Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem Kidda jako top3 defensywnych guardów wszechczasów. Mam LeBrona, który jest moim playmakerem i Kidd w ataku będzie tylko rolesem - spot up shooterem z kapitalnym przeglądem pola. Kidd ma jednak realny wpływ na defensywę, świetny team defense, 1 na 1, czyta passing lanes, silny i wysoki, może kryć od PG po SF. Rewelacyjnie zbiera i może napędzać kontry z Jamesem i Howardem. Generalnie idealny fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto napisał, że Isiah nie miał rzutu?

czy wy naprawdę musicie tak przeinterpretowywać zamiast trzymać się tego, co faktycznie zostało napisane?

 

Isiah za trzy ma poniżej 30%, z FT około 75%. świetni z midrange, jak np. Jordan czy Kobe, rzucają powyżej 80% FT. Isiah pod względem rzucania był nieco gorszy od Iversona. to jest fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cool

 

w jednym temacie czytam ze isiah nie mial rzutu i ze Kidd bedzie spot-up shooterem.

A kim jest dzisiaj Kidd?

 

Kidd jest bardzo słabym shooterem off the dribble i stąd jego fatalna skuteczność na przestrzeni kariery. Mając piłkę w ręku trudno o inne rzuty, u mnie piłkę zdominuje James, więc Kidd zajmie się tym co umie najlepiej, czyli rzucaniem open looków (trafia coś koło 40% takich trójek) i napędzaniem kontr. Kidd z czasów NJN trafiał ponad 80% FT, więc nie ma mowy o słabym rzucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak: napisales "slaby rzutowo" oraz "mial slabego (jumpera)"

 

w latach ktore wybralem ma 46% z gry i 29 za 3. rzucajac zauwazmy nie 12 czy 15 ale 21 pkt i oddajac najtrudniejsze i najwazniejsze rzuty zespolu. z osobistych miewal sezony powyzej 80% i jeden z nich wybralem. ale ok, rozumiem ze trojki ponizej 30%, slaby midrange a te 46% przy wzroscie 6'1 robil dunkami z pomalowanego...

 

Karpik: a to rozmawiamy o Kidzie teraz czy 02?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik: a to rozmawiamy o Kidzie teraz czy 02?

O Kiddzie 02-03, kiedy rzut miał tak samo dobry jak teraz (porównaj choćby FT%), ale był zmuszony do rzucania off the dribble.

 

Twój Isiah miał powalające TS% 52,8 w 89r i 50,1 w 90r.

Dla porównania Kidd 52,6% 03r i 48,4% 02r.

Dla porównania Iverson 51,8% w karierze.

 

buła uwierz w magię !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** nie wiem pierce,gervin,t-mac, manu czy grant hill

Bierz TMaca... Z Waltonem i Webberem w koszykówce na wózkach nie będziesz miał sobie równych !!!

Buła, nie wiem czy wiesz, ale ten draft nie polega na wybieraniu zawodników bez kolan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sezonach ktore ja wybralem Isiah mial 52 i 53 w nastepnym nawet 55

 

ft Kidda w tym sezonie to 87% w 02 to 81%

 

a jego ts od 01 przez 3 kolejne sezony to: 48, 52, 48

 

ale jak chcemy porownywac pod katem tej zabawy to polecalbym Ci zobaczyc adv statsy dla PO

 

ts Isiaha w moich sezonach to 57 i 50, Jasona w Twoich 49 i 51

 

przy czym Isiah rzucal wtedy 24 i 26 a Kidd 19 i 20

 

a Iverson w po mial ts 49 w karierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.