Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

a nie mówiłem :)

 

przem ty pajacu

poszły 3 picki z mojej wishlist (Zo, Mchale, Gilmore) wiec czekacie do jutra 15 panowie

Trzeba bylo sie nie pchać na pierwsze miejsce i zgarniać Jordiego, a nie teraz od pajacy wyzywać!

 

Ostrzegam że jak sie wkurfie to MJ'a Ci skontuzjuje i bedziesz miał ubogo :)

 

 

 

 

btw- Batalion - nie miałeś pewności że ja nie wezmę Artka, a już wcześniej zapowiedziałes iż go weźmiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagrajmy po prostu tak jak kolejność w drafcie albo zróbmy jakieś losowanie. ustalanie power rankingu i przyznanie komuś imejsc w dolnej strefie 8-16 będzie skazywało i tak czy siak na porażkę w dalszych rundach, nie sądzicie?

tak. a zatem mimo że pomysł z PR był fajny, to trzeba z niego zrezygnować. po drafcie zrobię po prostu losowanie i na tej podstawie rozstawienie będzie już do końca.

 

a z tym Isiahem to was nie rozumiem. najpierw krytykujecie mój team za brak jakiegoś niskiego lidera, crunch time scorera, a potem zostawiacie jednego z najlepszych w historii (lecz i tak przecenianego). gdzie tu sens, gdzie logika? ;]

 

chociaż chciałem inaczej wybrać, parafrazując McGee z konkursu wsadów: były już dwie wieże, więc czemu nie zrobić trzech? ale że Bastillon zabrał Gilmore'a, to trochę koncept padł. chyba że Daugherty? ze swoim passingiem nawet by pasował do Admirała i King Konga.

 

Łukasz,

pomysł stąd, że trzeba jakoś zrównoważyć siłę Jordanów, którzy idą z pierwszymi pickami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy Bird>Malone albo Shaq>D-Rob to większa przewaga niż Ewing>Mutombu czy Pippen>Mourning. Bo mi się wydaje, że w sumie w tym drugi przypadku są większe różnice.

no tak bo w koszykowce licza sie indywidualne matchupy i wlasnie dlatego Heat ida na 75W w tym sezonie, wygrywajac z kazdym contenderem. oh wait, maja 20% z top10 teams a ida ledwie na 60.

 

draft będzie miał 8 rund, więc gramy systemem: ABBABABB

Zapytam jak wilQ - skąd pomysł na taki system, a nie na snake'a?

bez jaj, rozumiem ze teraz trzeba jakos zrownowazyc mocny poczatek, ale dlaczego tak dlugo to rownowazyc ?

 

ABBAABBA byloby dobre.

rzadka kupke zrobilem

swietny spacing plus stary Hakeem nie wiem jak ma grac na PFie

"stary" Hakeem niszczyl Kempa w 93, bronil Malone'a i Barkleya czesto w 94, a spacing wsrod wysokich jest bardzo dobry. Gilmore ma jumper z midrange, a jak zlapie pilke w pomalowanym bez obroncy na plecach to nic go nie zatrzyma. Thorpe nie psul spacingu, Gilmore tym bardziej.

 

takze nie wiem o czym mowisz ai3, Hakeem to wlasnie w mlodosci byl bardziej centrem bo nie mial range specjalnie ani tych wszystkich spinow tak dobrze opanowanych. to oczywiscie nie przeszkodzilo mu w tym zeby np. takiego McHale'a rozpierdalac bedac potrajanym, ale wiadomo o co chodzi. Hakeem wlasnie w latach 90-tych jest idealny na PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xamel siedź cicho i mnie popieraj przeciw siłom zła pod wodzą Loraka i Robinsona :P

znaczy chciałem powiedzieć ze te ch...yba nie najlepsze wybory w środku stawki wynikają z tego ze jest system Abba

top 4 dostało czesakow, masakratorow. jakoś to bedzie.

low 4 dobieralo dwóch supermanow. tez cool.

a my biedacy ze środka ? 1 Superman a potem presja, bo kogo wybrać jak sie wybiera co 20 pozycji a inni kosza?

stad te mutomby zo paytony

w ciemno idę o zakład ze układ sił po usrednieniu bedzie:

low 4, top 4, reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to zauważyłem, to już wiadomo czemu Lorak chciał dojść z ostatnim pickiem.

Przehandluje 4. za miejsce jak najbliżej końca.

 

A Xamel nie top4, a top3, tam są all-time liderzy po obu stronach, z 4 już nie było możliwości tak dobrego wyboru, a mimo to płacę będąc zmuszony to wybierania później jakiegoś Bosha na pf, bo wszyscy lepsi pójdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz qwa ślepy jestem

abbabb ??

fuck bez jaj

abbaa to tak, jakoś przelkne ale abbabb to już wyzysk.

nie przeginajcie

+1

 

też dopiero teraz to zauważyłem

 

"draft będzie miał 8 rund, więc gramy systemem: ABBABABB"

 

Dlaczego jest 5B i tylko 3A ? proponuję po równi

 

ABBAABBA

 

ewentualnie

 

ABBABABA

 

ABRAKADABRA :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj, rozumiem ze teraz trzeba jakos zrownowazyc mocny poczatek, ale dlaczego tak dlugo to rownowazyc ?

 

ABBAABBA byloby dobre.

proponowałem ci zamianę na picki, to nie chcialeś ;P

 

co do syatemu, to mamy podobny do tego, jaki byl ostatnio na realGM (kolejność jaką podałeś wyżej, a nasz jest taki: ABBABABB). tzn. pierwsze cztery rundy są takie same. jak chcecie jest jeszcze czas, aby to zmienić, bo dopiero zaczynamy trzecią rundę, więc możemy zrobić dokładnie tak, jak było na realGM. jednak z doświadczenia wiadomo (bo takich draftów odbyło się tam już sporo), że te wyższe picki dają ogromną przewagę. na tyle dużą, że w ostatnim drafcie zbanowali top 9 all time - Jordan, Kareem, Russell, Wilt, Magic, Bird, Shaq, Hakeem, Duncan. nie można było wybrać tych graczy, a mimo tego i tak na 12 rozegranych do tej pory matchupów tylko 3 razy wygrały drużyny, które miały gorszy numer w drafcie. a w FF są obecnie zespoły, które miały nr 2, 3, 7, 9 (na 16 drużyn).

 

RappaR, bez przesady. nie miałem zamiaru grać (nawet o tym wspominałem komuś na gg czy w PM) i system draftowania był ogłoszony jeszcze zanim dołączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.