Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

McHale mial all-D bo Celtics bardzo dobrze bronili zespolowo a on mial 2 bpg co roku. do tego byl szybki, wszechstronny, bronil wiele pozycji. ale wiekszy podkoszowiec i zwyczajnie nie ma sily - te jego cialo z auschwitz nie obroni jakiegos 20 kg ciezszego Gasola, nie mowiac o takim Robinsonie czy KG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no KG to ma arsenal ruchow pod koszem

i czemu Hakeem i Simpson go nie zniszczyli w 86 zniszczyli rzeciez LAkersow

Gasol i jego 11-8 w najwazniejszych meczach prawdziwy playoff perfromer

Hakeem ruchal 3 Celticow naraz w kazdej akcji wiec chyba k**** nie masz pojecia o czym mowisz. Sampsonowi akurat sie okres zaczal w tych dniach wiec przejebane, z tamponami ponoc zle sie gra ;]

 

kazdy wiekszy PF z niezlymi post moves przepchnie McHale'a i rzuci nad nim. no bez kitu koles wazy jakies 220-230 max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej w ogole prosze was z tym gasolem nie rozsmieszajcie mnie. jak ktos chce wybrac gasola to niech od razu sie podda, brandon bass by grał w dzisiejszych lakers na 4 i by grali to samo albo i lepiej i tak samo by byli faworytem do wszystkiego. k**** hero pau gasol, postawił by lorak te dwie wieże i by wasz pau łapał szósty faul w 1 kwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wogole sie zastanawiam , bo bierzemy samych famerow , smietanke smietanki, biorac pod uwage ze atak zawsze bedzie lepszy niz obrona a fauli jest 6 to ustawianie sie pod defensywe to stawianie sie na z gory straconej pozycji

no chyba ustawianie sie pod atak. jest prawda ze mistrzostwa wygrywa sie obrona. nieprzypadkowo im dalej w PO, tym mniej sie rzuca. great offense > great defense wyglada fajnie na highlights jak Kobe trafia trudnego fadeawaya ale w rzeczywistosci takie rzuty wpadaja mu rzadko, a great defense na wiekszej probce masakruje te tzw. great offense ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan rzucal po 35 pkt tym defnsywom , Bird i kazdy inny wykurwiacz podobnie, spojrzcie sobie na srednie ppg wykurwiaczy z PO albo tych wszystkich wielkich serii, wiadomo Luke Walton rzuca 2ppg na 20% ale wszyscy inni nakurwiaja

poza tym jak ma sie 8 zawodnikow top all time to wynik Finalow nie bedzie 72-71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dh payton jest na ciebie, bo nikt tak nigdy nie bronił jordana jak on.

jest na wadea ktorego wział roger a z ktorym musze walczyc w 1 rundzie.

payton to najlepsze obronca w historii na pg. w top 3 guards.

isiah miał team buła, miał billa, joe, mahorna i na ławie rodmana. miał defensywe wszechczasów. payton miał obok siebie hawkinsa grubego sama i k**** piatkowskiego. z tymi tuzami Payton zrobił stocktonowi w 96 z dupy jesień średniowiecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec, to Ty miałeś być Barkleyem naszej zabawy :]

RUNDA I

1. dh12 - M. Jordan '91-'92

2. Bastillon - H. Olajuwon '93-'94

3. Przem - T. Duncan '02-'03

4. marzec - L. Bird '85-'86

5. Xamel - S. O'Neal '00-'01

6. ai - E. Johnson '87-'88

7. Chytruz - K. Abdul-Jabbar '77-'78

8. lu - K. Bryant '08-'09

9. Jendras - M. Malone '82-'83

10. buła - B. Walton '77-'78

11. Koelner - K. Garnett '03-'04

12. karpik - L. James '09-'10

13. Roger - D. Wade '05-'06

14. mythos - K. Malone '97-'98

15. lorak - D. Robinson '91-'92

16. Robinson - Ch. Barkley '92-'93

Marzec 17:24:00

ja odkad wybralem birda mam pomysł kogo mu dobrac, a jeszcze moj pierwszy rywal roger biorac wadea i pippena potwierdził mnie w przekonaniu ze to bedzie bardzo sluszny wybor

...

Marzec 17:46:48

ale nie zrozumiales, ja musze odpowiedziec na wadea. a wadea 06 moze wybronic tylko jeden człowiek

dwa, proponowalbym zrobic cos takiego: kazdy z uczestnikow ocenia pozostale zespoly. przyznaje od 0 do 10 punktow np w 5 kategoriach. moze byc tez uszeregowanie zespolow wg mocy. np. team loraka 23 miejsce, team bastilliona 1 miejsce. na podstawie takiej listy zlozonej z glosow kazdego usera, zrobilibysmy powerranking.

 

na podstawie powerrankingu usalilibysmy pary (1-23, 2-22, 3-21 itd) i zrobili drabinke playoffs a raczej march madness. hm?

mi też ten pomysł z power rankingiem się podoba i myślę że tak właśnie zrobimy (oczywiście nie na forum, lecz każdy swój ranking wyśle do mnie), ale to dopiero po drafcie. póki co trzeba zająć się pilniejszą kwestią.

Ja 17:47:48

ej sluchaj

Ja 17:48:07

marzec nie wie ze matchupy nie sa na seedy tylko power ratings

Ja 17:48:11

i sie zbroi na Rogera

Ja 17:48:18

nie powiem mu i bedzie Barkley

Ja 17:48:20

haha

Marzec 18:21:59

jakie k**** raitingi?

ale jestem c***em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan rzucal po 35 pkt tym defnsywom , Bird i kazdy inny wykurwiacz podobnie, spojrzcie sobie na srednie ppg wykurwiaczy z PO albo tych wszystkich wielkich serii,

nieprawda. Jordan często nabijał sobie statystki w seriach przeciw jakimś heat, gdy na początku 90s rzucał im nie-wiadomo-ile na nie-wiadomo-jakiej skuteczność. gdy jednak przyszło mu grać przeciw dobrym defensywom, jak badboys, rileyowskie teamy, czy nawet ten Payton, to już tak ładnie to wszystko nie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.