Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Kareem niszczył go w midrange, utrzymywał pozycję w low post i albo kończył półhakiem albo oddawał na obwód. Sounds like Yao's game ;]

Kareem niszczyl tak kazdego. to tak jakbys powiedzial ze Dwight Howard zmasakruje Mutombo 40/20 seria, bo Shaq go zmasakrowal wsadami i power moves. niby sounds like Dwight's game... Yao to ze swoja midrange gra nie potrafil pojechac OKURA. juz pomijam nawet ze Yao wystarczy pokryc od pilki i juz jej nie dostanie bo jest za malo mobilny. patrz PO 2009 i jak go Blazers wykluczali z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kareem niszczył go w midrange, utrzymywał pozycję w low post i albo kończył półhakiem albo oddawał na obwód. Sounds like Yao's game ;]

Kareem niszczyl tak kazdego. to tak jakbys powiedzial ze Dwight Howard zmasakruje Mutombo 40/20 seria, bo Shaq go zmasakrowal wsadami i power moves. niby sounds like Dwight's game... Yao to ze swoja midrange gra nie potrafil pojechac OKURA. juz pomijam nawet ze Yao wystarczy pokryc od pilki i juz jej nie dostanie bo jest za malo mobilny. patrz PO 2009 i jak go Blazers wykluczali z gry.

Nigdzie nie pisałem, że Yao masakruje Gilmore'a. Chinol zrobi swoje 15-10 wyciągając nieco od kosza Artisa, czasem trafi jakiegoś półhaka i tyle. Nie rób z Gilmore'a lockdown defendera, bo takim nie był. Na pewno nie w NBA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak czytam k**** od 3 stron jaki to gilmore zrobi rozpierdol. srsly?

wszyscy niscy all-time (jordan, kobe, wade, drexler, james, isiah , magic itp) w jednej kwarcie robią 6 fauli na gilmorze i musisz wprowadzać z ławki pata burke`a na reszte meczu.

pamiętaj że mamy przepisy 2011, a nie 197x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak czytam k**** od 3 stron jaki to gilmore zrobi rozpierdol. srsly?

wszyscy niscy all-time (jordan, kobe, wade, drexler, james, isiah , magic itp) w jednej kwarcie robią 6 fauli na gilmorze i musisz wprowadzać z ławki pata burke`a na reszte meczu.

pamiętaj że mamy przepisy 2011, a nie 197x

no tak bo mistrz unikania foul trouble Dwight Howard nie gra 40+ mpg od transferu Gortata :lol: jakies jebane Okafory czy Tysony Chandlery robia ze swoich teamow bdb defensywy i jakos graja bez fauli mimo ze sa semi-retardami. Chandler uwazany dzisiaj za poziom DPOY to swoja droga homeless A-Train, podobny size, duzo gorszy atletyzm, syndrom Perkinsa w ataku. i co taki Chandler nie ograniczylby Yao ? Aldridge potrafil, wystarczylo grac przed nim.

 

na realgm nie było ograniczenia od kiedy i wzięto gilmora 75-76 czy cus takiego, (15rb 3blk) ale w NBA Gilmor już tak nie grał, a bast inputuje nam orginalnego a-traina i myśli ze to przejdzie.

AG z 75-76 to bym ja wzial

lata sie jeszcze zastanowie, najpierw go poogladam troche (wlasnie sciagnalem jakies 10 meczy ;] ) ale do konca rundy na pewno wezme. najprawdopdobniej to bedzie ten z lat 70-tych.

 

Nigdzie nie pisałem, że Yao masakruje Gilmore'a. Chinol zrobi swoje 15-10 wyciągając nieco od kosza Artisa, czasem trafi jakiegoś półhaka i tyle. Nie rób z Gilmore'a lockdown defendera, bo takim nie był. Na pewno nie w NBA.

i mowisz to na podstawie tego ze KAREEM mu robil rozpierdol ? czyli np. xamelowski Mutombo tez nie byl lockdown defensorem bo mu Shaq pisal memento mori na dupsku ?

 

z tego co ja wiem to Gilmore mial 4 all-defensive w ABA i 1 w NBA, poza tym byl atletycznym 7'2 i zaden Yao mu nie bedzie rozpierdolu robil.

 

aha i pokaz mi jakis mecz gdzie Yao wyciaga kogos spod kosza. taki mecz gdzie zobacze Yao w ataku i jego obronca bedzie bez pozycji do pomocy. juz nie robmy z kazdego wysokiego z jumperem Rasharda Lewisa. Yao to max rzuca te 15 footery i sklada sie do rzutu 100 lat. jakby to bylo takie latwe jak mowisz to Celtics by robili Lakers jesien z dupy w ataku, bo Big Baby z KG wyciagaliby wysokich a niscy by sobie zrobili lay-up fest. a jednak Bynum z Gasolem nie tylko bronia pomalowanego ale tez contestuja te rzuty. to ze ktos ma jumpera nie znaczy ze trzeba go bronic na centymetr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc Hakeema na PF za bardzo patrzyłeś na half-court. jestem ciekaw jak sobie wyobrażasz Hakeema biegającego za Garnettem do kontry. tym bardziej ,że z naszymi duetami pod koszowymi skuteczność obu zespołów będzie niska i fast break będzie istotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronę wcześniej wolton z webberem wyciągali mi szaka spod kosza i rozwalali mnie jumperkiem a teraz takie cos?

good point :wink:

 

chodzilo oczywiscie o to ze napisales ze twoj Shaq sie nie rusza nigdzie spod kosza, wiec sobie wyobrazilem Shaqa majacego wyjebane co sie dzieje poza polem 3 sekund i niekryjacego Waltona na 17 feet. jesli chodzilo ci o to ze po prostu doskakiwalby do swojego a nie go jawnie ignorowal to oczywiscie miales racje. Walton mial dobry jumper ale to zaden Dirk ani nawet chocby KG.

 

Koelner powiedz ze zartujesz z tymi kontrami :? wy uwazacie Hakeema za jakiegos nie wiem Shaqa 04 ? 93 Hakeem to arguably najbardziej atletyczny wysoki all time, razem z Robinsonem, KG, Dwightem etc. nie wiem moze to ci cos mowi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej słaby wybór dh12, przyznaję, że sam o nim myślałem jako mój pick w 3. rundzie, ale po przemyśleniu nie zdecydowałbym się na niego nawet gdyby był dostępny.

 

Kemp przeciwko elicie wysokich będzie notorycznie foulded out. W ataku to finisher, w dodatku TO prone. Ot, taki better rebounding Amare ;]

 

z tego co ja wiem to Gilmore mial 4 all-defensive w ABA i 1 w NBA, poza tym byl atletycznym 7'2 i zaden Yao mu nie bedzie rozpierdolu robil.

W ABA mógł mieć 1000 all-defensive, bo pod koszem jego główną konkurencję stanowili Zelmo Beaty, Mal Daniels i Swen Nater. Ale kto w ogóle k**** jest? I jeszcze raz powtarzam, że nigdzie nie piszę o rozpierdolu Yao.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robinson nie byłoby tak źle gdyby nie undersized fc, już lepiej teraz Eatona na C wziąć i jechać z Barkleyem na sf. W obecnej formie - tragedia.

wszystko jest możliwe, mam kilka opcji

 

Obaj moi "wysocy" dysponują świetnym rzutem z pola i mogą wyciągać wysokich przeciwnika tworząc mnóstwo miejsca na ciekawą grę. Mimo, że są undersized świetnie zbierają i nie najgorzej bronią.

 

Tak naprawdę wszyscy najlepsi C (no, może ten Ewing) poszli przede mną i od razu wiedziałem, że nie uda mi się stworzyć znakomitej defensywy podkoszowej. W takim razie przynajmniej zbuduję ofensywny czołg.

 

Ja tu tragedii nie widzę, lecz mnóstwo możliwości do dalszej rozbudowy składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.