Skocz do zawartości

Ksiaże w Nowym Jorku


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chyba nie bardzo kumacie ocb w nowej, potencjalnej umowie. Jezeli zmniejsza salary cap to procentowo zarobki graczy wliczane do salary cap tez spadna. Wiec to nie bedzie tak ze NYK zostanie 5 mln na pozostalych graczy, bo Melo i Amare zjedza 90% salary cap.

To jak sobie wyobrazacie obecne ekipy? Miami wywali jednego z wielkiej trojki? Albo te ekipy ktore sa ponad capem?

BTW ai3 zjebal tytul tematu, bo jak czytam ze Ksiaze w NY to myslalem ze Bron trafil do Wielkiego Jablka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Danp, zarobki też spadną to wiadomoe - np. max czy mle, ale już trwające kontrakty będą takie jak są i co do tego nie ma wątpliwości. Prawda jest taka, że w niektórych klubach wynegocjowane teraz warunki wejda tak naprawdę w życie za 4,5 lat. Taka prawda ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już trwające kontrakty będą takie jak są i co do tego nie ma wątpliwości. Prawda jest taka, że w niektórych klubach wynegocjowane teraz warunki wejda tak naprawdę w życie za 4,5 lat. Taka prawda ;]

No to wlasnie ja ciagle zastanawiam sie nad np taki Lakers ktorzy maja kontrakty gasola i Kobiego i za te wlsnie 3,4 lata nie beda mieli wogole manewrow z tego wynika i zastanawiam sie jak druzyny beda to obchodzic . bo niechhce mi sie wierzyc, ze beda staly w miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem kiedyś, że gracze za c***a sie nie zgodza na zmniejszenie obecnych kontraktów.

 

Mnie ciekawi co by było, gdyby wprowadzono jakimś cudem hard cap. Trzeba by było zwalniać zawodników czy jak?

 

Ogólnie to mam wrażenie, że im wiecej uda sie wynegocjować właścicielom, tym lepiej dla kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już trwające kontrakty będą takie jak są i co do tego nie ma wątpliwości. Prawda jest taka, że w niektórych klubach wynegocjowane teraz warunki wejda tak naprawdę w życie za 4,5 lat. Taka prawda ;]

No to wlasnie ja ciagle zastanawiam sie nad np taki Lakers ktorzy maja kontrakty gasola i Kobiego i za te wlsnie 3,4 lata nie beda mieli wogole manewrow z tego wynika i zastanawiam sie jak druzyny beda to obchodzic . bo niechhce mi sie wierzyc, ze beda staly w miejscu

Stać w miejscu nie będą. Tacy lakersi rdzeń mają, MLE będzie na pewno dla drużyn ponad capem no i w razie braku zawodników zapewne będzie tak jak teraz - w przypadku wolnych spotów w rosterze mozna daną liczbę graczy podpisac za minimum.

 

Wg mnie to sprawiedliwe. Na pewno wyrówna ligę i bogaci nie będą mogli dwukrotnie przekraczać wysokiści capu.

 

Hard capa nie będzie na pewno. To mogłoby być z jednej strony fajne, ale z drugiej niektóre ekipy wygrzebywałyby się przez kilka lat ze złych decyzji GMów.

 

EDIT.

 

O najważniejszym zapomniałem. Powinni polikwidować wszelkie wyjątki tylko zostawić np. prawa Birda dla np. dwóch graczy w klubie - wtedy ponad cap można by tylko podpisywać najważniejszych a nie kogo leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.