Skocz do zawartości

Draft A.D 2011


Speedy Gonzalez

Rekomendowane odpowiedzi

To jest silniejsze ode mnie :mrgreen:

 

Ale dlaczego za kazdym razem pomijasz OPISY, w ktorych sa te informacje?

Nie pomijam. Tylko że są opisy w których są te informację a sam takie w których nie ma.

 

Ech, toz od samego poczatku prosilem o gracza, dla ktorego tego nie mozna wyszperac..

Czyli co teraz ja mam marnować czas na czytanie opisów zawodników w poszukiwaniu takiego gdzie nie ma takiej informacji? Żebyś potem ty znalazł jakiś powód by nie brać pod uwagę? Nie dzięki.

 

Np Monroe i Ed Davis.

Ed Davis miał lepszy cały sezon od Cousinsa? Poważnie? Z Monroe'a może byś się jakoś wyborni, ale i tak daleko. I sorry ale porównywanie do innych karier mnie nie interesuję. Oceniam to co mam. I nie powiesz mi, że ta dwójka miała lepszy rookie sezon niż Cousins. Aha nie marnuj czasu na wynajdowanie statystyk bo i tak się na tym nie znam.

 

Dobrze, że Griffina zedytowaś ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co teraz ja mam marnować czas na czytanie opisów zawodników w poszukiwaniu takiego gdzie nie ma takiej informacji? Żebyś potem ty znalazł jakiś powód by nie brać pod uwagę? Nie dzięki.

Nie, wystarczy, ze podasz kilka cech u graczy, ktore wg Ciebie sa rzadkie/nietypowe/niecyferkowe ale jednoczesnie istotne dla ich potencjalu. Szukaniem ja sie zajme i jak Ci to przeszkadza moge nawet nie podac tu wynikow.

Bo jak pisalem robie to przede wszystkim dla siebie, a nie by Cie zniechecic do ogladania NCAA.

 

Ed Davis miał lepszy cały sezon od Cousinsa? Poważnie? Z Monroe'a może byś się jakoś wyborni, ale i tak daleko. I sorry ale porównywanie do innych karier mnie nie interesuję. Oceniam to co mam. I nie powiesz mi, że ta dwójka miała lepszy rookie sezon niż Cousins. Aha nie marnuj czasu na wynajdowanie statystyk bo i tak się na tym nie znam.

Skoro z miejsca wywaliles przez okno moja argumentacje to moglbys rozwinac dlaczego uwazasz, ze Cousins mial lepszy sezon od Davisa?

 

Dobrze, że Griffina zedytowaś ;]

Pisalem o rookie sezonie, wiec zakladalem, ze Griffin sie kwalifikuje...

po czym sie skapowalem, ze dodales "Draft 2010" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wystarczy, ze podasz kilka cech u graczy, ktore wg Ciebie sa rzadkie/nietypowe/niecyferkowe ale jednoczesnie istotne dla ich potencjalu. Szukaniem ja sie zajme i jak Ci to przeszkadza moge nawet nie podac tu wynikow.

Ja już napisałem moje zdanie na ten temat. Jeśli dla Ciebie jest to za mało, to niestety musisz poszukać kogoś bardziej zorientowanego w tej dziedzinie. Moja wiedza jest słaba jak widać, co zresztą nigdy nie ukrywałem.

 

Bo jak pisalem robie to przede wszystkim dla siebie, a nie by Cie zniechecic do ogladania NCAA.

Nie zniechęcisz mnie do oglądania, bo ja interesuję się NCAA jako całością (ta liga mnie fascynuję), a rozeznanie przed Draftem to tylko mały aspekt mojego zamiłowania do koszykówki uniwersyteckiej.

 

Skoro z miejsca wywaliles przez okno moja argumentacje to moglbys rozwinac dlaczego uwazasz, ze Cousins mial lepszy sezon od Davisa?

Dlaczego każde pytanie o argumenty sprowadzasz do takiej formy, żeby każdy Cię wyręczył, a Ty byś mógł przyczepić się tylko do wybranych zdań ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się dziwie, że mi się chce, ale....

No własnie @Kosi to niedobrze że ci sie chce, bo to wyglada trochę jak przysłowiowe "gadanie ze ślepym o kolorach" już szkoda psuć dalej ten tema, więc daj spokój.

 

Dobra to dam chociaz cos w miare na temat, nie wiem czy jeszcze ktoś nei wie ze Jimmer ma swój kanał na tubie i mozna tam sledzić te jego poczynania w drodze do nba dokumentowane przez prawdziwa ekipe filmowa: www.YouTube.com/followjimmer fajna sprawa ale wkurza mnie bo jak to się dalej tak potoczy, ten hype te dobre wyniki, to trza będzie pohandlować aby Fredette wyladował w Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem moje zdanie na ten temat. Jeśli dla Ciebie jest to za mało, to niestety musisz poszukać kogoś bardziej zorientowanego w tej dziedzinie.

Podales ogolniki gdy mnie od poczatku chodzi o jak najwiecej konkretnych cech konkretnych graczy bym mogl sobie poszperac. I nie wiem czy przypadkowo, ale juz to zrobiles gdy w opisie napisales "W przypadku atletyczności [...] zwraca się uwagę [...] u wysokich czy nie dają się wypychać spod kosza" po czym podales nazwisko Hensona.

 

Skoro z miejsca wywaliles przez okno moja argumentacje to moglbys rozwinac dlaczego uwazasz, ze Cousins mial lepszy sezon od Davisa?

Dlaczego każde pytanie o argumenty sprowadzasz do takiej formy, żeby każdy Cię wyręczył, a Ty byś mógł przyczepić się tylko do wybranych zdań ?
Huh? Teraz to juz nic nie rozumiem. Z jednej strony piszesz "nie marnuj czasu na wynajdowanie statystyk", a z drugiej masz pretensje, ze nie podalem zadnych argumentow? Tzn czego sie spodziewales z mojej strony?

Ze Davis ma waleczne oczy, a Cousins nie ma skilla? Rozumiem, ze komus forma cyferkowa moze nie odpowiadac i wlasnie dlatego zapytalem jak ocena wyglada z Twojej strony. Bo na jakiejs zasadzie porownales ich 1 sezon skoro uwazasz, ze Cousins mial drugi najlepszy sezon z draftu 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek.

Jak to jest, drużyny z końca rundy biorą przeważnie tych co testowali wcześniej (na workoutach)?

Opowiedz mi coś o malcolmie lee, scootym hopsonie.

 

ktos z espn twierdzi że bulls będą pakowali te picki i próbowali pociągnąć w górę, pytanie tylko jak wysoko mogą podskoczyć. Ma to na celu draftowanie klaya thompsona, ale nie wiem jaki jest sens ewentualnego brania go skoro to gracz który świetnie rzuca ale nie potrafi sobie kreować (mamy korvera). Już bardziej preferuję Jordana Hamiltona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyborów 2rundowych nie zwracałem uwagi czy pokrywa się to z workoutami.

 

Szczerze to nie widziałem za wiele UCLA i Tennessee w tym sezonie. Kosi może coś więcej powie.

Ja pamiętam tylko, że Malcolm Lee o wiele lepiej czuje się z piłką w rękach kreując grę, niż grając jako SG bez piłki. Do tego często się podpala i podejmuje słabe decyzje rzutowe.

Hopson to troche gracz w typie JR Smitha, w defensywie mało zaangażowania, ofensywnie całkiem fajny z wyjątkiem kreowania partnerów.

Na miejscu Bulls wolałbym chyba sięgnąć po Shumperta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o drużyny wybierające w końcówce pierwszej rundy.

shmupert? wysoko w mochach +słabe skuteczności, z tego co widzę po statsach.

 

Bulls będą prawdopodobnie tylko wybierać w drafcie, mówi się o tankowaniach w górę ale nie wierze w to, w to, i transfery typu mayo czy c.lee.

Ostatnio tak przeglądam tych prospectów i justin harper, jako element który u byków leży ( rzucający wysoki) pasuje idealnie. Brooks to (już) marzenie ściętej głowy. A z tego co zapraszają na campy to polityka polega chyba na tym by ściągnąć jakiegoś combo guarda, ten goudlock czy selby byliby ok.

Lighty to raczej "bronie i rzucam zza łuku" ,nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lighty raczej tak, chociaż wjazd ma też niezły, z kreowaniem pozycji ciężko.

U Shumperta procenty są tak niskie przez decision making, rzut technicznie wygląda bdb i skilla ma chłopak fajnego. Do tego dobrze broni 1on1, szybki na nogach, mega atletyczny, prawie 3 spg w dobrej konferencji.

Niewiem czy dobrze zrozumiałem...miałeś na myśli, że jest w mockach wysoko czy nisko? (bo na dx jest z 22, a nbadraft 48...)

Nuggets go sprawdzają i być może wezmą z tym 22 pickiem(ma zastąpić JRa). Wybór myślę będzie między nim, a Fariedem, chyba, że ktoś jeszcze zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom dobrze że Biyombo ma 6,9 a nie 6,11 czy 7,0.Dać go do drużyny z dobrze zbierającym niezłym ofensywnie centrem i niech robi to co robi najlepiej.

 

Jak Kemba Walker nie ostanie się do 7 picku KINGS to ci powinni uderzyć właśnie po Bismacka.

Duet Demarcus - Bismack to przy dobrych lotach za 2,3 lata top 3 duet wysokich w lidze.

 

Tak mi się wydaje że będzie pełno niepodzianek w top 20 wskazuje na to też duża ilośc eurosów przewidywanych w pierwszej rundzie.Niektóe drużyny takie jak Wolves czy Wizards powinny ryzykować bo brać kolejnych średniakow jak cały roster jest ich pełny?,a nóż jakiś niespodziewany talent sie ujawni.

 

 

Jestem ciekaw czy Clippers wyrwią jakiegós ciekawego SG w drugiej rundzie bo przydała by im się jakaś dodatkowa strzelba na obwodzie(ten Gudelock jest ciekawy ale chyba nie ostanie się do 37 numeru)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valanciunas wycofal sie z tegorocznego draftu?

Nie, zniknął z mocków, gdyż wykupienie jego kontraktu kosztuje 3mln$ co może odstraszyć zespoły. Przerzucili go do draftu 2012 :wink:

 

Widzieliście workout Motiejunasa?? kalectwo z górnej półki.

Znaczy się może pójść z niskim numerkiem, do bogatego klubu? (Bo kluby z wysokimi pickami nie będą chciały bulić 3mln?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się może pójść z niskim numerkiem, do bogatego klubu? (Bo kluby z wysokimi pickami nie będą chciały bulić 3mln?)

Z CBA FAQ Coona: "Payments in excess of $500,000 that are made to non-NBA teams or federations to release rights to a player. Note: It is a common misconception that teams cannot pay more than $500,000 to release a foreign player. They can, but any amount above $500,000 is applied to the team's cap. "

Takze bogactwo klubu w tym przypadku nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.