Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

co do Derona to wybor byl trudny. mial pojsc SG na poczatku, ale jest ich mnostwo jeszcze. z PG zastanawialem sie miedzy nim a Rosem. KJ nie ma 3P range i jest typowym slasherem. Tim Hardaway to w ogole nie ta liga. Rose jest scorerem i kiepsko rozgrywa jak na moj team.

 

Derona wzialem dlatego ze jest first pass PG, bedzie umial ustawic ofensywe, rozdzielic rzuty, pograc playe (np. T-Mac swietnie gral trojki off screen) obsluzyc dobrze wysokich i ma 3P range bo rzucal trojki na 40% w 08. w dodatku nie jest jakas dziura w obronie.

 

w tamtym czasie byl uwazany za top3 pg ligi, a wielu uwazalo ze jest lepszy od CP. z Nashem wiadomo jak jest - albo go uwazaja za lepszego od Derona, albo gorszego od Fishera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billups 08-09 ? blagam tylko nie piszcie tak jak w wypadku Jamesa Worthy ze to steal

joke jak dla mnie, na historycznym tle Billups wypada mega slabo na pozycji PG

jest po prostu dobry we wszystkim i w niczym swietny czy blyskotliwy

trzeba miec mocna pake ofensywna do niego by cos robil bo rzutu to on sobie nie wykreuje

 

aha no i jak to jest jest mecz miedzy marcem a Lu i ja se moge komentwac i wysmiewac czy cisza wyborcza i tylko glosowanko

ja jestem za cisza wyborcza iglosowankiem , komentowanie po wynikach spotkania bo tak to bedzie nie 1on1 tylko forum na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bast Gilmore gral w jednym NBA allstar game i 6 ABA allstars

McHale mimo iz byl rezerwowym to gral w ASG w NBA

jak dla mnie subtelna roznica , palujesz sie ABAowskim zawodnikiem , ABA to rucker park , cpanie jaranie dziwki

zabojcze tempo sami Warriors Sunsy itp FUN tastic bssketball

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ABA usredniajac grali słabsi gracze wiec "tam było łatwo o statsy"

od 72 do 76 w pojedynkach ABA vs NBA (grali ze soba takie spotkania) wygrala ABA wynikiem 79-76.

 

zreszta co mnie obchodzi czy tam mial nabite statsy skoro w latach ktore wybralem gra juz w NBA i dalej ma to samo tylko gra mniej minut ?

 

bast Gilmore gral w jednym NBA allstar game i 6 ABA allstars

McHale mimo iz byl rezerwowym to gral w ASG w NBA

jak dla mnie subtelna roznica , palujesz sie ABAowskim zawodnikiem , ABA to rucker park , cpanie jaranie dziwki

zabojcze tempo sami Warriors Sunsy itp FUN tastic bssketball

bzdury.

 

All-Star Games

1972 ABA

1973 ABA

1974 ABA

1975 ABA

1976 ABA

1978 NBA

1979 NBA

1981 NBA

1982 NBA

1983 NBA

1986 NBA

 

a ABA to zadne Rucker Park, byli bardziej ofensywni niz NBA i mieli troche inne zasady, bardziej wspolczesne, np. trojki, ludzie dunkowali (w NBA dunkowanie to bylo showboating), robili crossy, between the legs etc. w dodatku latwiej bylo o faule itp.

 

ABA to wlasciwie lata 80-te z jeszcze wyzszym pace i jeszcze gorsza obrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joke jak dla mnie, na historycznym tle Billups wypada mega slabo na pozycji PG

jest po prostu dobry we wszystkim i w niczym swietny czy blyskotliwy

 

Świetnych czy błyskotliwych już mam, potrzebny mi do tego PG, który poda im piłkę, trafia trójki, pojedzie karzełków tyłem do kosza i nie da się zniszczyć dwumetrowcom pokroju Pennego czy Pippena, którzy się tutaj na PG pojawią.

 

 

trzeba miec mocna pake ofensywna do niego by cos robil bo rzutu to on sobie nie wykreuje

 

 

Jabbar, Drexler, Bernard King? Ich średnie z wybranych przeze mnie sezonów to odpowiednio 26, 25 i 33 ppg, myślę że siłę ofensywną do nie-wiem-skąd-wziętego przez ciebie "tuszowania" Billupsa mam odpowiednią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron nie ma go to move (jak ma to podaj przykla rysunkowy opisowy) crab dribble ?

Lebron to sila szybkosc i atletycyzm ale zero koszykowki

beznadzijna mecanika rzutu , o nie ma zadnego LEbron move

a obrona poza Lebron chasedown jest przereklamowana

dlatego nic nigdy nie osiagnal i dlugo nie osiagnie

 

no fakt chytry nie sprawdzilem skladu ale mimo wszystko mnie on nie zachwyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem jeszcze o Rosie i KJu, ale oni nie mają "3". Tiny Archibald też, poza tym jest z dawnej epoki, kiedy jeszcze Bast wisiał na mrozie za oknem w gumie albo i wcześniej...

 

Z kolei Mark Price zrobiłby mi spacing, że przeciwnik bałby się rzutów już z połowy boiska, ale z drugiej strony wydymaliby mi go w obronie bez gumy. Na zmianę dla Żuka mam pomysł na jeszcze jednego PG, ale o tym cicho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.