Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

ale na troche innych zasadach :]

 

chciałem tutaj troche wyhajpowac mój dotychczasowy składzik bo widze że jakieś gówienka tu piszecie

cwebb rocznik wybrany przeze mnie nie ustępuje wiele duncanowi czy kg pod względem liderowania, brania na siebie gry nazwijcie jak chcecie. do tego w ataku jest lepszy, nie bardziej dominujący, ale bardziej wszechstronny i bardziej team player niż duncan, na poziomie KG.

w sensie dla KG i duncana muszą być stworzone odpowiednie warunki, duncan ja miał , kg nie. webber wchodzi do każdego teamu i upgrejduje go o 100%, swoimi skillami.

 

do tego to co pisał bast o obronie cwebba, jest bardzo niedoceniany co pokazuja statystyki przy tym skladzie jaki miał w sacto, gdzie tylko christie był dobrym/bardzo dobrym obrońcą.

także shake ya ass, cwebb robi rozpierdol.

 

co do waltona to też nie mam nic do dodania do tego co napisał bast. jego wartość widać po bilansie portland i bandzie scrubów jaka go wtedy otaczała. przez pierwszą rundą naprawde sporo poczytałem o tych archaikach i walton był jednym z lepszych C ever, zdrowy walton, a w moich latach jest zdrowy jak c***.

także shake ya ass, billy robi rozpierdol.

 

do tak wszechstronnych wysokich, wystarczy dodać slasherwó, cuterów na 2,3. jednego clutcha, pg z dobrą trójką i k**** ja na ławce trenerskiej. hakeem ain`t got shit on me :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dh payton jest na ciebie, bo nikt tak nigdy nie bronił jordana jak on.

jest na wadea ktorego wział roger a z ktorym musze walczyc w 1 rundzie.

payton to najlepsze obronca w historii na pg. w top 3 guards.

isiah miał team buła, miał billa, joe, mahorna i na ławie rodmana. miał defensywe wszechczasów. payton miał obok siebie hawkinsa grubego sama i k**** piatkowskiego. z tymi tuzami Payton zrobił stocktonowi w 96 z dupy jesień średniowiecza.

nie zapomniales o Kempie ? ;] arguably to on byl najlepszym graczem tamtych Sonics

 

prime Payton, wchodzi z pierwszym seedem do PO 94, dostaje upset od Nuggets. Mutombo sie cieszy na ziemii z pilka, a Payton jedzie na ryby po c***owej serii. rok pozniej znowu wchodzi z 1 seedem i znowu dostaje wpierdol, tym razem od Lakers ktorzy nie posiadali nikogo wartego wzmianki w temacie o all timerach. i znowu Payton beznadziejnie gra. w 96 pelen szacun, szczegolnie za defense na MJu ale naprawde chcesz liczyc na kogos kto zazwyczaj w PO zawodzil ? jak ktos jest liderem zespolu ktory wchodzi 2 razy do PO na 1 seedzie i 2 razy dostaje upset bez kontuzji to cos jest chyba nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczę na upset i śmiecąego się mutombo na ziemi z piłka. kiepski pick co nie o to chodzi w tej zabawie, teraz bym już wybrał inaczej. obiecuje poprawe w następnej rundzie

ja mysle ze moglbys nawet teraz wybrac jeszcze raz i kazdy by sie zgodzil na to ;] tylko Paytona juz nie ma na liscie i tyle. bo z tym Mutombo troche bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam G5 NYK vs boston w 1990, a zatem taka ciekawostka przy okazji - po dwóch spotkaniach celtics prowadzili 2-0, więc jako że to była pierwsza runda, to każdy kolejny mecz był elemination game. nie clutch Ewing miał wtedy po kolei:

G3 - 33/19

G4 - 44/13/5

G5 - 31/8/10

prawie triple double w elimination game w starym boston garden. nawet twój Magic Tragic ai w elimnation game w garden tak dobrze nie grał. właściwie to tak sobie grał: 16/5/15 i 5/14 FG, 7 tov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz Bast. To jednak nie Ty jesteś c***em :|

To że wszyscy uważają mnie za c***a to już wiem od dawna :)

 

Natomiast wytworzyła sie śmieszna sytuacja. I musze przestać sie smiac zanim wybiorę.

 

Otóż koles którego mam zamiar wziąć daje mi komfort w pewnym miejscu [na pewnej pozycji - 2bstrict], wiec moge wziac innego i wyjsc naprzeciw najwiekszemu zapotrzebowani jesli chodzi o kontrskłady które już są powoli tworzone. Nie robi mi dziury zbyt wielkiej tam gdzie pierwszy [ktorego mam zamiar wybrac] wypełnia ją po brzegi i dodatkowo na tamto miejsce 100% znajde dobrego wypełniacza w 3 rundzie to jest bankowo 100% pewnej pewności.

Dodatkowo musze pomysleć nad pewnym rejonem skilla, już poza pozycją i rejonem boiska.

Mus musi być na ten skill, wiec to trzecia opcja do wyboru, ale tutaj w przeciwieństwie do drugiej propozycji jest wiecej możliwości.

 

Tak czy inaczej nie ma to znaczenia, a po prostu chce przyhamoać roche draft 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem ,że tylko mnie tak pojebało.

ciągle szukam kogoś do KG i Yao. PG mi tak nie jest potrzebny ,potrzebni mi są gracze ,którzy grają dobrze bez piłki i oczywiście będę szukał dobrych obrońców.

zresztą żaden czołowy PG nie zdobył mistrzostw jako lider oprócz Izajasza ale i ten będzie chapnięty przede mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Payton zły nie jest. Sam o nim myślałem na 3 rundę. Gary załatwia sprawę jako defender i to to elite defender na PG. Ma rzut z dystansu, z półdychy, potrafi wjechać, grać na zasłonach, dobrze kreować grę, ma sukcesy drużynowe (może nie jako lider, ale naprawdę dobry support dla Kempa). Nie rozumiem czemu czepiacie się tego picku. Czy Isiah lepszy? Rzecz gustu, systemu etc. Ze względu na crunchtime postawiłbym na Isiaha, jednak warunki fizyczne są za Paytonem.

Z Isiahem jest ten problem, że facet się scancerował i popsuł swą legendę robiąc z siebie debila jako GM i coach... Chcąc nie chcą pokutuje teraz za to jako zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Mógłby mi jakiś łaskawca wyłożyć jakie są w ogóle ustalenia zabawy? Po drafcie rozumiem, że oceniamy ekipy, przesyłamy wypociny Lorakowi. A co z kwestią rzeczonych matchupów vs Roger, Buła, Marzec?

Na razie buduję zajebisty team i obojętne co i jak, wybrałbym tych samych graczy, ale chciałbym wiedzieć jak mam wybierać pod kątem dalszych rund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.