Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

chyba że Shawn Kemp zje wszystko :)

 

zasady zasadami, ale ja przyjmuje też taką 'zasadę' że jak ktoś jest na prawde dobry i ma skilla to potrafiłby się przystosować do obecnych warunków.

to nie jest tak, że na dziś dzięn 2011 mamy w lidze powiedzmy 30 stars a w latach 80/90 byłoby ich o połowę mniej ze względu na redukcję po handczekingu etc.

 

skoro wtedy na więcej pozwalano, to tak grano a skoro teraz pozwala się na mniej to ja nie widzę różnicy. Szczególnie, że jest paru gostków którzy nadal grają twardo i z powodzeniem mówimy o nich hustler, drwal, tough. Jak Noah jak PJ jak Sheed jak KMart jak Perkins(foul prone) jak Evans jak Artest bla bla bla nieczysto jak Bowen jak KG bla bla

 

dobry defensor zawsze pozostanie dobrym, a co do Kempa to on był zajebistym helpD więc i tak powinien mieć handicap. a w ataku nie wiem co ma się dla niego zmienić? Amare sobie radził nawet bez J, a Kemp nie dość że go miał to jeszcze był większym freakiem.

 

a i nikt mi nie powie że nagle Rodman Payton Moncrief Pippen Cooper nie są najlepszymi defensorami na obwodzie, bo zmieniły się zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz mieć Barona i Shaqa jednocześnie, dla kogoś braknie jedzenia i będzie c***owe chemistry.

chemistry to sie kupuje w aptece a jedzenie w budce z hamburgerami. jak tego może zabraknąć?

chciałem wziąć tegorocznego barona jako rezerwowego c/PF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga

dobry pick marzec, Nique może nie jest jakimś all-around i świetnym obrońcą/PO performerem ale ma zajebisty scoring i jest stabilny. mały steal

 

Deron Williams to goniec - koniec, rymuje się nawet, bust.

 

przem ma na razie najlepszy skład so far, Manu jest faaaaancy, meeeeeega steeaaaaal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolener

liczaa sie 2 lata to wlasnie Bastillion pisze o Gilmorze w przekroju calej kariery

cosmieszne Gilmore top3 za Shaqiem i Wilem a nie byl w allnba teamie czy az w jednym allstar game zagral, taki wykurwiacz

a teraz Lorak sciaga mecze z 75 i bedzie nam mowil ze Gilmore byl super

ABA Gilmore moze i byl super

NBA Gilmore to rigor artis a tego wlasnie ma Bust

jak dla mnie Bust - slabiutki pizdowaty teamik Deron - nic , Tmac - nic , Gilmore stiff, jedynie Hakeem ma jaja

3 bezjajecznych ktorzy nic w playoffs nie zrobili

slabo

Lorak podbnie ale musza nam to wynagordzic TS%,eFG, %%%, staty staty i archiwalnym filmikiem

nigga please

pozwolicie ze glosujacy zadecyuja o sile waszych zespolow przy bezposrednich starciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolener

liczaa sie 2 lata to wlasnie Bastillion pisze o Gilmorze w przekroju calej kariery

cosmieszne Gilmore top3 za Shaqiem i Wilem a nie byl w allnba teamie czy az w jednym allstar game zagral, taki wykurwiacz

a teraz Lorak sciaga mecze z 75 i bedzie nam mowil ze Gilmore byl super

ABA Gilmore moze i byl super

NBA Gilmore to rigor artis a tego wlasnie ma Bust

jak dla mnie Bust - slabiutki pizdowaty teamik Deron - nic , Tmac - nic , Gilmore stiff, jedynie Hakeem ma jaja

3 bezjajecznych ktorzy nic w playoffs nie zrobili

slabo

Lorak podbnie ale musza nam to wynagordzic TS%,eFG, %%%, staty staty i archiwalnym filmikiem

nigga please

pozwolicie ze glosujacy zadecyuja o sile waszych zespolow przy bezposrednich starciach

widze ze naprawde sie starasz wyjsc na idiote wiec ci wytlumacze to adekwatnie:

 

-Gilmore 72-80 rozegral ponad 600 meczow z rzedu

-doznal kontuzji ktora przydarzyla sie na boisku

-nie pogorszyl sie poza boiskiem. conajwyzej sie postarzal (30 lat - '80)

-wiec jakim cudem geniuszu Gilmore '77 jest znaczaco gorszy od '75 ?

 

jego statsy spadly bo zamiast grac 40+, gral 36 min. w dodatku poszedl do c***owego teamu, z ktorego i tak zrobil powazny zespol na czas PO.

 

w dodatku znowu pierdolisz glupoty o tych all-star games. Gilmore przyszedl do NBA jak mial 27 lat. zagral 6 razy w ASG. McHale grajac cala kariere zagral 7 razy.

 

i nawet nie potrafisz rozdzielic dobrze kariery Gilmore'a bo nie masz o nim zielonego pojecia. sa dwa etapy: 72-80, 81-87. w 80 roku odniosl powazna kontuzje, ale juz przed nia troche sie pogorszyl ze wzgledu na wiek.

 

w 77 Gilmore vs Walton w serii w PO zdobywa wiecej pktow, wiecej zbiorek i na lepszej skutecznosci. wiec skoncz pierdolic o stiff czy jakims wymyslonym brakiem all-star game. poprosze jakis dowod na to ze Gilmore odniosl jakas powazna kontuzje miedzy '76 a '77 rokiem bo na razie sobie wymysliles jakas szalona teorie, tak jak zreszta zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.