Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Lorak !

 

nie kradnij mi Iversona specjalnie zespol pod niego budowalem. defensorow sprowadzilem, nawet tego wysokiego PG i point forwarda udalo sie skolowac. specjalnie wzialem good guys zeby nikt sie nie wkurwial jak opusci trening czy dwa. nie bedziemy przeciez sie klocic o treningi ?! o treningi ?!

 

Deron-Iverson-TMac-Hakeem-Artek

 

Iverson rozpierdoli Jordana crossem, a kazdego innego szybkoscia i rzuci 60 ppg (planuje zeby oddawal 70 rzutow na mecz).

tyle rzutów to Twój zespół bedzie miał dopiero po 6 kwartach

chyba jednak musimy zainwestować w druga pilke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael Cooper?

 

Dumars,Blaylock,,Christie,Bowen nawet jebany Sefolosha :)

nie miał trójki ,punkty zdobywał wtedy jak mu piłka wpadła przypadkowo w ręce.

jak dla mnie kandydat to blooper

już mogłeś wziąć Artesta na SF 2003/2004

 

chyba ,że chodzi Ci o tego z Los Angeles Sparks ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael Cooper?

 

Dumars,Blaylock,,Christie,Bowen nawet jebany Sefolosha :)

nie miał trójki ,punkty zdobywał wtedy jak mu piłka wpadła przypadkowo w ręce.

jak dla mnie kandydat to blooper

 

nie miał trójki? w sezonach, w których go wziąłem, trafiał 38% za trzy oraz 85% FT, do niego należy rekord trójek w finałach, do tego w tym samym spotkaniu wyrównał finałowy rekord asyst w kwarcie. to jest zresztą jego kolejna wielka zaleta, że potrafił też grać jako PG i właśnie on czasem ciągnął showtime. w defensywie to oczywiście był szalenie wszechstronny, kryl każdego od Isiaha do Birda, a więc od super szybkich niskich PGs, a na postupujacych forwardach skończywszy. porównywanie do niego Blaylocka, Bowena, Christie czy tym bardziej Sefo to... brak mi słów Koelner ;] Dumars mimo że bardzo dobry w D, też odstaje od Coopera, tzn. nie mógł kryć skrzydłowych i nie był tak dobry w help D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale naprawdę nie żałujesz picka na Michaela Cooper'a? facet rzuca po 8 pkt w karierze ,jest zadaniowcem ,oczywiście moim ulubionym zawodnikiem z tamtego składu brzydali Lakers ale na tym etapie jest jeszcze wielu koszykarzy ,których mogłeś zdraftować. nawet Byrona Scotta.

oczywiście Cooper Ci bardziej się przyda do gameplan. dobrze bronił ,biegał do kontry ,ogólnie zawodnik z typu przyda się każdej drużynie ale jestem zdziwiony ,że poszedł aż tak szybko.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastillion - jebac spejsing, niech podwajaja bena :D

 

Findek - dorosli rozmawiaja. no dobra, niektorzy. ale w ogole to mocne zafiksowanie na opisy onanizmu przed komputerem i wklejanie wszedzie gdzie sie da od paru dni filmikow z nastoletnim czarnuchiem nie wyglada najlepiej :wink:

 

ai3 - shooterow jest przyslowiowy fc***. defensywnych centrow tej klasy uznalem ze mniej, a tych 2 rzeczy najbardziej potrzebowalem teraz.

 

btw, mullin nawet nie byl na mojej dlugiej liscie strzelcow na gf, zobaczymy w tym turnieju czy racje mialem ja czy Rob :wink:

 

co do Coopera to niestety z bolem serca musze zgodzic sie w wiekszosci z Lorakiem. wczesna runda na niego jezeli chodzi o klase gracza, jako fit do Nasha to wybor co najmniej solidny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale naprawdę nie żałujesz picka na Michaela Cooper'a? facet rzuca po 8 pkt w karierze ,jest zadaniowcem ,oczywiście moim ulubionym zawodnikiem z tamtego składu brzydali Lakers ale na tym etapie jest jeszcze wielu koszykarzy ,których mogłeś zdraftować. nawet Byrona Scotta.

 

wzięcie Scotta to by było zmarnowanie picku.

co do punktów Coopera, to zauważ, że grał w drużynie naładowanej scorerami na prawie każdej pozycji, a że najlepiej ze wszystkich lakers nadawał się do bronienia, to taki a nie inny był podział ról. jeśli jednak chodzi o ofensywę to niczego mu nie brakowało - miał i rzut (wysoka skuteczność z FT, czy 3P) i atletyzm (startował nawet w konkursie wsadów, choć bardzo kiepsko mu poszło, nie pamiętam czy w ogóle jakiegoś dunka wykonał ;]), dobrze grał z piłką (przez fragmenty gry to on był PG lakers), a jak przychodziło co do czego, to zdobywał dużo punktów i to często ważnych (ale o jego cluttchyzmie to ewentualnie będę pisał w gameplanie i rebutalu).

 

ps

wiadomo, to tylko dwa mecze, więc nie można z tego wyciągać żadnych wniosków i potraktujmy to jako ciekawostkę ;] ale w tym drugim sezonie wybranym przeze mnie (dla wcześniejszych nie ma niestety game logów) Cooper w dwóch meczach startował zamiast Magica (oba lakers wygrali, ale przeciwnik był słaby). w pierwszym spotkaniu miał 21-4-7, w drugim 16-9-8, a rozgrywający przeciwników (jednym z nich był Hornacek) mieli łącznie 10/28 z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Mullin którego bardzo chciałem mi uciekł, ale dostałem lepszego passera ktory może grać jako point forward przede wszystkim, dużo lepszą defensywę i dużo lepszego zbierającego. Troche inne zadania w zespole, ale Grant Hill w prime to był project monster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradze specyfikacje jednego z tygryskow gdyz nie zamierzam go brac - cpunek, krotka kariera ale mimo iz krotka to swoje miejsce w NBA zaznaczyl

pozostalych dwoch zamierzam wciagnac w nastepnych dwoch rundach

 

a co do Iversona jak bedzie trzeba i zostanie do 7-8 rundy to biore go bankowo - wyjde Gervinem, Magicem, Iversonem(na Centrze)- Dennisem- McHalem - napompuje sobie jeszcze ze dwie pilki i bede robil shootout

a tak serio to planuje stworzyc taki atak ktory nie bedzie mial slabosci

mam post threat, mam transition, mam halfcourt w osobie Magica, mam crunch time scorerow w DJu i Magicu i mam scoring championa przy ktorym Durant to wersja mini i light i prawde mowiac jeszcze nie skonczylem

bede biegal kolka wokol wiez i sciagal im gacie podawal miedzy nogami i konczyl z gory

a wasze ofensywy beda wygladaly tak http://www.youtube.com/watch?v=JgIESgSkr5I

 

no to trzeci moj pick Mullin, Artest, Benek, teraz nie mam juz odwrotu musze atakowac

Tora Tora Tora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam brałbym Artesta, ale potrzebowałem czegoś w ataku, a Rodman który będzie pełnił podobną rolę jest jednak dużo lepszy.

Chociaż z drugiej strony nikt by się nie przebił przez Artest-Rodman ale w ataku totalnie bym utknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradze specyfikacje jednego z tygryskow gdyz nie zamierzam go brac - cpunek, krotka kariera ale mimo iz krotka to swoje miejsce w NBA zaznaczyl

za dużo dałeś wskazówek, więc już pewnie wszyscy wiedzą o kogo chodzi, ale powiedz czemu nie zamierzasz go brać, jakie według ciebie ma wady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek - dorosli rozmawiaja.

Ja mam wrażenie, że nie dorośli tylko banda nastoletnich dup wyznających astrologię i wierzących w boską siłę medium.

 

A prawda jest taka, że zwyczajnie nie macie możliwości podważenia czegokolwiek z tego co napisałem w tym poście i dupy szczypią, że może jednak te wspaniałe czasy nad którymi ronicie łzy nie były takie jak je zapamiętaliście i Ci genialni zawodnicy nie mieli w sobie nieodgadnionego pierwiastka zajebistości tylko lepsze warunki do wygrania mistrzostwa. Zejdźcie na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.