Skocz do zawartości

Draft A.D 2011


Speedy Gonzalez

Rekomendowane odpowiedzi

Jednego możemy być pewni.... Na pewno ma większy potencjał ofensywny niż Bismack Biyombo hehe :lol:

Swoją drogą już podali kto jest w green roomie :

Kyrie Irving (Duke), Derrick Williams (Arizona), Enes Kanter (Turcja), Brandon Knight (Kentucky), Kemba Walker (Connecticut), Jonas Valenciunas (Litwa), Jan Vesely (Czechy), Kawhi Leonard (San Diego St.), Chris Singleton (Florida State), Klay Thompson (Washington State), Tristan Thompson (Texas), Jimmer Fredette (BYU), Marcus Morris (Kansas) i Alec Burks (Colorado)

 

Co do Brooksa wracając , absolutnie nie nadaje się do podawanie , póki co jest to raczej jedynie opcja strzelecka ( w sumie tego się od SG wymaga)

Ale myślę , że w NBA się nad tym skupi i będzie o wiele lepiej , mówi się też o tym iż musi poprawić defensywę i tutaj jest taki jedyny minus , gdyby Bulls go wybrali .. Bo trzeba go trochę doszkolić w tym zakresie :D

A Ci barcia Morrisowie ogólnie na mnie jakiegoś wrażenia nie robią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówi się że Marszon na workoutach wypada lepiej od aleca burksa czy klaya thompsoan, a oni swego czasu byli przymierzani do top10. Bucks i Warriors mogą postawić na jakiegoś strzelca i mam dziwne przeczucie że w pierwszej kolejności poleci właśnie brooks.

Singler świetnie pasuje do OKC która wybiera przed Chicago.

Boje się o wybór bostonu, bo nie zależnie kogo wybiorą zawodnik ten nie będzie mógł liczyć na jakiekolwiek normalne minuty. Rok temu, bradley, świetny obrońca na pewno fajny fit na obwód a c's już zapowiada że jego sezon będzie wyglądać tak jak poprzedni. To samo tyczy się playera wybranego w tym drafcie. I boje się że wybór bostonu padnie na Harpera albo JJJ.

Ja w perspektywie wyboru bulls (jeśli oczywiście nie będą handlować) jaram się charlsem jenkinsem. Jest nba ready może śmiało wejść do rotacji, i ma jedną bardzo ważną ceche, może sobie sam coś wykreować, co dla ławki bulls jest skarbem. O której godzinie jest draft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem sobie Mock draft na nbadraft net i nie ukrywajac mojego braku sympatii do Morrisow to MArcusa dalem jakos 10-20 a drugiego spuscilem do drugiej rundy - nie uwierze ze dwie druzyny moga sie zakochac w braciach M

 

uniwerki ktore trzeba lubic

UCLA - sure bet

yy ? UNC - nikt w tym roku

Kansas wyjatkowo slabo i tradycyjnie Duke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavsi mogą się pokusić o tego gościa

 

Jan Vesely

 

Do mocnych stron Czecha należą:

 

- Świetne połączenie wzrostu i "rozmiaru" na pozycji silnego skrzydłowego.

 

- Bardzo atletyczny, dobrze biega, świetny wyskok.

 

- Atak wygląda u niego dobrze, ale brakuje mu równowagi.

 

- Doskonała umiejętność do kończenia kontrataków i niebezpieczny "slasher".

 

- Bardzo dobrze zbiera pod koszem.

 

- Chętny do obrony, rywalizacji.

 

- Bardzo aktywny zawodnik, grający twardo, rzadko odpuszcza.

 

- Pełen emocji podczas gry.

 

- Walczy o bezpańskie piłki, przenosi energię na parkiet.

 

Przdyałby sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavsi mogą się pokusić o tego gościa

 

Jan Vesely

 

Do mocnych stron Czecha należą:

 

- Świetne połączenie wzrostu i "rozmiaru" na pozycji silnego skrzydłowego.

 

- Bardzo atletyczny, dobrze biega, świetny wyskok.

 

- Atak wygląda u niego dobrze, ale brakuje mu równowagi.

 

- Doskonała umiejętność do kończenia kontrataków i niebezpieczny "slasher".

 

- Bardzo dobrze zbiera pod koszem.

 

- Chętny do obrony, rywalizacji.

 

- Bardzo aktywny zawodnik, grający twardo, rzadko odpuszcza.

 

- Pełen emocji podczas gry.

 

- Walczy o bezpańskie piłki, przenosi energię na parkiet.

 

Przdyałby sie

Się chłopak napracowałeś, kopiuj/wklej z probasketu a dajesz tu jakby swoje obserwacje :roll:

 

A tak w ogóle jak by ktoś naskrobał coś o eurosach, bo to chyba pierwszy przypadek(?) w historii że aż tylu ma szansę na top 10/20...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- Atak wygląda u niego dobrze, ale brakuje mu równowagi.

 

 

jakiej równowagi ?? :lol:

a taki często się wywraca :wink:

Już widze jak biorą Vesely'ego, gdy dostępny jest Kanter czy Valanciunas.

Może im brakuje highlightów Lebrona i dlatego go podbiorą :) słowem ciekawi mnie to zainteresowanie dla gościa, byłby czarnym typem coś a la Singleton to by pewnie był typowany na drugą dziesiątkę, ale że dunkujacego długasniego czecha nikt do tej pory nie widział to tak wysoko w tych wszystkich mockach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki rzucający u Majka? :D Dla Włocha to pewnie marzenie :]

Jeżeli mamy szanse na pozyskanie tego Flynna (bądź co bądź utalentowany łepek), to pi*****ić Fredette'a i tankować po Biyombo. Fredette na jedynce u D'Antoniego bez jakichkolwiek pg skills? Zajebista opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks potrzebują defensywnego podkoszowego, nie wiem czy Biyombo jest dobrą opcją, raz czy dwa może go na oczy widziałem, ale na pewno jest lepszą opcją niż undersized pg shooter bez pg skills Fredette. Chociażby dlatego, że ma potencjał w defense.

 

Ogólnie masz rację, posiadanie Michaela jebie jakikolwiek sens tego ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmer się nada na następcę Billupsa, będzie rozciągał boisko, świetnie korzysta z wolnej przestrzeni, a wysublimowanych skillsów do rozgrywania mieć nie musi, bo Knicksów czeka parę ładnych lat grania run n' watch Carmelo chuck jumpshots.

 

A ten Biyombo mi nie pasuje, bo poza shotblockingiem przydałby się koło Amare ktoś, kto ma chociaż minimalne pojęcie o obronie 1 na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktos mi wytlumaczy jedna rzecz

czemu Kemba Walker ktory samotnie rozjebal Big East w 5 dni z rzedu

po czym zajechal wszystkich w NCAA tournamencie i byl najbardziej dominujacym zawodnikiem od czasow Carmelo Orangemen

jest tak nie dohajpowany ? czemu nikt nim sie nie jara ? czemu musze sluchac tekstow nt Jimmerow i Klayow ? style over substance ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie przykład Ibaki McGee i DeAndre pokazuje w jakim kierunku idzie NBA

albo jeśli nie używać aż takich mocnych słów o wielkich zmianach, to liga zdecydowanie otworzyła się na block first atletycznych freaków pod koszem, którzy mają kosmiczną windę w nogach, ogromne łapy i małe móźdżki

no i są ciosani w ataku i zanim dodali jumperek (Ibaka) to byli od robienia alleyów.

 

Biyombo powinien się sprawdzić, a run n gun to dla niego najlepszy fit. Trochę luzu, trochę więcej wolnego miejsca i więcej piłek niż w HCO Bucks czy Cats. No i jednak może praca z Amare nauczy go jak wykorzystywać świetne warunki fizyczne.

 

Chociaż z drugiej strony Fridette jeśli zachował swój Majerle-rich zasięg rzutu to powinien zarządzić pod wodzą Wąsacza.

 

a co do samego Draftu, to jak dla mnie Kemba jest przekozakiem i myślę, że to bogatsza wersja Jenningsa, ale swagger ten sam. Poza tym nie ładowałbym się w Vesely'ego bo w Partizanie co roku jakiś wysoki białas wygląda jak 20/10 i kto tam nie pójdzie to z miejsca robi kosmiczne cyfry i staje się półbogiem. NAwet Nathan JAwai. Nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.