Skocz do zawartości

Draft A.D 2011


Speedy Gonzalez

Rekomendowane odpowiedzi

E tam...ten draft jest właśnie pod tym względem mocny, że jest "głęboki" jak już pisałem i z 27 pickiem będą ciekawi zawodnicy do wzięcia.

 

Oni są ciekawi jak się ich już zna z NCAA, natomiast ogólnie rzecz biorąc jest to w przytłaczającej większości tzw. szrot. Jakby mi nic nie mówiły te nazwiska z miejsc 25+ to bym się nie interesował tym, szkoda zachodu. Rok temu zainteresowanie Suns kręciło się wokół kilku typów, w tym Magnum Rolle, którego nie widziałem w NCAA więc trochę o nim zebrałem informacji, jak się okazało tracąc cenne godziny mojego życia na gościa, który nie wyszedł nawet na minutę na parkiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawianie o kandydatach do 27 picku jest jak dyskusja o Maurice'ach Evansach, Alando Tuckerach i Ryanach Gomesach tej ligi. Niby można jak nie ma co robić, ale to i tak strata cennego czasu.

http://www.mynbadraft.com/nba-draft-pic ... ll/270509/

2010 Jordan Crawford Xavier New Jersey Nets

2009 DeMarre Carroll Missouri Memphis

2008 Darrell Arthur Kansas Portland

2007 Aaron Afflalo UCLA Detroit

2006 Sergio Rodriguez Spain Portland

2005 Linas Kleiza Missouri So. Portland

2004 Sasha Vujacic Slovenia 1984 LA Lakers

2003 Kendrick Perkins Beaumont, TX HSSr. Memphis

2002 John Salmons MiamiSr. San Antonio

2001 Samuel Dalembert Seton Hall So. Philadelphia

2000 Primoz Brezec Slovenia Indiana

1999 Jumaine Jones Georgia So. Atlanta

1998 Vladimir Stepania Ljubljana Seattle

1997 Jacque Vaughn Kansas Utah

1996 Brian Evans Indiana Orlando

1995 Mario Bennett Arizona State Phoenix

1994 Brooks Thompson Oklahoma State Orlando

1993 Malcolm Mackey Georgia Tech Phoenix

1992 Byron Houston Oklahoma State Chicago

1991 Pete Chilcutt North Carolina Sacramento

1990 Elden Campbell Clemson LA Lakers

1989 Kenny Battle Illinois Detroit

1988 Shelton Jones St. John's San Antonio

1987 Nate Blackwell Temple San Antonio

1986 Dennis Rodman!! SE Oklahoma State Detroit

1985 Dwayne McClain Villanova Indiana

1984 Ron Anderson Fresno State Cleveland

1983 John Garris BostonCollege Cleveland

1982 Fred Roberts Brigham Young Milwaukee

1981 Howard Wood Tennessee Utah

1980 John Stroud Mississippi Houston

 

W sumie cos tam zawsze znaleść mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzec to 25% szans na wartosciowego gracza do rotacji. Pomijajac Rodmana to jest Afflailo czy Dalember ktorzy by sie zalapali do kazdej rotacji, podobnie Arthur czy Perkins.

Tylko oni jeszcze nie od razu są tymi zawodnikami co teraz, Perkins w pierwszym sezonie zagrał 10 razy, w drugim miał 9mpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergio nie gra/ł w s5 w Realu w tym sezonie.

Tego naprawde nie wiedzialem .

 

Tylko oni jeszcze nie od razu są tymi zawodnikami co teraz, Perkins w pierwszym sezonie zagrał 10 razy, w drugim miał 9mpg.

No tak , ale bardzo rzadko sie zdaza zeby zawodnicy poza top 15 stawali sie w pierwszych sezonach nawet znaczacymi rolsami

 

Wyjustowalem tych , co im sie w miare powidolo w NBA

 

Chcialem jedynie nie do konca sie zgodzic z teza ze "Rozmawianie o kandydatach do 27 picku jest jak dyskusja o Maurice'ach Evansach, Alando Tuckerach i Ryanach Gomesach tej ligi."

 

Rozmowa ta IMO wydaje sie jak najbardziej na miejscu , chociaz do 26 pażdziernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 pick - cutoff pick tzw

 

znany green room - ktos zna statystyke green room invitees - tzn ilu zaproszonych do GR idzie w top20

ne ma Bi Smack that Biyombo nie ma Tristana sa klasyczne busty Morriseys, Klay i Chris Singleton

 

na kilka dni przed draftem mozna sie podjarac

jaram sie Knightem, Kemba, Williamsem

pozytwnie Donatas - ale to tylko 3-5 min hiletesow

 

bardziej ciekaw chyba draft day trejdow niz samego draftu

ktos moze cos mega pozytywnego powiedziec o Irvingu ?

 

Nolan Smith i Kyle Singler(superior Ryan Anderson) - sleepers albo inaczej swietny pick jak na 20-40 pick

 

Jeremy Tyler - podobno wyc***any przez starego lasego na kase - licze na niego - mysle ze 3 letni sleeper tego draftu choc zachwytow nie slyszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan go wybierze jak nie zrobi tego nikt wcześniej. Niżej to zainteresowanie ze strony 13 Suns i 17 NYK. Ewentualnie 19 znowu Jordan, ale chyba nie będzie ryzykował i wybierze go z 9.

Toronto ciągle się waha między Kemba a Valanciunasem. Jakieś plotki były też o Kings, że mogą go wybrać, ale raczej trafi do nich Leonard.

 

Tyle plotek o Walkerze.

 

hajlajty pewnie znane, ale te ostatnio oglądałem i miałem linki pod ręką:

http://bit.ly/jOwuAI

http://bit.ly/ki4H2T

http://bit.ly/mj4noE

http://bit.ly/ldfsa6

 

Z dalekimi pickami rzeczywiście Nolan Smith i Kyle Singler mogą okazać się dużymi 'stealami'. Pewnie są szansę małe, ale liczę że Nolan spadnie do tego 41 wyboru :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMs bulls ForPax podobno przeprowadzili ostateczną selekcje i dla bulls obecnie liczy się pięć nazwisk:

-Marshon Brooks, jesli będzie mozliwosc to bedziemy tankowac po niego.

-charles jenkins którym gms są podjarani i mają go brać w pierwszej kolejności.

-justin harper

-shalvin mack

-kyle singler.

 

I teraz prośba do maćka/kosiego. Jak macie czas to naskrobcie coś o nich tutaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściema no może oprócz Jenkinsa bo o Marshonie trzeba zapomnieć chyba , że dajemy Taja lub Asika aby się przesunąć do ok 14 , 15 picku bo wygląda na to , że pójdzie dość wysoko a same 3 picki mogą nie styknąć co by się przesunąć 10 -15 miejsc , myślę , że wyżej notowany od Harpera jest Jauan , co do Macka no ew , ale Singler ? to już bardziej jimmy butler

 

czy nagłośniony był Taj ? jeśli już to góra raz był wspomniany , ale bardziej była mowa o innych graczach np Gani Lawal , dlatego wg mnie jest to tylko gra co do wyborów , owszem bulls na pewno mają już upatrzonego gracza bądź 2 czy 3 jeśli będą podejmować wszystkie picki , ale na pewno nic oficjalnie nie mówią no fakt , że dziennikarzom trzeba jakiś kit wcisnąć , ale nie mówi się 100 % prawdy kogo bierzesz no chyba , że wybierasz z nr 1 bo nikt Ci gracza nie podbierze

- Jenkins, Nolan , Selby, Camey , Gudelock , Jajuan , Harper,Parson,Butler,Benson i Lighty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej bym chciał tego Marshona Brooksa , gość w NCAA brylował wejściami pod kosz często 2+1.

Poza tym wydaje się w miarę uregulowany rzutowo , ale tak jak napisałeś Mycek , to będzie hicior jak zostanie do nas , to wtedy bym go brał z 28 pickiem a nie 30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshon pójdzie paręnascie picków przed Bulls.

 

Singler powinien być spoko, odciąży trochę Denga, można go okazjonalnie wystawić na PF, zrobić mismatch i otworzyć nieco grę w ataku, taki very poor man's Odom.

 

Shelvin Mack to scorer, Roseowaty trochę, może jako energia z ławki się nada, ale raczej słaby upside na NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko liczę , że idioci będą wybierać zawodników i Brooks dotrwa do naszego wyboru :D

Zawsze jeszzce można powalczyć o wymianę:D Prawda ??

Mycek fajny avatar , tak nie z tej beczki :D (myślałem , że zapożyczę sobie , ale stwierdziłem , że byłbym chamski) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.