Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

a tak w ogóle to pomyślał ktoś, że skoro tak forsujecie grę na 2 wieże, która w rzeczywistości albo średnio się sprawdza albo rzadko kto się na nią decyduje, to pozycja PG wcale nie musi być obsadzona przez stricte-PG.

 

dobry ballhandling, przeglad pola, defensywa i można przeforsować innego guarda do 'rozgrywania'.

na tej zasadzie wolalbym miec combo powiedzmy Manu-Jordan niż Deron-Jordan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mając webbera i pierca nie potrzebuje typa co by mi klepał piłke przez 20s akcji i później coś wymyślił ala steve nash chris paul, mega kreatywnego i wyjebanego w kosmos. dlatego nie brałem KJ`a.

potrzebuje kogoś solidnego, kto dobrze broni, nie pierdoli team D, kontroluje tempo, potrafi podać i jebnąć za 3. więcej mi nie trzeba przy tym zestawieniu jakie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybór był między Richmondem-Spreewallem-Allen'em.

Richmond nic nie osiągnął a tróje miał podobną ,przy Worthym i moim duecie pod koszowym bardziej mi pasuje zawodnik grający bez piłki ,więc dlatego zdecydowałem się na Allena. szkoda ,że Millera nie był wolny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mając webbera i pierca nie potrzebuje typa co by mi klepał piłke przez 20s akcji i później coś wymyślił ala steve nash chris paul, mega kreatywnego i wyjebanego w kosmos. dlatego nie brałem KJ`a.

potrzebuje kogoś solidnego, kto dobrze broni, nie pierdoli team D, kontroluje tempo, potrafi podać i jebnąć za 3. więcej mi nie trzeba przy tym zestawieniu jakie mam.

i kto jest twoja pierwsza opcja ? Webber czy Pierce ?

 

a tak w ogóle to pomyślał ktoś, że skoro tak forsujecie grę na 2 wieże, która w rzeczywistości albo średnio się sprawdza albo rzadko kto się na nią decyduje, to pozycja PG wcale nie musi być obsadzona przez stricte-PG.

 

dobry ballhandling, przeglad pola, defensywa i można przeforsować innego guarda do 'rozgrywania'.

na tej zasadzie wolalbym miec combo powiedzmy Manu-Jordan niż Deron-Jordan.

Jordan nie potrafi rozgrywac, bo tak samo jak Bryant, Wade czy Iverson ofensywa kuleje bo jest zmonopolizowana, ball movement nie istnieje, gracze sa bez rytmu. poogladaj sobie LeBrona. dlatego wlasnie Jordan jako ballhandler prowadzil ~#10 ofensywe ligi, a natychmiast po przyjsciu Phila i zainstalowaniu trojkatow, a co za tym idzie przesunieciu Jordana off ball, Bulls stali sie historyczna ofensywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kogoś solidnego, kto dobrze broni, nie pierdoli team D, kontroluje tempo, potrafi podać i jebnąć za 3.

blaylock pasuje idealnie, wspaniały obrońca znacznie lepszy od portera, zaden klepacz, zaden trzymacz piłki, trójek w prime walił po 200 w sezonie. Wielki gracz to był, jakze niedoceniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.