Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdolicie jak potłuczeni. Sentymenciarze Wasza mać.

 

To weźcie k**** sobie wbijcie do głowy, że taki np. Nash bywał tak dobry jak uznawani za największych tej ligi ale gówno z tego, skoro jednym razem grali połową składu przeciwko niesamowicie mocnym Spurs (bo Amare i reszta dostali prze c***ową dyskwalifikację) ,innym grali przez cały sezon i po z Diawem jako ich najważniejszym wysokim. I co k**** miał zrobić Nash ? Żeby się dwoił, troił nie mógł zrobić k**** nic i nikt w tych samych okolicznościach nie byłby w stanie ugrać więcej ! Więc co, Nash jest mniej clutch i nie ma cojones, bo Amare dostał ejection ? Czyni go to gorszym zawodnikiem ? W dodatku, przeciwko komu odpadali Suns kiedy mieli szansę na misia? Powszechnie uznawany za najlepszego PFa w historii Tim Duncan, z tego co widzę o innych tematach to nierzadko postrzegany jako top 10 SG w historii Gino i przede wszystkim k**** Popovich. Nash, jednowymiarowy Amare i banda strzelców byli tak naprawdę o włos od mistrzostwa. Nash pokazał toughness (nos), lidership, CLUTCHYZM, miał wszystko. Pokażcie mi zawodnika, który miał większego pecha. Nash miał wszystko, żeby być pierwszą opcją mistrzowskiego zespołu. Co wy k**** myślicie, że trzeba się urodzić z jakimś tajemniczym, jebanym mojo żeby zdobyć pierścień ? Że istnieje coś tak nieuchwytnego i znaczącego ? BULLSHIT, c***a ! Jak ogromna jest rola trenera - zobaczcie jakie nazwiska prowadziły mistrzowskie ekipy w ostatnich dwóch dekadach, Rivers ma za mały staż ale reszta to sama czołówka all-time. Obejrzyjcie sobie mistrzowskie rostery, jak bardzo były przeładowane talentem. Nash miał o wiele gorszego trenera i teammates niż Jordan, Shaq, Duncan, KG czy Kobe, a mimo wszystko jednak przeważnie Phx Nasha było brane pod uwagę jako contender i byli raczej overachieverami, poza jednym sezonem z prime Shaqiem. Więc weźcie sobie wytrzyjcie monitory, przetrzyjcie zaspermione okulary i wyłączcie "romantyzm mode" bo mnie c*** strzela jak się tu wpierdalacie z teoriami o czarnej magii i TYM k**** CZYMŚ co trzeba mieć.

 

edit: zresztą, żeby hejterzy też mieli sie czymś cieszyć - to powyżej tyczy się również Lebrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pistons ten mecz przegrali. ciekaw jestem ile jesteście w stanie wskazać clutch wybuchów Thomasa, dzięki którym jego drużyna wygrała spotkanie? dacie radę chociaż z 10?

 

poza tym ai, wiesz z jakiej clutch akcji jest najbardziej znany ten twój czarodziej clutchyzmu? z trójkowego zagrania z Birdem i DJ. to jest highlight jego kariery, jego wizytówka, defining moment jego życia, gdy bardzo ładnie ustawił wtedy akcję pod tego game winnera Johnsona. Isiah jako zawodnik był takim samym idiotą jak jako GM. przecież on nawet wtedy jak miał powiedzieć coś publicznie to robił z siebie durnia, vide komentarz na temat Birda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączcie "romantyzm mode" bo mnie c*** strzela jak się tu wpierdalacie z teoriami o czarnej magii i TYM k**** CZYMŚ co trzeba mieć.

Ja tylko chciałem powiedzieć, że to podejście romantyczno-baśniowo-metafizyczne jest dziesięć razy gorsze od powszechnie krytykowanego podejścia matematyczno-naukowego. Od jednych się dowiesz, że Kobe wbrew pozorom średnio rzuca z mid-range, od drugich się gówno dowiesz, bo przeczytasz tylko "killer instinct", "clutchyzm" i "Kobe ma TO SPOJRZENIE przed ostatnią akcją".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pistons ten mecz przegrali.

my to wiemy Loraku.

 

Ja tylko chciałem powiedzieć, że to podejście romantyczno-baśniowo-metafizyczne jest dziesięć razy gorsze od powszechnie krytykowanego podejścia matematyczno-naukowego. Od jednych się dowiesz, że Kobe wbrew pozorom średnio rzuca z mid-range, od drugich się gówno dowiesz, bo przeczytasz tylko "killer instinct", "clutchyzm" i "Kobe ma TO SPOJRZENIE przed ostatnią akcją".

Lubię to!

 

 

 

aie3

Salary Cup Salary Cup Salary Cup Salary Cup Salary Cup Salary Cup Salary Cup Salary Cup Salary Cup Salary Cup

Komunizm Komunizm Komunizm Komunizm Komunizm Komunizm Komunizm Komunizm Komunizm Komunizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to mój wymarzony wybór, bo miałem dwóch graczy lepszych na oku, ale chodziło o fit, a Price będzie dziurawił kosz trójkami i w razie co w crunch time będzie rzucał osobiste. Miałem kiepściutki spacing i ktoś z rzutem za 3 musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak !

 

nie kradnij mi Iversona specjalnie zespol pod niego budowalem. defensorow sprowadzilem, nawet tego wysokiego PG i point forwarda udalo sie skolowac. specjalnie wzialem good guys zeby nikt sie nie wkurwial jak opusci trening czy dwa. nie bedziemy przeciez sie klocic o treningi ?! o treningi ?!

 

Deron-Iverson-TMac-Hakeem-Artek

 

Iverson rozpierdoli Jordana crossem, a kazdego innego szybkoscia i rzuci 60 ppg (planuje zeby oddawal 70 rzutow na mecz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.