Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

w grę wchodził

Yao z 2006/2007

Dikembe z 2000/2001

Mourning 98/99 ,99/00

 

dlaczego Yao? Mourninga TS dochodził do 600 ,Yao ma 601 ,chociaż dwa lata wcześniej miał nieco wyżej ale mniej rzucał. ogólnie wielkich różnic między nimi nie było ale KG przy Mourningu mi jakoś nie pasował. a Yao gra in the paint ,gdzie KG może grać dalej. Yao jest wielki ,więc pomoc KG będzie istotna ,ogólnie mi bardziej do siebie pasowali ale Alonzo z gry wyrzuciłem wcześniej. myślałem nad Mutombo ale on za bardzo był pasywny w ofensywie i szkoda mi tego picka na gracz ,który rzucał 10 pkt ,to samo z Benem Wallac'em.

 

ogólnie przed pickiem karpika zastanawiałem się między Drwalem a Minigiem. nieco mi pomógł z podjęciem decyzji.

 

Yao mnie nie powala , serio najslabszy pick obok Stocktona jak dla mnie

ciężko jest wyciągnąć centra co rzuca 25 pkt per game,trafia osobowe z 85 %, zbiera prawie 10 piłek, TRB% miał mniejszy niż Mutombo ,tylko go mogę żałować. miał impact na difens Houston ,wystarczy.

 

oczywiście mogę żałować w głosowaniu ,ponieważ nie był ulubieńcem jak ZO ,nie machał palcem jak Mutombo czy nie miał fryzury jak Ben. jest jebanym chińczykiem kojarzonym z pizdowatością ale niedocenianym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol mi za bardzo przypomina stylem gry do KG. także się zastanawiałem ale chciałem klocka, tru center. Gasol takim nie jest ,KG i Gasol grają przodem do kosza ,rzucają z półdychy.

cały czas mi siedzi Mutombo bo jak przejrzałem statsy z jego defens prime to są imponujące, nawet w porównaniu do Ben Wallace'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol w drugiej rundzie , wlasnie o nim myslalem ale to przesadaza wczesnie

w kazdym razie jest z Yao tak jak piszesz - pierwsza runda career lifetime achievement

ja naprawde uwazam ze Yao plus Daryl Morey plus Adelman mieli okazje ten pierscien jeden zrobic jakby byl zdrowy byc moze wtedy w 2009 ale Yao Ming nam nigdy nic nie zaprezentowal

w 2 rundzie brac goscia bez MVP bez allnba 1st i pierwsza runda w CV to jak dla mnie slabo, nawet jak nie ma sie wysokich, wysocy sa przerklamowani, dopiero 2 runda a my tu mowimy ze sie koncza, nigga please

to co Lorak bedzie mial za wybor niskich - Terrell Brandon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webber nidgy nie był efektywnym scorerem. Tak jak Walton. Ogólnie w dwóch pierwszych pickach nie dostałeś żadnej pewnej opcji w ataku.

ale ma najlepszy highpost w historii.

 

co do Waltona to Blazers z nim mieli 105-36 w latach 77-78 wliczajac playoffy, a bez niego 18-30. przez 11 miesiecy gdy non stop Walton byl zdrowy, od marca 77 do marca 78 mieli bilans 70-15.

 

i to wszystko w lidze gdzie wszystkie zespoly balansowaly w okolicach .500, nie jak dzisiaj gdzie co drugi zespol to Nets czy Sacto.

 

ale Webber raczej slaby pick, sa lepsze PFy jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym razie jest z Yao tak jak piszesz - pierwsza runda career lifetime achievement

ja naprawde uwazam ze Yao plus Daryl Morey plus Adelman mieli okazje ten pierscien jeden zrobic jakby byl zdrowy byc moze wtedy w 2009 ale Yao Ming nam nigdy nic nie zaprezentowal

w 2 rundzie brac goscia bez MVP bez allnba 1st i pierwsza runda w CV to jak dla mnie slabo, nawet jak nie ma sie wysokich, wysocy sa przerklamowani, dopiero 2 runda a my tu mowimy ze sie koncza, nigga please

jakbyśmy mierzyli zawodników przez pryzmat całych karier to masz rację. ale wybieramy dokładnie okres czasu kiedy grał.

 

bez MVP został Dirk ,Nash i Iverson.

w all-nba bywał.

w pierwszej rundzie był z Francisem i T-Maciem. a w drugiej był z Artestem i Battierem. póki grał było 1-2 dla Lakers.

awards awards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yao mnie nie powala , serio najslabszy pick obok Stocktona jak dla mnie

dobra k****, racja

 

już nie obchodzi mnie to, że płaczecie abym szybciej wybierał

 

mogłem to dłużej przemyśleć.

 

Stockton to nie jest zły pick. Najlepszy rozgrywający, który z Barkleyem będzie pięknie grał. Ale nie pomyślałem o tym, że PG łatwiej znaleść niż dobrego centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego mialem dol i musialem sie wesprzec lekami jak zostal mi Magic

PG bedzie od zasrania ale huj jest powod dla ktorego gosc zrobil Centra jao rookie , prawko jako sophmore, Hiva w 89 i wygral 5 pierscieni

 

w kazdym razie co smieszne i Walton i Webber potrzebowali miec u boku kogos kto bedzie od brudnej roboty taki Mo Lucas supreme

 

Lorak - prezentujesz jak narazie przecietnosc jak dla mnie, playoff pat i playoff david

jak nie wezmiesz Zeke Nasha Pierce'a czy Iversona to nie masz nic na crunch time

 

lista crunch time scorerow w playoffs jest krotsza niz lista uzytecznych wysokich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.