Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

już trafniejsze jest porównanie do Jordana bez tego kosmicznego scoringu, choć jak dla mnie to Moncriefa trudno do kogokolwiek porównać. za dobry był, jedyny w swoim rodzaju. Przem ma super steala.

Nie wiem czy steal, natomiast czekałem na Mourninga i na Moncriefa z tą samą ciekawością. Czy ktoś ich wczesniej nie zgarnie.

 

natomiast mając do wyboru lata jeszcze 80te to ciezko taktyke obrać pod 20te i jest problem natury technicznej w sensie wszechstronnosci zespołu i jego indentity. Szczególnie własnie że nie było trojek do połowy lat 80.

 

Kłopt mam już z pierwszą piątką bo zawodników wg skillu można zawsze dobrać natomiast na parkiecie biega 5 panów, a nie 8 czy 10.

Mało tych ośmiu, ale cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry, szczerze mówiąc to ja wielkiej różnicy nie widzę. Kwestia skali, ale problem ten sam. Zostawmy to już jednak.

 

 

Co do Moncriefa, to spotykałem się z opiniami poważnych ludzi, że to najlepszy obwodowy obrońca w historii.

 

 

Daugherty moim zdaniem też ok. Facet robił 22-11 w bardzo mocnym teamie, dobry podający. Twardziele będą jeszcze do wzięcia w późniejszych rundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanier to wlasnie bylby idealny na Shaqow bo to wielka świnia ktora w dodatku ma swietnego jumpera, niedosc ze moglaby sie poprzepychac z Shaqiem to jeszcze moglby go wyciagac spod kosza. tylko Lanier troche lipnie bronil z tego co wiem.

 

Cowens moze i byl centrem w latach 70-tych ale w naszej lidze to jest PF. wtedy Alvan Adams byl centrem

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQZJ1YAXI4eYnHMno0KduNMiOvUxj3aD9iSJ3ZxkJdi8cRGmo6_qg

Alvan Adams

 

postura McHale'a mniej wiecej i gral na C. ale jak cos to Alvan Adams pasowalby do obozowego teamu ai3. McAdoo to tez PF. Unseld w zasadzie tez PF z ta swoja postura Chucka Hayesa. niby undersized Hayes jest z nich wszystkich najbardziej centrem, troche jak Sheed (?). popraw mnie Lo jak sie myle.

 

a tego Daughertiego to ja bym dal na PF w ogole, chyba ze marzec planuje wziac 4 c***owych defensorow i liczyc na Paytona jako defensive anchor ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ciekawa tendencje: centrem mozesz byc tylko jezeli swoje pkt zdobywasz w obrebie 2m od kosza i latwiej Cie przeskoczyc niz obejsc. kawalek jumperka, jakas praca nog, mniej niz 275 funtow i naturalna pozycja to pf. ze tez oni na to nie wpadli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijąc do T-maca ukazujesz swoją ignorancję :)

 

Sezony które Bast wziął to jest T-mac unstoppable, scorer top ever. Nie do zatrzymania, skupiający obronę na sobie.

 

Jak w NBA All Time draft wybierasz po ilościach pierścieni to szybko sie na ryby wybierzesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodziłoby tylko scoring to w latach 80 było wielu lepszych English Dantley Wilkins(!) Thompson ale TMac daje jednak więcej właśnie jako power forward. Słaby winner, ale winnerem jest Hakeem mimo wszystko w teamie bastka

 

bardzo dobry wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.