie ten zespol go trejdowal do nastepnego ktory byl zapatrzony w jego skutecznosc i scoring, by po jakims czasie tez go sprzedac. gral w roznych klubach, ale sytuacja zawsze byla taka sama, swietne statsy i negatywny impact.

 

przynajmniej tak ja go znam, moze mnie ktos poprawic.

i chuligan , tak ma być. za to za reputacje dostaje dużo gwizdków, co oznacza ze razem z szakiem wyfauluja wysokich przeciwnika przed końcem 3 kwarty

ty się lepiej zajmij tym żeby ci marzenie nie wpadło pod pociąg-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.