Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Lorak:

 

McHale mial jaja

Ewing theory

McHale wygral 3 pierscienie

Ewing theory

McHale zaczal grac z hairline fracture a skonczyl grac z polamana na pol koscia w 87

Ewing yyyy

 

Ewing ogral Birda bez achillesow i z gipsem na plecach(byc moze myle okresy ale chyba po 88 Bird byl DONE), McHale'a ktorego kariera nie byla taka sama po 87

McHale - robil pkty na KAJ, Hakeemie, Sampsonie, Laimberze, Rodmanie itp itd

 

w 94 gral przeciwko Smitsowi ?

ej a Cartwrighta rozniosl ?

 

McHale haters:

McHale >>>>>> Gasol

McHale byl w NBA 1 st team NBA alldecade Defense i McHale zbieral pilke - McHale sobie spokojnie radzi z Gasolem a radzil sobie spokojnie z patrz wyzej

 

McHale 10 zb i 2 blk Magic 6zb i 1,5 stl i z tego co wiem moge jeszcze wziac 3 zawodnikow do pierwszej piatki czy juz mam zakaz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Ewinga w crunch time, to odnieś się do tego, jak rozniósł Birda w 1990

Może ja się odniosę - Birda wtedy już sklejali przed meczami na gumę do żucia.

czemu nie odnosisz się do całego zdania?

 

co do Birda (który nawet "sklejony" był trzecim skrzydłowym ligi - all NBA 2nd - za będącymi w prime Barkley'em i Malonem), to przecież chodzi o to, że celtics byli wyżej rozstawieni, a mimo tego knicks wygrali dzięki świetnej serii Ewinga (swoją drogą przeciw frontocurtowi złożonemu m. in. z McHale'a), w tym bardzo dobremu G5 - jedno z kilku spotkań decydujących o serii w playoffs, w którym Ewing zagrał ZNACZNIE lepiej jak na kogoś, kto rzekomo znika w ważnych momentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xamel wziął jakiegoś Alcindora, ale za c***a nie mogę gościa znaleźć na basketball reference

 

Kareem Abdul-Jabbar (ur. 16 kwietnia 1947 w Nowym Jorku jako Ferdinand Lewis Alcindor, Jr.) – amerykański zawodowy koszykarz NBA, uznawany za jednego z najlepszych w historii[potrzebne źródło].

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakis powod dla ktorego Bird bronil PFow czesto.

tu niestety ;] muszę stanąć po stronie ai. bo Bird często bronił PF, ponieważ był za wolny na SF, natomiast McHale na tyle wszechstronny że z np. nawet z takim Worthym dawał radę.

 

no ale ze zbiórką, czarną dziurą i post D przeciw większym masz oczywiście rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tmac SJax zgoda wpadlem i nie wpadlem

Pierce czasami okazyjnie nigdy fulltime

Odom nic nie osiagnal jako point forward ,

Turkoglu wszedl do Finalu

KG nigdy nie byl Pointem , Grant Hill nic nie osiagnal do ostatniego roku

juz huj z tym Turkiem - w 2009 bylem pod mega wrazeniem, w tym juz nie jestem sram na to

 

ale chcem byscie puscili sobie tegoroczny mecz Heat przyjrzeli sie Jamesowi i skonczyli jakiekolwiek porownania do Magica, juz nawet nie chodzi o to ze mam Magica, ale wlasnie ogladam Heat Knicks i LEbron nie ma polowy zamyslu gry i tego pomyslu co maja wielcy rozgrywajacy i co mial MAgic,LEbron sie po prostu placze i od czasu do czasu fajnie poda za plecami czy no look tylko tyle

ogolnie LEbron jako lider robi na mnie zadne wrazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a co do Ewinga w crunch time, to odnieś się do tego, jak rozniósł Birda w 1990

Może ja się odniosę - Birda wtedy już sklejali przed meczami na gumę do żucia.

czemu nie odnosisz się do całego zdania?

 

Bo nie przypominam sobie dokładnie okoliczności G7 z Pacers, a nie będę go oglądał na potrzeby odpisania na jedno zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.