Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

podoba mi sie pomysl Xamela. przedluza zabawe 3 razy.

 

I właśnie dlatego nie potrafię pojąć jak Bast mógł wziąć T-Maca nad takim Durantem czy Derona nad Billupsem. Tego centra nawet nie znam szczerze mówiąc, chyba że z krótkich spodenek i jutuba. Ogólnie Bast zjebał trochę, no ale to tylko moje zdanie. ;]

 

EDIT: Choć nie, zrobiłem małego risercza i jednak T-mac jest w porządku.

Deron 08 - 1.0 / 2.6 / 39.5%

Tracy McGrady 03 - 2.3 / 6.0 / 38.6%

 

psuja spacing ?

 

wybor Derona byl dla mnie dosc oczywisty i go nie zaluje. jesli zakladamy ze ma 3p range to jest idealnym role playerem dla mojego zespolu.

 

Duranta zajebal Jendras kilka pickow wczesniej, ale z T-Maca jestem w zasadzie zadowolony bo bardziej potrzebny mi point forward przy takich wysokich niz pure scorer.

 

a co do tych shooterow Rockets to tez nie zawsze bylo tak kolorowo. Kenny ogolnie byl strasznie nierowny, tak samo zreszta Maxwell. Horry byl swietny w PO, Elie tez trafial wszystko i to ich ratowalo. a Maxwella niezbyt lubie, za bardzo headcase w stylu JR Smitha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zapomniał wspomnieć to przypominam

najwieksza dominacja jaka widzialem.

 

a co do Rockets w 92 to mieli .500 i do PO niewiele zabraklo. Hakeem o ile dobrze pamietam opuscil 12 meczy w ktorych Rockets mieli chyba 2-10 i to zadecydowalo w zasadzie. ale przynajmniej zwolnili tego kretynskiego coacha (Don Chaney to byl poor mans Bruce Bowen podczas swoich NBA days, nic dziwnego ze byl slabym coachem) w polowie sezonu i od tamtej pory Hakeem zostal przywrocony do zycia przez Tomjanovicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

playoffs

zastanowcie sie to przecie bedzie kopiuj wklej plan defensywny poprzedniego przeciwnika twojego przeciwnika i kopiuj wklej swoj offense z poprzedniego matchupu w grupach

mamy 8 zawodnikow ja nie widze opcje by miec wiecej niz dwa calkowicie rozne gameplany - przynajmniej jak narazie

zgodze sie na lige mistrzow jak reszta sie zgodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak ja ci od razu mowie nic zlosliwego z mojej strony jesli twoj plan bedzie rownie dobry jak plan przeciwnika i na odwrot a kwestia bedzie goto guy czy ostatnia akcja to ja tego nie widze bym skusil sie na zaglosowanie na DRoba Ewinga i Nasha

 

ja wiem ze ta dyskusja sluzy by kogos z lobbowac dac sie polubic badz nie , staram sie byc obiektywny jak juz przyjdze co do czego i bedzie liczyl sie moj glos ale uwazam i tak ze ta gra czy glosowanie ostatecznie to bedzie glownie gra uprzedzen - jezeli Koelner ma obraz jakiegos zawodnika i mysli A a ty napiszesz w swoim gameplanie ze zamiast A on zagra B bo B on zawsze robil to uwazam ze przykladowy Koelner nie odda na Ciebie glosu i tym tez musisz sie kierowac podczas wybierania zawodnikow

 

widzisz, to uważam za błędne podejście. jasne, mogłem wziąć Isiaha i to by był właśnie pick pod publiczkę. ale IMO nie to chodzi w tej zabawie, lecz żeby zbudować drużyny, które by dobrze funkcjonowały. poza tym taki jest cel gameplanów i rebutali, by używać argumentów, przytaczać fakty i jeśli ktoś się dowie czegoś nowego (nawet ten Ewing ai, bądź k**** fair, na jakieś 20 elimination games w karierze King Kong w ~15 zagrał co najmniej dobrze), to żeby zmienił zdanie. wiem, wiem, naiwne założenie, ale naprawdę liczę na to, ze każdy będzie glosował uczciwie i postara się zignorować własne sympatie/antypatie wobec graczy. w końcu konkurs piękności, reputacji moglibyśmy zrobić bez tego całego draftu i późniejszych pojedynków, bo wiadomo kto jak jest postrzegany.

 

co do clutchyzmu, to nie wiem co można zarzucić Nashowi. jeden z najlepszych w tym względzie w historii, rozwalał super defensywy spurs, jakichś trudnych rzutów w playoffs to natrafiał się pewnie tyle co Bird lub Hornacek, do tego tyle razy go niedoceniano (pamiętasz co mówiłeś w zeszłym sezonie? ;]), a on zaciągał suns do WCF. jasne, nie ma mistrzostwa, ale jeśli Nash nie jest clutch, to znaczy że coś takiego jak clutch nie istnieje.

 

co do pomysłu Xamela. niech każdy wyśle mi PM, w którym głosuje czy jest za grupami, czy za normalnymi playoffs.

 

ps

jeśli chodzi o filmiki to polecam ten

o wymownym tytule "1992 David Robinson dominates MJ"

Robinson był atletycznym fenomenem i defensywnym potworem. oczywiście jako ofensywna pierwsza opcja się nie sprawdzał tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.