Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

czemu nikt Price'a nie wziął? jakieś Portery. DD Reporter mogliście wziąć, oldskulowy chociaż

 

nie chodziło mi o MJa PG, ale drugiego guarda który potrafi poklepać, podać, świetnie broni i ma rzut. Manu jako kreator przy Jordanie np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KJ to będzie mega mega mega steal w tym przypadku

ciekawe czemu nikt prime Barona nie wziął. defensywnie miazga i PO performer, gorzej z rzutem.

chcecie rozegranie to trzeba było Marka Jacksona sypnąć, może by pokomentował coś przy okazji

no i tak jak napisałem- Price?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bast - Wade w 04-06 nie monopolizowal pilki w polowie jak Pierce chociazby - Wade grajac z Shaqiem to byla mega przyjemnosc do ogladania tego goscia, nie rzucal trojek, miazdzyl na wjazdach, nie oddawal dump shotow i mial dynamike

 

co do tych twoich ofensyw i rankingow to stanowi je cala druzyna a nie zawodnik na co sobie odpwiiedzilaes usrpawiedliwiajac ofensywy Jaz- raz kontuzja Derona raz kontuzje reszty

 

Lorak - sprawdz sobie ta Iversonowka skutecznosc, jak dla mnie to jest mit , bo prawde mowiac sam wspominam ze Iverson mial 10/27 ale sie swego czasu temu przyjarzalem i rzucal solidne 45% (edit : raz ;] )

 

Ray Allen moj pick na 7 runde ;]

Tery Porter kto to k**** jest

 

mnie zastanawia niektorych myslenie

to bedzie liga mistrzow, k**** ateny, bogowie koszykowki, the best of the best , wybieranie Derona czy Portera to jak czytanie tych pismakow ze na IO nie wzieli Jasona KApono by rzucal i by rolesem bo Redd czy Wade rolesami byc nie moga bo nie umieja grac roli rolesa

ludzie k**** czemu nie wezmiecie sobie Lamara Odoma czy Bynuma albo Kendricka Perkinsa tez swietny support

 

jak dla mnie branie HoFamerow, top3-7 w danym fachu all time, allNBA First /2nd, AllD, MVP MVP Finalow, scorerow , najlepeij zbierajacych czy podajacych ma tylko sens w tej lidze

 

dlatego dla mnie branie Gilmore, Cowens(obaj past prime), Daugherty, Laimbeer , Deron to zwyczajnie sa busty i strata miejsca a branie ich w pierwszych 4 runach ? nigga please

 

szaraczki ktore dostana sraczki w meczach o wielka stawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilmore nie byl past prime. Cowens niszczy McHale'a nawet past srai. jak dla mnie Daugherty jest easily lepszy od McHale'a rowniez.

 

talk about szaraczek. jedyne co potrafi wybitnie robic to post scoring - tylko ze to nie jest NBA 80s tylko najlepsi na swiecie, gdzie McHale nie jest dominatorem na low blocku. pierwszy lepszy Ewing go zdominuje. McHale byl tez dobrym shotblockerem i help defensorem, ale na nasze warunki to max sredniak.

 

w innych aspektach gry jest slaby. post defense - poor. rebounding - 13% trb w karierze, czyli tyle ile Amare obecnie. passing - ogolnie uwaza sie go za czarna dziure wiec good luck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan nie potrafi rozgrywac, bo tak samo jak Bryant, Wade czy Iverson ofensywa kuleje bo jest zmonopolizowana, ball movement nie istnieje

Przecież Lakers z Bryantem jako jedynym kreatorem są od lat czołową ofensywą w NBA.

 

nie chodziło mi o MJa PG, ale drugiego guarda który potrafi poklepać, podać, świetnie broni i ma rzut. Manu jako kreator przy Jordanie np.

Manu? Jak dla mnie 10 strat na mecz.

 

 

jak dla mnie branie HoFamerow, top3-7 w danym fachu all time, allNBA First /2nd, AllD, MVP MVP Finalow, scorerow , najlepeij zbierajacych czy podajacych ma tylko sens w tej lidze

 

dlatego dla mnie branie Gilmore, Cowens(obaj past prime), Daugherty, Laimbeer , Deron to zwyczajnie sa busty i strata miejsca a branie ich w pierwszych 4 runach ? nigga please

 

szaraczki ktore dostana sraczki w meczach o wielka stawke

Przecież Cowens to ma być role player, nie lider. Jego zadanie to wyciąganie wysokiego spod kosza, defense i passing głównie. We wszystkich tych elementach był znakomity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe nie jest rozgrywajacym w LA.

Jest. I to niemal przez całą karierę.

 

Manu ma bardzo mało strat, a pod nieobecność Parkera on rozgrywa i ofensywa wtedy zwykle funkcjonuje nawet lepiej.

Nie wiem co dokładnie dla ciebie oznacza "rozgrywanie". Ale Manu jest za słabym ball handlerem i decision makerem, żeby pełnić rolę pg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1st team all NBA i 1st team Defense - McHale ma po Hakeemie albo i na rowni ten sam apanaz ruchow pod koszem

 

nie wiem co ma sila do rzeczy , jak tak liczysz na sile to trzeba bylo brac Zacha Bo i Corey Maggette bo oni przepchana kazdego z lat 80

aha no Kevin Durant ma sporo sily i miesni, Reggie Miller, Ray Allen, Iverson same grubasy, silka, bialko masa masa masa - zaraz bede jeszcze wiekszy - niczym Popek z utube , ''nie wazne ile tu jest ale zaraz zostanie wypierdolone!!!''

 

kurcze moglem nie brac bialych i chudych i tych z lat 77-88 bo to byly atletyczne cieniasy

Bird tez byl wolny i c***owy , byl zlamasem i stiffem

 

Bast wyjmij glowe z dupy , Cowens po 76 juz tylko rownia pochyla , jego prime sie skonczyl , byl fajnym twardzielem ale to tylko twardziel po 77 on nic nie gra - player coach jedyna zaleta,

 

no ale Jendras to wciaz jest roles i tylko roles , wziales goscia ktory tak jakby jedzie na repie twardziela ktory juz nawet nie robi tego co robil najlepiej bo jest stary - mogles se wziac prime Cambyego i na to samo by wyszlo , wysoki i obroni a ty wziales past prime rolesa - jego staty na mecz to 5-8 i 12 min gry , jak trafi na Shaqa czy kogos z dynamika to zostanie zmieciony z powierzchni ziemi - Kevina Willisa mogles se wziac

nie wiem k**** bez sensu ,

prime Gilmore czy prime Cowens to sa superzawodnicy ale past prime to cienie siebie, to jak wziac Raya Allena 08-10 cien tego kim byl, moze i siwetny w jakims tam elemencie ale to nadal cien siebie

 

Manu na 2 siwetne mecze ma jeden beznadziejny i to taki ze odpadaja z playoffs co dwa lata bo Manu cos powaznie w koncowce spierdolil , z Manu jako floor liderem wygrasz mistrza ale nie repeatujesz

z Manu jako floor liderem przejdziesz runde ale nie dwie tak na to patrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale Jendras to wciaz jest roles i tylko roles , wziales goscia ktory tak jakby jedzie na repie twardziela ktory juz nawet nie robi tego co robil najlepiej bo jest stary - mogles se wziac prime Cambyego i na to samo by wyszlo , wysoki i obroni a ty wziales past prime rolesa - jego staty na mecz to 5-8 i 12 min gry , jak trafi na Shaqa czy kogos z dynamika to zostanie zmieciony z powierzchni ziemi - Kevina Willisa mogles se wziac

nie wiem k**** bez sensu ,

 

Camby :shock:

 

 

Kevin Willis nie pasuje do tego, co chcę grać. Cowens wnosi wszystko to, czego potrzebuje. I kto powiedział, że będę nim krył Shaqa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe nie jest rozgrywajacym w LA.

Jest. I to niemal przez całą karierę.

to nie jest dla mnie rozgrywanie. wiesz ze trojkaty sa specyficzne.

 

prime Gilmore czy prime Cowens to sa superzawodnicy ale past prime to cienie siebie, to jak wziac Raya Allena 08-10 cien tego kim byl, moze i siwetny w jakims tam elemencie ale to nadal cien siebie

masz jakis argument na to ze Gilmore w 77-78 byl past prime ? 27-28 lat, statsy per possession identyczne, na boisku tez rownie dobrze sie prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest dla mnie rozgrywanie. wiesz ze trojkaty sa specyficzne.

Ale potrzebują playmakera tak samo, jak każda inna ofensywa. Po prostu nie musi to być klasyczna jedynka. Zresztą, Lakers nie grają trójkątów przez cały mecz. Kobe bardzo często się z nich wyłamuje (nie twierdzę, że to dobrze, bo często nie. Zresztą, nie uważam Bryanta za bardzo dobrego playmakera, tak dla jasności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozkminiałem między Cowensem a Gasolem. Na szczęście Jendras rozwiązał mój problem i wziął Cowensa. Na minus Cowensa, fakt, że grał w lottery teamie, wiadomo gość jest been there done that, robi te małe rzeczy, ale obrona Celtów w tym czasie deliktnie mówiąc nie powalała, a Dave nie jest żadną opcją w ataku.

 

Gasol daje mi dużo więcej w HCO, ma wszystko czego potrzebuję - zbiórkę w ataku, post moves, mid range jumper i świetne podania. Do tego biega do kontry i jest mocno niedocenianym obrońcą 1on1. W dodatku jest playoff tested.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik, ze wszystkich PFów na świecie do Twojego składu najlepiej pasowałby Dirk. Przy Lebronie Kidzie i Dh12 dołożyłbyś byle jakiego SG ze strzelbą i Twój skład wygrywa wszystko, właśnie sobie zdałem z tego sprawę. Wczoraj jak gadałem o tym z Bastem to nie miałem pomysłu kogo można by Ci dobrać żebyś miał spacing i żeby to miało ręce i nogi. Pau jednak najlepiej czuje się blisko dziury więc ograniczasz pole manewru Lebronowi. Mógłbyś ustawiać LBJa jako point forwarda ale wtedy Kidd staje się bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego krzywe zeby i red hot w kazdym elim game

karpik spoko jest ten gasol ja testuje kazdego wysokiego pod katem - czy umie ograc Gasola 1on1 bo gosc to dla mnie zloty standart

ale around the forum to poza Jendrasem gosc ma repe cipy a jak Jendras wstanie lewa noga i np Lakers przegraja 3 z rzedu i Kobe bedzie rzucal 13-60 w tych meczach i trzeba bedzie kogos obwinic to i Jendras sie na Gasola wkurwi

wiec wiesz - fantasy jest super, na papierze boski , all the tools , w naszej grze Gasol =soft, cipa, playoff Gasol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai naoglądałem sie i naczytałem, wara od Daughertego, koles skończył kariere jak miał 28 lat, 10 lat za wczesnie, gdyby nie to dziś byłby wymieniany jako jeden z tych wielkich centrów lat 90tych bo o ile od olajuwona, hakeema czy robinason jest oczywiscie słabszy to juz od takiego mourninga nie tak bardzo. znaczy jes słabszy bo słabiej bronił ale generalnie był w hierarchii tuż tuż. Mourning i potem Daugherty. Był liderem Cavs z ktorymi regularnie wchodził do PO gdzie rozgrywał mase kapitalnych spotkań.

 

Ciekawe kogo ty byś wziął jakbyś sie znalazł w moej sytuacji gdzie już wszyscy wyoscy poszli a musiałem wziasc C. Janse że był Lanier McAdoo czy jeszcze paru, no ale wybrałem jak wybrałem. Widze że sie wielu osobom ten pick nawet podoba.

 

Bastek mam takie pytanie, jak chcesz wyciągnąc z tmca wszystko co najlepsze przy Olajuwonie, jak on w sezonie oddał tyle rzutów co cassel kenny elie i maxwell razem wzięci? Tmca musi rzucać, rzucać, rzucać, jak chcesz miec od niego to co najlepsze, ograniczysz hakeema czy jednak tmac bedzie nie do końca szczesliwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik, ze wszystkich PFów na świecie do Twojego składu najlepiej pasowałby Dirk. Przy Lebronie Kidzie i Dh12 dołożyłbyś byle jakiego SG ze strzelbą i Twój skład wygrywa wszystko, właśnie sobie zdałem z tego sprawę. Wczoraj jak gadałem o tym z Bastem to nie miałem pomysłu kogo można by Ci dobrać żebyś miał spacing i żeby to miało ręce i nogi. Pau jednak najlepiej czuje się blisko dziury więc ograniczasz pole manewru Lebronowi. Mógłbyś ustawiać LBJa jako point forwarda ale wtedy Kidd staje się bezużyteczny.

Wiem, że Dirk byłby idealny, nawet miałem go w planach brać w 2. rundzie, ale nie spodziewałem się, że ostanie się Howard do mojego picku i wtedy skorzystałem z okazji. Gasol jako wybór w 4. rundzie to mój mały osobisty steal. Zdaję sobie sprawę z jego reputacji na forum, wiem, że zaraz Bastek wysmaży posta, w którym słowo cipa będzie stosował zamiennie z jego imieniem. Nie moja wina, że w ostatnich finałach KG był jego dziwką i Bast z tego powodu do dziś budzi się w nocy zlany potem, po czym tuli swego pluszowego Kevina szepcząc mu na ucho, że w tym roku kupi mu na playoffy słoik wazeliny.

 

Gasol najlepiej z dostępnych graczy pasował do mojego składu, to go wziąłem. Ja też mam już 2 wieże i mam plan co robić dalej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.